Dalyviai 2018

UŽSIREGISTRAVĘ DALYVIAI (2018):

Dėl netikslumų ir korekcijų rašykite el.paštu info.begimoklubas@gmail.com

Nr. Vardas Pavardė Lytis

Gimimo metai Šalis Miestas

Klubas

Nuotolis

Apmokėta

1. Rustam Jafarov VYR 1988 AZE     Pusmaratonis
2. Liubov Šuklina MOT 1963 LTU Visaginas   5 km
3. Miroslav Zniščinskij VYR 2000 LTU Vilnius Inžinerija 5 km
4. Justinas Čekanauskas VYR 1991 LTU Jonava Jonavos BK „Maratonas“ Pusmaratonis
5. Vilius Misevičius VYR 1984 LTU Vilnius ŽMOGUS IŠ PLIENO Pusmaratonis
6. Ieva Vytaite MOT 1988 LTU Vilnius   10 km
7. Simona Zakarauskaite MOT 1996 LTU Jonava Bėgimo klubas 5 km
8. Rimas Kareiva VYR 1981 LTU     Pusmaratonis
9. Erikas Meištininkas VYR 2000 LTU Mažeikiai Bėgimo klubas 10 km
10. Paulius Kokanka VYR 1993 LTU Zarasai Arboro OK 5 km
11. Sandra Merkytė MOT 1986 LTU Vilnius   Pusmaratonis
12. Inga Jatužytė MOT 1974 LTU Panevėžys Bėgimo Pusmaratonis
13. Andrius Cicėnas VYR 1975 LTU Vilnius BK Jonas Maratonas Pusmaratonis
14. Algimantas Kartočius VYR 1950 LTU Vilnius individualai Pusmaratonis
15. Lukas Čipkus VYR 1998 LTU Skaudvilė   Pusmaratonis
16. Mantas Bartkus VYR 1990 LTU Kaunas Kauno maratono klubas Pusmaratonis
17. Virginijus Andrijauskas VYR 1980 LTU Visaginas   5 km
18. Olga Gavrilina MOT 1988 LTU Vilnius   10 km
19. Julija Grobienė MOT 1987 LTU Visaginas   5 km
20. Rimantė Namajūnaitė MOT 1989 LTU     5 km
21. Agnė Leišienė MOT 1979 LTU Kaunas Kauno maratono klubas 5 km
22. Stanislovas Buchoveckas VYR 1951 LTU Vilnius Šviesos kariai Pusmaratonis
23. Vaidas Skripkauskas VYR 1978 LTU Kaunas Bėgimo klubas 10 km
24. Eduard Zniščinskij VYR 1968 LTU Vilnius Inžinerija 10 km
25. Daiva Narbutienė MOT 1992 LTU Utena   5 km
26. Donatas Margis VYR 1975 LTU Vilnius   10 km
27. Audrius Jovaiša VYR 1980 LTU Radviliškis Bėgimo klubas 10 km
28. Žygintas Gabartas VYR 1996 LTU Vilnius   10 km
29. Kristina Janušauskienė MOT 1989 LTU Kaunas Šešios trim 5 km
30. Vytautas Aukselis VYR 1992 LTU Pakruojis BMK Vėjas 5 km
31. Rytis Čereška VYR 1989 LTU Panevėžys Bėgimo klubas Pusmaratonis
32. Kęstutis Abromaitis VYR 1956 LTU Pakruojis BMK VĖJAS 10 km
33. Denis Karla VYR 1996 LTU Dūkštas   5 km
34. Olegas Ivanovas VYR 2003 LTU Dūkštas   5 km
35. Kristina Bartkevičiūtė MOT 1981 LTU Jonava Jonavos BK „Maratonas“ 10 km
36. Simas Valantas VYR 1990 LTU Vilnius   Pusmaratonis
37. Natalja Kocergina MOT 1985 LTU Visaginas   10 km
38. Daniil Kucalov VYR 2005 LTU Visaginas Bodymaker 1 km
39. Jonas Adamonis VYR 1983 LTU Vilnius   Pusmaratonis
40. David Aizenberg VYR 1996 LTU Visaginas   10 km
41. Edvinas Prociukas VYR 2000 LTU Pakruojis Bmk VĖJAS Pusmaratonis
42. Dainora Mačiulienė MOT 1987 LTU Kaunas   10 km
43. Ana Shpakova MOT 1990 LTU Visaginas   5 km
44. Lijana Valikonytė MOT 1986 LTU Panevėžys Bėgimo klubas 10 km
45. Ula Giniotyte MOT 1987 LTU     10 km
46. Arūnas Kučinskas VYR 1967 LTU Molėtai F.O.C.U.S. running Pusmaratonis
47. Violeta Kučinskienė MOT 1967 LTU Molėtai Kambariokai Pusmaratonis
48. Romas Olchovik VYR 1991 LTU Vilnius   10 km
49. Kajus Babkovas VYR 2004 LTU   ZSC 5 km
50. Nauris Mackevics VYR 1987 LVA Daugavpils PŠFK Hektors 10 km
51. Valdis Kromans VYR 1998 LVA Daugavpils PŠFK Hektors 10 km
52. Agnė Ambrozaitienė MOT 1988 LTU Ignalina Ignalinos kredito unija 5 km
53. Diāna Babjuka VYR 1992 LVA Betišķi PŠFK Hektors 10 km
54. Ramūnas Keršys VYR 1978 LTU Zarasai   Pusmaratonis
55. Ugnė Akstinaitė MOT 1990 LTU Vilnius   10 km
56. Edgaras Matuliauskas VYR 1989 LTU Vilnius   10 km
57. Jekaterina Romanoviene MOT 1981 LTU Vilnius Stajeris 5 km
58. Gediminas Sinkevičius VYR