Dalyviai 2018

UŽSIREGISTRAVĘ DALYVIAI (2018):

Dėl netikslumų ir korekcijų rašykite el.paštu info.begimoklubas@gmail.com

Nr. Vardas Pavardė Lytis

Gimimo metai Šalis Miestas

Klubas

Nuotolis

Apmokėta

1. Ruslan Mešončukov VYR 1975 LTU Vilnius Vilniaus bėgimo klubas Pusmaratonis
2. Kristina Globienė MOT 1975 LTU Marijampolė Bėgimo klubas Pusmaratonis
3. Viktoras Chadyšas VYR 1981 LTU Vilnius Inžinerija Pusmaratonis
4. Leonid Titkov VYR 1983 LTU Visaginas   10 km
5. Renata Pranaitytė-Mulevičienė MOT 1985 LTU Panevėžys Bėgimo klubas Pusmaratonis
6. Ingrida Vytaitė MOT 1995 LTU Zarasai   5 km
7. Augustė Razmė MOT 1991 LTU Zarasai   10 km
8. Nauris Mackevics VYR 1987 LVA Daugavpils PŠFK Hektors 10 km
9. Valdis Kromans VYR 1998 LVA Daugavpils PŠFK Hektors 10 km
10. Diāna Babjuka VYR 1992 LVA Betišķi PŠFK Hektors 10 km
11. Ramūnas Keršys VYR 1978 LTU Zarasai   Pusmaratonis
12. Mintautas Šukys VYR 1993 LTU Vilnius   Pusmaratonis
13. Agnė Barauskaitė MOT 1993 LTU Vilnius   Pusmaratonis
14. Sintija Antanaitytė MOT 2005 LTU Karmėlava Bėgimo klubas 1 km
15. Inga Kucina MOT 1978 LTU Visaginas   5 km
16. Dovydas Sankauskas VYR 1978 LTU Vilnius ilginuotoliai.lt Pusmaratonis
17. Vidmantas Šimašius VYR 1991 LTU Kaunas Bėgimo klubas Pusmaratonis
18. Pavel Albridzio VYR 1981 RUS Moscow   Pusmaratonis
19. Veronika Albridzio MOT 1982 RUS Moscow   Pusmaratonis
20. Анна Гейт MOT 2007 RUS Калининград   1 km
21. Ana Dorogina MOT 1976 LTU Visaginas   10 km
22. Algirdas Medeikis VYR 1979 LTU Šiauliai Bėgimo klubas Pusmaratonis
23. Donatas Alasauskas VYR 1981 LTU Siauliai Bėgimo klubas Pusmaratonis
24. Agnė Ambrozaitienė MOT 1988 LTU Ignalina Ignalinos kredito unija 5 km
25. Jekaterina Kucalova MOT 1982 LTU Visaginas Bodymaker Pusmaratonis
26. Olesia Kasač MOT 1984 LTU Visaginas   5 km
27. Aidas Gabartas VYR 1966 LTU Vilnius   Pusmaratonis
28. Kęstutis Malinauskas VYR 1989 LTU Vilnius   Pusmaratonis
29. Tomas Jankauskis VYR 2000 LTU Pakruojis BMK: Vėjas Pusmaratonis
30. Arturas Rimkus VYR 1977 LTU Vilnius   Pusmaratonis
31. Lina Vičkačkienė MOT 1974 LTU Vilnius Jonas Maratonas Pusmaratonis
32. Vilija Utkuviene MOT 1977 LTU Vilnius   10 km
33. Gintautas Petkevičius VYR 1970 LTU Kaunas Bėgimo klubas Pusmaratonis
34. Audrone Kauniene MOT 1963 LTU Jonava Bėgimo klubas Pusmaratonis
35. Gintaras Dainys VYR 1984 LTU Visaginas   10 km
36. Zita Bertašiūtė MOT 1972 LTU Utena Bėgimo klubas 5 km
37. Birutė Žvirblytė MOT 1988 LTU Kaunas   Pusmaratonis
38. Инна Быкова MOT 1986 RUS Калининград   5 km
39. Елизавета Юркевич MOT 2011 RUS Калининград   400 m
40. Mindaugas Zabinas VYR 1989 LTU Vilnius   Pusmaratonis
41. Arminas Lamėnas VYR 2012 LTU Vilnius   400 m
42. Sergej Jeršov VYR 1991 LTU Dūkštas   10 km
43. Marija Obuchovič MOT 1982 LTU Vilnius Bėgimo klubas Pusmaratonis
44. Edriant Obuchovič VYR 2013 LTU Vilnius Bėgimo klubas 400 m
45. Estella Obuchovič MOT 2014 LTU Vilnius Bėgimo klubas 400 m
46. Petras Vansevičius VYR 1957 LTU Jonava Bėgimo klubas Pusmaratonis
47. Lukas Čipkus VYR 1998 LTU Skaudvilė   Pusmaratonis
48. Aurelija Čepulytė MOT 1973 LTU Vilnius Begimo klubas 5 km
49. Mantas Bartkus VYR 1990 LTU Kaunas Kauno maratono klubas Pusmaratonis
50. Edita Šlepetienė MOT 1986 LTU Vilnius   5 km
51. Egidijus Šlepetys VYR 1981 LTU Vilnius   10 km
52. Olga Gavrilina MOT 1988 LTU Vilnius   10 km
53. Olga Marževskaja MOT 1987 LTU Visaginas   5 km
54. Gintaras Meištininkas VYR 1974 LTU Mažeikiai Bėgimo klubas Pusmaratonis
55. Daiva Bielevičiūtė MOT 1991 LTU Marijampolė Bėgimo klubas 5 km
56. Inga Jatužytė MOT 1974 LTU Panevėžys Bėgimo Pusmaratonis
57. Sandra Merkytė MOT 1986 LTU Vilnius   Pusmaratonis
58. Vygaudas Guobys VYR 1973 LTU Šiauliai   Pusmaratonis
59. Marija Misiūnienė MOT 1987 LTU Visaginas   5 km
60. Edita Butiškienė MOT 1987 LTU Utena VIP 10 km
61. Gintarė Sukarevičienė MOT 1988 LTU Utena VIP 10 km
62. Emilija Butiškytė MOT 2005 LTU Utena VIP 1 km
63. Kristupas Butiškis VYR 2013 LTU Utena VIP 400 m
64. Artūras Bytautas VYR 1975 LTU Vilnius Pusmaratonis
65. Kevin Andronik VYR 2012 LTU Vilnius Bėgimo klubas 400 m
66. Ieva Vytaite MOT 1988 LTU Vilnius   10 km
67. Andrius Ališauskas VYR 1988 LTU Kaunas LSMU MA Pusmaratonis
68. Simona Zakarauskaite MOT 1996 LTU Jonava Bėgimo klubas 5 km
69. Mantas Stiklickas VYR 2010 LTU Garliava Bėgimo klubas 400 m
70. Egle Galimoviene MOT 1977 LTU Jonava Bėgimo klubas Pusmaratonis
71. Rimvydas Galimovas VYR 1974 LTU Jonava Bėgimo klubas Pusmaratonis
72. Rimas Kareiva VYR 1981 LTU     Pusmaratonis
73. Aleksandr Prosianikov VYR 2011 LTU Vilnius   400 m
74. Stanislav Pisockij VYR 1989 LTU Visaginas   Pusmaratonis
75. Sofija Provalskaja MOT 2013 LTU Visaginas   400 m
76. Aleksej Kaminskij VYR 1983 LTU Visaginas TRItonas Pusmaratonis
77. Renata Šarkūnėlė MOT 1984 LTU Jonava Bėgimo klubas 10 km
78. Jelena Lopinienė MOT 1981 LTU Visaginas Bėgimo klubas 5 km
79. Birutė Gailiešiūtė MOT 1998 LTU Ignalina   5 km
80. Jolita Vasiljeva MOT 1981 LTU Jonava Bėgimo klubas Pusmaratonis
81. Imantas Masiulis VYR 1983 LTU Pagiriai VOLVERE RUN Pusmaratonis
82. Vaidas Skripkauskas VYR 1978 LTU Kaunas Bėgimo klubas 10 km
83. Sigutė Čaplikienė MOT 1977 LTU Varėna Bėgimo klubas 10 km
84. Kristina Bartkevičiūtė MOT 1981 LTU Jonava Jonavos BK „Maratonas“ 10 km
85. Auksuolė Adomaitienė MOT 1973 LTU Kaunas Bėgimo klubas 10 km
86. Valerija Uljanova MOT 1988 LTU Visaginas   5 km
87. Vladislav Uljanov VYR 2010 LTU Visaginas   400 m
88. Airinė Steponaitytė MOT 1986 LTU Panevėžys Bėgimo klubas Pusmaratonis
89. Miroslav Uljanov VYR 2013 LTU Visaginas   400 m
90. Darius Lisauskas VYR 1985 LTU Kaunas 🙂 Pusmaratonis
91. Ivanas Pavlovičius VYR 1969 LTU Visaginas Visagino policijos komisariatas 10 km
92. Viktorija Šurnaitė MOT 1992 LTU Marijampolė   Pusmaratonis
93. Vidas Totilas VYR 1971 LTU Vilemai Kauno BMK Pusmaratonis
94. Rasa Bakienė MOT 1979 LTU Vilemai Kauno BMK 5 km
95. Vėjūnė Totilaitė MOT 2012 LTU Vilemai Kauno BMK 400 m
96. Ольга Пазняк MOT 1980 LTU Висагинас   5 km
97. Liubov Shuklina MOT 1964 LTU Visaginas Afrodites 5 km
98. Marius Dijokas VYR 1981 LTU Vilnius No Limits. Pusmaratonis
99. Jegor Provalskij VYR 2009 LTU Visaginas   400 m
100. Giedrius Šlekys VYR 1981 LTU Marijampolė Bėgimo klubas 5 km
101. Tomas Cironka VYR 1993 LTU Vilnius Begimo klubas Pusmaratonis
102. David Aizenberg VYR 1996 LTU Visaginas   10 km
103. Arūnas Mikulėnas VYR 1985 LTU Dūkštas   10 km
104. Žydrūnas Pakalnis VYR 1991 LTU Utena   5 km
105. Ernestas Žentelis VYR 1980 LTU Jonava Bėgimo klubas Pusmaratonis
106. Vaida Mažeikaitė MOT 1987 LTU Vilnius   5 km
107. Lina Buinauskienė MOT 1977 LTU Karmėlava Bėgimo klubas Pusmaratonis
108. Simas Stasiukaitis VYR 1986 LTU Panevėžys Bėgimo klubas Pusmaratonis
109. Vitalij Varygin VYR 1982 LTU Vilnius   Pusmaratonis
110. Dana Ramanauskienė MOT 1960 LTU Visaginas Pusmaratonis
111. Nijole Ona Jablonskiene MOT 1962 LTU Vilnius   Pusmaratonis
112. Матвей Гейт VYR 2011 RUS Калининград   400 m
113. Daiva Narbutienė MOT 1992 LTU Utena   5 km
114. Arūnas Vyšniauskas VYR 1974 LTU Vilkaviškis Bėgimo klubas Pusmaratonis
115. Donatas Margis VYR 1975 LTU Vilnius   10 km
116. Aleksej Dorogin VYR 2003 LTU Visaginas   10 km
117. Natalja Vansovič MOT 1994 LTU Visaginas   5 km
118. Audrius Jovaiša VYR 1980 LTU Radviliškis Bėgimo klubas 10 km
119. Irina Mažuolienė MOT 1991 LTU Kaunas VeloPeak 10 km
120. Marijus Raliūga VYR 1980 LTU Vilnius Volvere run Pusmaratonis
121. Jurgita Raliūgienė MOT 1981 LTU Vilnius Volvere run Pusmaratonis
122. Kristina Janušauskienė MOT 1989 LTU Kaunas Šešios trim 5 km
123. Jonas Lopinys VYR 1974 LTU Visaginas   5 km
124. Inga Vaičiūnaitė MOT 1983 LTU Palanga Bėgimo klubas Pusmaratonis
125. Loteta Griganavičiūtė MOT 1982 LTU Palanga Bėgimo klubas 5 km
126. Veronika Sliževskytė MOT 1990 LTU Kaunas   5 km
127. Viltė Kazakevičiūtė MOT 2010 LTU Kaunas   400 m
128. Marius Kazakevičius VYR 2008 LTU Kaunas   400 m
129. Valdas Šmaižys VYR 1974 LTU Vilnius Inžinerija Pusmaratonis
130. Lina Abromaitytė-Šmaižė MOT 1979 LTU Vilnius Inžinerija Pusmaratonis
131. Agnija Obuchoviciute MOT 2014 LTU Visaginas   400 m
132. Inga Germansone MOT 1978 LTU Panevezys Bėgimo klubas 10 km
133. Stefany Germansone MOT 2010 LTU Panevezys Bėgimo klubas 400 m
134. Daina Bartuškevičienė MOT 1983 LTU Marijampolė VIP 10 km
135. Lijana Valikonytė MOT 1986 LTU Panevėžys Bėgimo klubas 10 km
136. Daniil Kucalov VYR 2005 LTU Visaginas Bodymaker 1 km
137. Kiril Kucalov VYR 2009 LTU Visaginas Bodymaker 400 m
138. Ina Kazakevič MOT 1976 LTU Visaginas   5 km
139. Jurinta Kucina MOT 2008 LTU Visaginas   400 m
140. Gelmis Mačiukas VYR 2004 LTU Babtai Bėgimo klubas 10 km
141. Gitana Akmanaviciute MOT 1986 LTU Kaunas Bėgimo klubas Pusmaratonis
142. Egidijus Janiška VYR 1967 LTU Trakai Bėgimo klubas Pusmaratonis
143. Žilvinas Mackevičius VYR 1994 LTU Ignalina Bėgimo klubas 10 km
144. Steponas Varkulevičius VYR 1987 LTU Vilnius Bėgimo klubas 10 km
145. Rytis Čereška VYR 1989 LTU Panevėžys Bėgimo klubas Pusmaratonis
146. Jūratė Slivinskienė MOT 1973 LTU Vilkaviškis Bėgimo klubas 10 km
147. Darius Biržietis VYR 1969 LTU Jonava Bėgimo klubas Pusmaratonis
148. Amelija Obuchovič MOT 2008 LTU Visaginas Bėgimo klubas 400 m
149. Jolita Višinskienė MOT 1984 LTU Marijampolė Bėgimo klubas 10 km
150. Neringa Paškauskienė MOT 1981 LTU Karmėlava, Kauno Raj Bėgimo klubas 10 km
151. Diana Rybak MOT 1977 LTU Karmėlava, Kauno Raj Bėgimo klubas Pusmaratonis
152. Audrius Liobikas VYR 1989 LTU Panevėžys Bėgimo klubas 10 km
153. Vytautas Maziliauskas VYR 1961 LTU Vilnius Inžinerija Pusmaratonis
154. Martynas Judickas VYR 1994 LTU Kaunas LSMU Pusmaratonis
155. Vadim Andronik VYR 1974 LTU Vilnius Bėgimo klubas 5 km
156. Julija Dubickienė MOT 1981 LTU Vilnius Bėgimo klubas 10 km
157. Rita Kļaviņa MOT 1974 LVA     10 km
158. Gintaras Dainys VYR 1984 LTU Visaginas   10 km
159. Ineta Senkāne MOT 1976 LVA     5 km
160. Valdis Kļaviņš VYR 1968 LVA     10 km
161. Jekaterina Golubeva MOT 1996 LTU Visaginas   10 km
162. Maksim Radionov VYR 2005 LTU Visaginas   1 km
163. Gražina Urboniene MOT 1987 LTU Ignalinos Raj. VSAT 5 km
164. Olga Gasevičienė MOT 1984 LTU Visaginas   10 km
165. Vilius Misevičius VYR 1984 LTU Vilnius ŽMOGUS IŠ PLIENO Pusmaratonis
166. Ana Shpakova MOT 1990 LTU Visaginas   5 km
167. Liudmila Bratygina MOT 1980 LTU Visaginas   5 km
168. Erika Bratygina MOT 2007 LTU Visaginas   1 km
169. Artur Bratygin VYR 2010 LTU Visaginas   400 m
170. Emilija Čižiutė MOT 2008 LTU Visaginas   400 m
171. Olivija Čižiutė MOT 2011 LTU Visaginas   400 m
172. Lilija Konderko MOT 1978 LTU Visaginas   10 km
173. Denis Lavrinovič VYR 1989 LTU Visaginas VSAT 5 km
174. Rita Šeškauskienė MOT 1982 LTU Jonava Bėgimo klubas 10 km
175. Jelena Jemeljan MOT 1986 LTU Visaginas   5 km
176. Vilmantas Juras VYR 1991 LTU Kaunas Adform Pusmaratonis
177. Tatjana Vikulova MOT 1976 LTU Visaginas   5 km
178. Toma Imbrasienė MOT 1987 LTU Vilnius   10 km
179. Deimantė Imbrasaitė MOT 2016 LTU Vilnius   400 m
180. Mindaugas Latišenka VYR 1989 LTU Vilnius MMruNNing 5 km
181. Justina Savickienė MOT 1988 LTU Jonava Bėgimo klubas 10 km
182. Maja Jemeljan MOT 2013 LTU Visaginas   400 m
183. Dominika Jemeljan MOT 2013 LTU Visaginas   400 m
184. Viktoriya Petrulina MOT 1984 LTU Visaginas   5 km
185. Arvydas Tverijonas VYR 1975 LTU Švenčionys KASP 807 kuopa, Švenčionių r. PK Pusmaratonis
186. Romas Katinas VYR 1982 LTU Utena   10 km
187. Edvinas Prociukas VYR 2000 LTU Pakruojis Bmk VĖJAS Pusmaratonis
188. Artur Basiul VYR 1985 LTU   Mukaregonas Pusmaratonis
189. Monika Gurklytė MOT 1993 LTU Utena OK Klajūnas 5 km
190. Lukas Gurklys VYR 1998 LTU Sidabrinės OK Klajūnas 10 km
191. Mantas Žuolys VYR 1984 LTU Marijampolė Bėgimo klubas Pusmaratonis
192. Grigas Petraitis VYR 1988 LTU Vilnius Kauno BMK Pusmaratonis
193. Airinė Petraitytė MOT 2015 LTU Vilnius Kauno BMK 400 m
194. Tatjana Čugur MOT 1977 LTU     5 km
195. Jevgenij Čugur VYR 2006 LTU     1 km
196. Nikita Sapel VYR 2006 LTU     1 km
197. Edvard Junda VYR 1973 LTU Vilnius Sky10 Pusmaratonis
198. Gintaras Gruodis VYR 1981 LTU Ignalina   Pusmaratonis
199. Artiom Golubkov VYR 2009 LTU Visaginas   400 m
200. Rima Antončikienė MOT 1964 LTU Jonava Bėgimo klubas 10 km
201. Audrys Antončikas VYR 1964 LTU Jonava Bėgimo klubas Pusmaratonis
202. Inga Kairienė MOT 1980 LTU Telšiai Bėgimo klubas 5 km
203. Gediminas Skuodis VYR 1990 LTU Ukmergė   10 km
204. Remigijus Zalumskis VYR 1980 LTU Panevezys Atletai.lt Pusmaratonis
205. Aušra Adrijauskienė MOT 1981 LTU Visaginas   5 km
206. Virginijus Andrijauskas VYR 1980 LTU Visaginas   5 km
207. Paulius Kokanka VYR 1993 LTU Zarasai Arboro OK 5 km
208. Kiril Sapel VYR 2014 LTU Visaginas   400 m
209. Aloyzas Valančius VYR 1996 LTU   Kauno maratono klubas Pusmaratonis
210. Viktorija Pobiaržina MOT 1987 LTU Visaginas   5 km
211. Justinas Buičenka VYR 1991 LTU Zarasai   5 km
212. Valentas Uža VYR 1988 LTU Klaipėda Bėgimo klubas Pusmaratonis
213. Domas Bagdonavičius VYR 1985 LTU Vilnius Velonova – Bioracer Pusmaratonis
214. Aurelija Vaiciukevičiūtė MOT 1996 LTU Vilnius BK "Jonas Maratonas" 5 km
215. Narimantas Šedys VYR 1971 LTU Vokė Bėgimo klubas Pusmaratonis
216. Vytautas Gečas VYR 1978 LTU     Pusmaratonis
217. Mark Kazakevič VYR 2005 LTU Visaginas   1 km
218. Mindaugas Janusaitis VYR 1944 LTU Vilnius Inžinerija Pusmaratonis
219. Lena Buško MOT 1983 LTU Visaginas   5 km
220. Paulius Čerkauskas VYR 1989 LTU Šėta   Pusmaratonis
221. Giedrius Giedraitis VYR 1987 LTU Vilnius   Pusmaratonis
222. Vytautė Budriene MOT 1970 LTU Kaunas Bėgimo klubas 10 km
223. Vitalijus Budrys VYR 1972 LTU Kaunas Bėgimo klubas 10 km
224. Justinas Čekanauskas VYR 1991 LTU Jonava Jonavos BK „Maratonas“ Pusmaratonis
225. Emilija Čekanauskaitė MOT 2016 LTU Jonava   400 m
226. Jonas Juška VYR 1971 LTU Kaunas Kauno BMK Pusmaratonis
227. Adelė Juškaitė MOT 2007 LTU Kaunas Kauno BMK 1 km
228. Kotryna Juškaitė MOT 2009 LTU Kaunas Kauno BMK 400 m
229. Vytautas Gražys VYR 1967 LTU Paberžė RCN Pusmaratonis
230. Jaroslav Smolskij VYR 1987 LTU Nemenčinė RCN 10 km
231. Ernestas Lelis VYR 2000 LTU Paberžė RCN 5 km
232. Gonorata Chomič MOT 1969 LTU Visaginas   5 km
233. Ieva Aleksandravičiūtė MOT 1996 LTU Elektrėnai   10 km
234. Mindaugas Palubinskas VYR 1972 LTU Utena   Pusmaratonis
235. Sigitas Galinis VYR 1941 LTU Vilnius Inžinerija 5 km
236. Birutė Galinienė MOT 1945 LTU Vilnius Inžinerija 5 km
237. Julija Grobienė MOT 1987 LTU Visaginas   5 km
238. Jurgita Gvildytė MOT 1997 LTU Raseiniai Bėgimo klubas 5 km
239. Jekaterina Vilnis MOT 1986 LTU Visaginas   10 km
240. Lukas Šaban VYR 2004 LTU Jonava Bėgimo klubas 5 km
241. Edvinas Šavelis VYR 1987 LTU Vilnius Individualiai 10 km
242. Matas Šaban VYR 2011 LTU Jonava Bėgimo klubas 400 m
243. Jurijus Čugajus VYR 1966 LTU Kaunas Bėgimo klubas 10 km
244. Viktoras Laucius VYR 1980 LTU Utena   10 km
245. Ana Gudimova MOT 1990 LTU Visaginas   5 km
246. Evaldas Dielininkaitis VYR 1980 LTU Vilnius Runglorious Bastards Pusmaratonis
247. Anželika Chomič MOT 1990 LTU Visaginas   5 km
248. Ignas Skukauskas VYR 1987 LTU Vilnius   Pusmaratonis
249. Renata Chadyšienė MOT 1979 LTU Vilnius Inžinerija 10 km
250. Antanas Steponavičius VYR 1978 LTU Vilnius Neko Runners Pusmaratonis
251. Gintaras Pupininkas VYR 1970 LTU Vilnius Vilniaus bėgimo klubas VBK Pusmaratonis
252. Virgintas Stogevičius VYR 1964 LTU Kaunas Bėgimo klubas Pusmaratonis
253. Paulius Macijauskas VYR 1988 LTU Vilnius   Pusmaratonis
254. Šarūnas Savickas VYR 1988 LTU Švenčionėliai   10 km
255. Andrius Slavickas VYR 1983 LTU Kaunas Kauno maratono klubas Pusmaratonis
256. Laima Ovčinikovaitė MOT 1984 LTU Visaginas   10 km
257. Laimonas Strazdas VYR 1990 LTU Trakai   Pusmaratonis
258. Roman Piga VYR 1987 LTU Visaginas   Pusmaratonis
259. Inga Mikučionytė MOT 1987 LTU Utena   10 km
260. Tatjana Mešončukova MOT 1976 LTU Vilnius Vilniaus bėgimo klubas 10 km
261. Stasys Česnauskas VYR 1958 LTU Biržai Vėtra Pusmaratonis
262. Rima Česnauskienė MOT 1980 LTU Biržai Vėtra 10 km
263. Egidijus Pupelis VYR 1990 LTU Vilnius Running Punks Pusmaratonis
264. Rolandas Silius VYR 1968 LTU Vainutas Vainutas Pusmaratonis
265. Algirdas Striūka VYR 1960 LTU Vilnius Inžinerija Pusmaratonis
266. Birutė Striūkienė MOT 1962 LTU Vilnius Inžinerija Pusmaratonis
267. Dainius Stravinskas VYR 1975 LTU Vilnius Prasibėgam 5 km
268. Jurgita Packevičienė MOT 1975 LTU Pasvalys Vėtra Pusmaratonis
269. Darius Packevičius VYR 1975 LTU Pasvalys Vėtra Pusmaratonis
270. Majus Packevičius VYR 2011 LTU Pasvalys Vėtra 400 m
271. Renata Daujote MOT 1973 LTU Klaipeda O!Klaipeda Pusmaratonis
272. Linas Norkevičius VYR 1974 LTU Šiauliai Bėgimo klubas Pusmaratonis
273. Irmantas Rakauskas VYR 1994 LTU Alytus NoName Pusmaratonis
274. Irmantas Janušauskas VYR 1969 LTU Klaipeda   Pusmaratonis
275. Gytaute Akstinaite MOT 1987 LTU Vilnius OK Ąžuolas Pusmaratonis
276. Jānis Kolužs VYR 1981 LVA Daugavpils Daugavpils Runners Pusmaratonis
277. Edgaras Matuliauskas VYR 1989 LTU Vilnius   10 km
278. Ugnė Akstinaitė MOT 1990 LTU Vilnius   10 km
279. Julius Miliukas VYR 1986 LTU Jonava Jonavos BK "Maratonas" Pusmaratonis
280. Ramūnas Vilčinskas VYR 1985 LTU Kačerginė Kauno BMK 10 km
281. Nerijus Mikučionis VYR 1987 LTU Kaunas Kauno BMK 10 km
282. Tadas Mulevičius VYR 1980 LTU Panevėžys Bėgimo klubas Pusmaratonis
283. Jurgita Černiavskaja MOT 1983 LTU Visaginas VSAT 5 km
284. Donatas Savickas VYR 1969 LTU Šiauliai Green Team Pusmaratonis
285. Eglė Savickienė MOT 1970 LTU Šiauliai   10 km
286. Agnė Mataitytė MOT 1991 LTU Vilnius Capital Runners Vilnius 10 km
287. Violeta Kučinskienė MOT 1967 LTU Molėtai Kambariokai Pusmaratonis
288. Ramūnas Mažukna VYR 1977 LTU Panevėžys Bėgimo klubas Pusmaratonis
289. Arūnas Kučinskas VYR 1967 LTU Molėtai F.O.C.U.S. running Pusmaratonis
290. Jurga Mažuknienė MOT 1981 LTU Panevėžys Bėgimo klubas 10 km
291. Anna Gaile MOT 1979 LTU     10 km
292. Darius Trečiokas VYR 1992 LTU Vilnius Capital Runners Vilnius Pusmaratonis
293. Ramūnas Lukaševičius VYR 1980 LTU Vilnius NoriuBegti.Lt Pusmaratonis
294. Arunas Bilotas VYR 1980 LTU     Pusmaratonis
295. Eglė Petkevičienė MOT 1986 LTU Panevėžys   Pusmaratonis
296. Živilė Kanapkienė MOT 1978 LTU Molėtai OK Klajūnas 10 km
297. Aurelija Kisieliūtė MOT 1994 LTU Kaunas Kauno BMK 10 km
298. Petras Macijauskas VYR 1956 LTU Vilnius, Justiniškės   5 km
299. Erikas Brukstus VYR 2005 LTU Vilnius   1 km
300. Sandra Brukste MOT 1980 LTU Vilnius   5 km
301. Domantas Balsys VYR 1989 LTU Kaunas Kauno BMK 10 km
302. Marius Bružas VYR 1979 LTU Vilnius   Pusmaratonis
303. Tomas Šimanskis VYR 1982 LTU Kaunas Bėgimo klubas 10 km
304. Algimantas Kartočius VYR 1950 LTU Vilnius individualai Pusmaratonis
305. Pavelas Kirilovas VYR 1980 LTU Švenčionys Bėgimo klubas Pusmaratonis
306. Simas Valantas VYR 1990 LTU Vilnius   Pusmaratonis
307. Vitoldas Milius VYR 1966 LTU Vilnius   Pusmaratonis
308. Edgar Popov VYR 2009 LTU Visaginas   400 m
309. Mila Popova MOT 2009 LTU Visaginas   400 m
310. Gintautas Dulevičius VYR 1973 LTU Pasvalys Vėtra 10 km
311. Jonas Adamonis VYR 1983 LTU Vilnius   Pusmaratonis
312. Dainora Mačiulienė MOT 1987 LTU Kaunas   10 km
313. Lina Bagdžiūnienė MOT 1984 LTU Vilnius Bėgimo klubas Pusmaratonis
314. Julius Bagdžiūnas VYR 1982 LTU Vilnius Bėgimo klubas Pusmaratonis
315. Nerijus Bieliauskas VYR 1979 LTU     Pusmaratonis
316. Kęstutis Abromaitis VYR 1956 LTU Pakruojis BMK VĖJAS 10 km
317. Denis Karla VYR 1996 LTU Dūkštas   5 km
318. Olegas Ivanovas VYR 2003 LTU Dūkštas   5 km
319. Jaroslav Pyrčak VYR 2009 LTU Visaginas   400 m
320. Jevgenij Kazanov VYR 1957 GBR London Bromley Veterans AC Pusmaratonis
321. Titas Peleckas VYR 1993 LTU Vilnius   10 km
322. Luknė Šlekytė MOT 2008 LTU Marijampolė   400 m
323. Ūla Šlekytė MOT 2010 LTU Marijampolė   400 m
324. Darius Grigorovičius VYR 1975 LTU Vilnius   Pusmaratonis
325. Vladimir Lomov VYR 1981 LTU Nemenčinė Inžinerija 10 km
326. Daniel Lomov VYR 2010 LTU Nemenčinė   400 m
327. Gediminas Sakalauskas VYR 1981 LTU Vilnius Laukiu kol nupirks Pusmaratonis
328. Arūnas Jankauskas VYR 1972 LTU Pasvalys Vėtra Pusmaratonis
329. Almina Jankauskienė MOT 1972 LTU Pasvalys Vėtra 10 km
330. Rapolas Jankauskas VYR 2013 LTU Pasvalys Vėtra 400 m
331. Audra Bogužinskienė MOT 1978 LTU Kaunas Kauno maratono klubas 10 km
332. Mykolas Kuršvietis VYR 2010 LTU Garliava   400 m
333. Dominykas Kuršvietis VYR 2014 LTU Garliava   400 m
334. Dainius Kuršvietis VYR 1986 LTU Garliava   5 km
335. Neringa Kriščiūnienė MOT 1993 LTU Vilnius   Pusmaratonis
336. Diana Platonova MOT 1991 LTU Vilnius Capital Runners Vilnius Pusmaratonis
337. Mantas Gradeckas VYR 1995 LTU Alytus BK Dzūkija Pusmaratonis
338. Alexander Fedotenkov VYR 1959 RUS Visaginas Rocinante Pusmaratonis
339. Anton Jemeljanov VYR 1985 LTU Visaginas   10 km
340. Marius Mikulėnas VYR 1987 LTU Visaginas Visagino policijos komisariatas 10 km
341. Rustam Jafarov VYR 1988 AZE     Pusmaratonis
342. Jonas Cicėnas VYR 1967 LTU Visaginas Visagino policijos komisariatas 10 km
343. Tamara Lėlienė MOT 1973 LTU Visaginas Visagino policijos komisariatas 10 km
344. Miroslav Brazovskij VYR 1976 LTU Visaginas Visagino policijos komisariatas 10 km
345. Povilas Abramovičius VYR 1989 LTU Visaginas Visagino policijos komisariatas 10 km
346. Nikolajus Andrejevas VYR 1991 LTU Visaginas Visagino policijos komisariatas 10 km
347. Andrej Bogomolnikov VYR 1992 LTU Visaginas Visagino policijos komisariatas 10 km
348. Aleksej Gavrilov VYR 1990 LTU Visaginas Visagino policijos komisariatas 10 km
349. Andrius Cicėnas VYR 1975 LTU Vilnius BK Jonas Maratonas Pusmaratonis
350. Malvina Šakalinytė MOT 1994 LTU Vilnius   5 km
351. Juozas Baliūnas VYR 1967 LTU Pasvalys Vėtra 5 km
352. Kazimieras Stankevičius VYR 1942 LTU Pasvalys Vėtra 5 km
353. Egidijus Varna VYR 1973 LTU Visaginas Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba 10 km
354. Aurelijus Kanapienis VYR 1984 LTU Utena Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba 10 km
355. Mantas Lukoševičius VYR 1980 LTU Krekenava OK Arboro 10 km
356. Darius Remeika VYR 1982 LTU Vilnius   Pusmaratonis
357. Vytautas Aukselis VYR 1992 LTU Pakruojis BMK Vėjas 5 km
358. Evaldas Černiauskas VYR 1984 LTU Ignalina   10 km
359. Kenneth Kurata VYR 1978 BLR Minsk Country Marathon Club 10 km
360. Tadas Korsakas VYR 1983 LTU Šiauliai   Pusmaratonis
361. Žygintas Gabartas VYR 1996 LTU Vilnius   10 km
362. Eduard Zniščinskij VYR 1968 LTU Vilnius Inžinerija 10 km
363. Deimantė Vaitkienė MOT 1987 LTU Zarasai   10 km
364. Jevgenij Šuklin VYR 1985 LTU Visaginas Visaginas 10 km
365. Artūras Jasiukianecas VYR 1992 LTU Ignalina Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba 10 km
366. Svetlana Semeshchenko MOT 1985 LVA Daugavpils Daugavpils Runners 10 km
367. German Petuchov VYR 1969 LTU Visaginas   Pusmaratonis
368. Darius Rupšlaukis VYR 1972 LTU Vilnius DerybosLT SEK Pusmaratonis
369. Kamilė Laurinenaite MOT 2010 LTU Visaginas   400 m
370. Matas Chadyšas VYR 2005 LTU Vilnius Inžinerija 1 km
371. Joris Chadyšas VYR 2010 LTU Vilnius Inžinerija 400 m
372. Rojus Chadyšas VYR 2011 LTU Vilnius Inžinerija 400 m
373. Dainius Šidlauskas VYR 1973 LTU Ignalina Visagino policijos komisariatas 10 km
374. Marius Gudzevičius VYR 1994 LTU Ukmergė   Pusmaratonis
375. Dainis Baumanis VYR 1989 LVA Rīga   5 km
376. Ruslan Mamedov VYR 1989 LVA Daugavpils Daugavpils Runners 5 km
377. Karina Mamedova MOT 1991 LVA Daugavpils Daugavpils Runners 5 km
378. Milana Persidskaya MOT 2009 LTU Visaginas   400 m
379. Sofija Persidskaya MOT 2013 LTU Visaginas   400 m
380. Aleksandra Persidskaya MOT 2014 LTU Visaginas   400 m
381. Paolo Benvenuti VYR 1968 ITA Ravenna paavo nurmi 10 km
382. Titas Stundžia VYR 1994 LTU Panevėžys   10 km
383. Natalia Warcholak MOT 1974 POL Zielona Gora nezenka 5 km
384. Danguolė Bičkūnienė MOT 1972 LTU Vilnius   Pusmaratonis
385. Tomas Murauskas VYR 1991 LTU Vilnius Varyginai, palauk! 10 km
386. Neringa Stankevičiūtė MOT 1991 LTU Vilnius Varyginaш, paluak! 10 km
387. Karina Sičinskytė MOT 1991 LTU Vilnius   10 km
388. Viktorija Feitauskienė MOT 1988 LTU Visaginas   5 km
389. Marija Bulkyte MOT 1977 LTU Visaginas   Pusmaratonis
390. Laurynas Povilauskas VYR 1984 LTU Visaginas VSAT 10 km
391. Romas Olchovik VYR 1991 LTU Vilnius   10 km
392. Jānis Griķis VYR 1981 LVA Daugavpils Daugavpils Runners Pusmaratonis
393. Dmitrijus Kačanovas VYR 2008 LTU Ignalina   400 m
394. Elinga Kačanovaitė MOT 2013 LTU Ignalina   400 m
395. Jekaterina Romanoviene MOT 1981 LTU Vilnius Stajeris 5 km
396. Jovita Poškutė MOT 1990 LTU Vilnius   Pusmaratonis
397. Gintarė Stanaitytė MOT 1993 LTU Kaunas Kauno BMK 10 km
398. Ula Giniotyte MOT 1987 LTU     10 km
399. Brigita Gramuntaitė MOT 2011 LTU Visaginas   400 m
400. Aivaras Gramuntas VYR 2014 LTU Visaginas   400 m
401. Petras Gramuntas VYR 1979 LTU Visaginas VSAT Puškų užkarda 10 km
402. Artūras Meška VYR 1987 LTU Pasvalys Vetra 10 km
403. Eimantas Meištininkas VYR 2008 LTU Mažeikiai Bėgimo klubas 400 m
404. Rūta Šimkūnaitė MOT 1985 LTU Žiežmariai Volvere Run Pusmaratonis
405. Marija Bachareva MOT 2010 LTU Visaginas   400 m
406. Ana Bachareva MOT 2012 LTU Visaginas   400 m
407. Viktorija Varnagirytė MOT 1991 LTU Vilkaviškis LSUMet. 10 km
408. Marius Kazakevičius VYR 2008 LTU Kaunas   400 m
409. Viltė Kazakevičiūtė MOT 2010 LTU Kaunas   400 m
410. Ieva Urbonaitė MOT 2010 LTU Antazavė ZSC 400 m
411. Petras Pieviškis VYR 2009 LTU Antazavė ZSC 400 m
412. Ona Pieviškytė MOT 2008 LTU   ZSC 400 m
413. Aistėja Navickaitė MOT 2009 LTU   ZSC 400 m
414. Jonas Pieviškis VYR 2005 LTU   ZSC 1 km
415. Katrina Kvietkauskaitė MOT 2006 LTU   ZSC 1 km
416. Gintarė Kvietkauskaitė MOT 2003 LTU   ZSC 5 km
417. Vaiva Paurytė MOT 2002 LTU   ZSC 5 km
418. Rimgaudas Dijokas VYR 2004 LTU   ZSC 5 km
419. Karolis Maldauskas VYR 2003 LTU   ZSC 5 km
420. Valerijus Semionovas VYR 1962 LTU   ZSC 10 km
421. Аксиния Пазняк MOT 2007 LTU Висагиеас   1 km
422. Svetlana Krickaja MOT 1980 LTU Visaginas   5 km
423. Zigmantas Rimkus VYR 1959 LTU Pasvalys Vėtra 10 km
424. Romans Šroms VYR 1989 LVA Rīga VSK Noskrien 10 km
425. Rolandas Jakštas VYR 1967 LTU Kaišiadorys LSUMet. 10 km
426. Aleksandr Sorokin VYR 1981 LTU Vilnius Bėgimo klubas Pusmaratonis
427. Dominykas Parfionovas VYR 2006 LTU Visaginas   1 km
428. Valdas Čepulis VYR 1968 LTU Ignalina _ 10 km
429. Dmitrijs Kižla VYR 1988 LVA Daugavpils Daugavpils Runners 10 km
430. Kamilė Džiovalaitė MOT 1986 LTU Kaunas Kauno maratono klubas 5 km
431. Kęstutis Mikulėnas VYR 1976 LTU Ukmergė   Pusmaratonis
432. Agnė Leišienė MOT 1979 LTU Kaunas Kauno maratono klubas 5 km
433. Dominykas Kručas VYR 1997 LTU Panevėžys Kauno BMK 10 km
434. Никита Семенов VYR 2013 LTU Висагинас   400 m
435. Petras Pieviškis VYR 2009 LTU   ZSC 400 m
436. Kajus Babkovas VYR 2004 LTU   ZSC 5 km
437. Aleksandrs Grozdovs VYR 1988 LVA Daugavpils Daugavpils Runners 5 km
438. Nerijus Zableckis VYR 1979 LTU Varena   Pusmaratonis
439. Arūnas Žemrieta VYR 1968 LTU Vilnius V50 Pusmaratonis
440. Sofija Kizerova MOT 2006 LTU Visaginas   1 km
441. Polina Kizerova MOT 2009 DEU Visaginas   400 m
442. Vladislav Kizerov VYR 2011 LTU Visaginas   400 m
443. Adelija Kizerova MOT 2014 LTU Visaginas   400 m
444. Melisa Kizerova MOT 2016 LTU Visaginas   400 m
445. Mantas Masalskis VYR 1987 LTU Vilnius   Pusmaratonis
446. Faustas Masalskis VYR 2012 LTU Vilnius   400 m
447. Kaja Masalskytė MOT 2012 LTU     400 m
448. Karolis TamaŠevskis VYR 2009 LTU Molėtai Bėgimo klubas 400 m
449. Roberta Tamaševskytė MOT 2005 LTU Molėtai Bėgimo klubas 1 km
450. Gabija Mizeikytė MOT 2005 LTU Molėtai   1 km
451. Šarūnas Ragauskas VYR 1983 LTU Vilnius   Pusmaratonis
452. Jorita Ragauskienė MOT 1986 LTU Vilnius   10 km
453. Arvydas Tamulynas VYR 1986 LTU Vilnius   Pusmaratonis
454. Miroslav Pisockij VYR 2011 LTU Visaginas   400 m
455. Leonard Pisockij VYR 2013 LTU Visaginas   400 m
456. Stanislovas Buchoveckas VYR 1951 LTU Vilnius Šviesos kariai Pusmaratonis
457. Paulius Jurevičius VYR 1977 LTU Kaunas Bėgimo klubas Pusmaratonis
458. Vytautas Garla VYR 1960 LTU Panevėžys BM Panevėžys Pusmaratonis
459. Tadas Dainys VYR 2007 LTU Visaginas   1 km
460. Silvija Dainytė MOT 2009 LTU Visaginas   400 m
461. Agnis Safronovas VYR 1981 LTU Visaginas   5 km
462. Šarūnas Bieliauskas VYR 1971 LTU Vilnius   Pusmaratonis
463. Danila Timofejev VYR 2009 LTU Visaginas   400 m
464. Valerija Isajeva MOT 2014 LTU Visaginas   400 m
465. Renaldas Kupstys VYR 1979 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
466. Dmitry Bazin VYR 1982 LTU Visaginas Visagino linija 10 km
467. Domantas Pupinis VYR 1992 LTU Visaginas Visagino linija 10 km
468. Viktoras Martinkus VYR 1973 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
469. Oksana Bagdanavičienė MOT 1990 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
470. Sandra Kiškelienė MOT 1989 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
471. Yelena Prasolova MOT 1983 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
472. Aleksandr Selivanov VYR 1962 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
473. Julija Grobienė MOT 1987 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
474. Aurimas Groba VYR 2008 LTU Visaginas Visagino linija 400 m
475. Ernestas Vilkelionok VYR 2010 LTU Visaginas Visagino linija 400 m
476. Viktorija Vilkelionok MOT 2008 LTU Visaginas Visagino linija 400 m
477. Jurij Makarov VYR 1987 LTU Visaginas Visagino linija 10 km
478. Amelija Kaulakytė MOT 2011 LTU Visaginas Visagino linija 400 m
479. Dmitrij Kuklin VYR 1975 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
480. Aurimas Kuncevičius VYR 1980 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
481. Emilis Kuncevičius VYR 2012 LTU Visaginas Visagino linija 400 m
482. Monika Kupstienė MOT 1981 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
483. Danielė Kupstytė MOT 2008 LTU Visaginas Visagino linija 400 m
484. Deimilė Kupstytė MOT 2012 LTU Visaginas Visagino linija 400 m
485. Lina Boldyreva MOT 1971 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
486. Žydrūnas Karla VYR 1968 LTU Visaginas Visagino linija 10 km
487. Viktor Mediucha VYR 2005 LTU Visaginas Visagino linija 1 km
488. Pavel Mediucha VYR 2012 LTU Visaginas Visagino linija 400 m
489. Наталия Крупина MOT 1982 LVA Прейли SPARS-MK 5 km
490. Olga Sapel MOT 1979 LTU Visaginas   5 km
491. Alisa Kucalova MOT 2015 LTU Visaginas Bodymaker 400 m
492. Amanda Griķe MOT 2006 LVA Daugavpils Daugavpils Runners 1 km
493. Tautvydas Tamulevicius VYR 1987 LTU Alytus   Pusmaratonis
494. Simonas Jončiulis VYR 1985 LTU Vilnius   Pusmaratonis
495. Marius Razma VYR 1990 LTU Zarasai   5 km
496. Valdas Čičinskas VYR 1971 LTU Visaginas VSAT Pušku užkarda 5 km
497. Tomas Čičinskas VYR 2008 LTU Visaginas Verdenės gimnazija 400 m
498. Nikolė Vavinskaitė MOT 2000 LTU Zarasai   10 km
499. Vitalijs Jakovlevs VYR 1982 LVA Cesis www.endo.lv Pusmaratonis
500. Evaldas Nausėda VYR 1992 LTU Klaipėda Bėgimo klubas 5 km
501. Jegor Provalskij VYR 2009 LTU     400 m
502. Amelija Obuchovič MOT 2008 LTU Vilnius Bėgimo klubas 400 m
503. Veronika Giadutis MOT 2007 LTU Vilnius Bėgimo klubas 1 km
504. Maksim Fomin VYR 2000 LTU Visaginas SK Favoritas 10 km
505. Gražvydas Jusaitis VYR 1979 LTU Alytus BK DZŪKIJA 10 km
506. Alvidas Urniežius VYR 1960 LTU     Pusmaratonis
507. Gintarė Litvinavičienė MOT 1973 LTU Jonava Maratonas Pusmaratonis
508. Anhelina Zhovna MOT 1993 LTU Vilnius   10 km
509. Arnas Rupšlaukis VYR 2011 LTU Vilnius DerybosLT SEK 400 m
510. Igor Efremov VYR 1989 LTU Visaginas   Pusmaratonis
511. Justas Medišauskas VYR 1984 LTU Kaunas Kauno maratono klubas 10 km
512. Kamila Bazina MOT 2012 LTU Visaginas   400 m
513. Victor Michailov VYR 2009 LTU Visaginas   400 m
514. Miroslav Zniščinskij VYR 2000 LTU Vilnius Inžinerija 5 km
515. Sonata Galvydienė MOT 1977 LTU Jonava Jonavos BK „Maratonas“ Pusmaratonis
516. Edgars Zaķis VYR 1988 LVA Rīga VSK Noskrien Pusmaratonis
517. Emilis Korsakas VYR 1966 LTU Vilnius Na, pagauk! Pusmaratonis
518. Gintautas Černiauskas VYR 1962 LTU Vilnius Vilimeksas Pusmaratonis
519. Apolinaras Tušas VYR 1936 LTU Vinius Inžinerija 5 km
520. Drąsius Valunta VYR 1973 LTU Pasvalys Vėtra 10 km
521. Aurelija Kaminskaja MOT 2011 LTU Visaginas   400 m
522. Liliana Kaminskaja MOT 2011 LTU Visaginas   400 m
523. Gediminas Kinderis VYR 1963 LTU Kaunas Kauno BMK Pusmaratonis
524. Danila Ralik VYR 2009 LTU Visaginas   400 m
525. Oksana Simonova MOT 1983 LTU Visaginas   5 km
526. Albinas Markevičius VYR 1959 LTU Kaunas Kauno BMK Pusmaratonis
527. Lukas Klevinskas VYR 2000 LTU Alytus BK Dzūkija 10 km
528. Evaldas Daunoravičius VYR 1999 LTU Alytus BK Dzūkija 10 km
529. Petras Kavaliauskas VYR 1946 LTU Druskininkai BK Dzūkija Pusmaratonis
530. Arūnas Klebauskas VYR 1962 LTU Alytus BK Dzūkija Pusmaratonis
531. Romualdas Limantas VYR 1944 LTU Kaunas Kauno BMK 10 km
532. Agnė Varnaitė MOT 1996 LTU     5 km
533. Artūras Ševeliovas VYR 1984 LTU Vilnius Broliai Baltai Pusmaratonis
534. Julius Trepšys VYR 1976 LTU Vilnius 5 km
535. Tadas Baranauskas VYR 1985 LTU Panevezys Atletai.lt 10 km
536. Jekaterina Belova MOT 1985 LTU Visaginas   10 km
537. Ramunė Parimskytė MOT 2000 LTU Pasvalys Vėtra Pusmaratonis
538. Rimantė Namajūnaitė MOT 1989 LTU     5 km
539. Vaiva Ilčiukaitė MOT 1991 LTU     5 km
540. Julija Azanova MOT 1991 LTU     5 km
541. Saulius Černiauskas VYR 1984 LTU     5 km
542. Erikas Meištininkas VYR 2000 LTU Mažeikiai Bėgimo klubas 10 km
543. Sonya Buško MOT 2013 LTU Visaginas   400 m
544. Sonya Buško MOT 2013 LTU Visaginas   400 m
545. Erikas Černovas VYR 1982 LTU Zarasai   5 km
546. Deimantas Mitka VYR 1972 LTU Vilnius Na, pagauk! Pusmaratonis
547. Vytautas Gadliauskas VYR 1969 LTU Rukla Jonavos BK "Maratonas" Pusmaratonis
548. Karolis Gumbaragis VYR 2009 LTU Trakai   400 m
549. Alise Griķe MOT 1981 LVA Daugavpils Daugavpils Runners 10 km
550. Ernestas Vedeikis VYR 1970 LTU Kelmė Kaščiukai Pusmaratonis
551. Liubov Šuklina MOT 1963 LTU Visaginas   5 km
552. Gytis Aukštikalnis VYR 1964 LTU Biržai Vėtra 10 km
553. Jegor Baranov VYR 2012 LTU Vilnius   400 m
554. Lukas Packevičius VYR 2003 LTU Pasvalys Vėtra 5 km
555. Matas Kubilevičius VYR 2001 LTU Pasvalys Vėtra 5 km
556. Egidijus Lesvinčiūnas VYR 1999 LTU Alytus Dzūkija Pusmaratonis
557. Natalija Beliauskienė MOT 1985 LTU Zarasai VSAT 5 km
558. Marija Miselytė MOT 1985 LTU Vilnius Neko Trail Runners Pusmaratonis
559. Arūnas Žilinskas VYR 1985 LTU Vilnius 🙂 Pusmaratonis
560. Aurelija Cvetkovienė MOT 1984 LTU Štadviliai   Pusmaratonis
561. Rytis Biveinis VYR 2003 LTU Štadviliai   5 km
562. Kristijanas Cvetkovas VYR 2009 LTU Štadviliai   1 km
563. Brigita Cvetkovaite MOT 2011 LTU Štadviliai   400 m
564. Tomas Janukonis VYR 1977 LTU Vilnius   Pusmaratonis
565. Irena Džangirašvili MOT 1981 LTU Vilnius BK Jonas Maratonas Pusmaratonis
566. Milana Džangirašvili MOT 2004 LTU Vilnius Vilniaus BK Jonas Maratonas 5 km
567. Raimonda Vaičaitytė MOT 1991 LTU Vilnius   10 km
568. Aurimas Marcinkevičius VYR 1965 LTU Visaginas Visagino Ligoninė 5 km
569. Danas Janušauskas VYR 2012 LTU Kaunas Šešios trim 400 m
570. Aidas Basiul VYR 2016 LTU Vilnius Mukaregonas 400 m
571. Justina Jermolajevaitė MOT 1995 LTU Klaipėda   10 km
572. Jurgis Stanaitis VYR 1981 LTU     10 km
573. Egidijus Motiejūnas VYR 1968 LTU Vilnius V50 Pusmaratonis
574. Dovilė Tamošiūnaitė MOT 1987 LTU Kaunas Kauno maratono klubas 5 km
575. Gediminas Sinkevičius VYR 1952 LTU Vilnius Inžinerija 5 km
576. Albert Veiksa VYR 1962 LTU Visaginas   Pusmaratonis
577. Osmandas Daugėla VYR 1987 LTU Vilnius   Pusmaratonis
578. Milda Daugėlaitė MOT 2015 LTU Vilnius   400 m
579. Ana Vilnis MOT 2006 LTU Visaginas   1 km
580. Dmitrij Maruškevič VYR 1985 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
581. Karina Kasač MOT 2009 LTU Visaginas   400 m
582. Vitalijus Petraitis VYR 1986 LTU Kelme Kasciukai Kelme 5 km
583. Vitalijus Leonovas VYR 1967 LTU Zarasai VSAT Puškų užkarda 5 km
584. Natalja Kocergina MOT 1985 LTU Visaginas   10 km
585. Elvinas Leonovas VYR 2011 LTU Zarasai   400 m
586. Kestas Krincius VYR 1986 LTU Kelmes Kasčiukai Pusmaratonis
587. Tichon Suvorov VYR 2008 LTU Visaginas   400 m
588. Ivan Grunin VYR 2008 LTU Visaginas   400 m
589. Nikita Proskuriakov VYR 2005 LTU Visaginas   1 km
590. Mindaugas Mylė VYR 1982 LTU     Pusmaratonis
591. Otto Eduard Leopold Von Bismarck VYR 1992 LTU Vilnius Good Hello 5 km
592. Matas Mylė VYR 2012 LTU     400 m
593. Valentina Pupeliene MOT 1972 LTU Zarasai   10 km
594. Greta Kregždė MOT 1991 LTU Vilnius Good Hello 5 km
595. Saulius Globys VYR 1970 LTU Marijampolė Bėgimo klubas 10 km
596. Donatas Kojala VYR 1983 LTU Vilnius Peter Camenzind Pusmaratonis
597. Justinas Vaižmužys VYR 1986 LTU Vilnius Vilniaus bėgimo klubas 5 km
598. Vidas Jurgilas VYR 1964 LTU   BK Inžinerija 10 km
599. Erikas Meištininkas VYR 2000 LTU Mažeikiai Bėgimo klubas 10 km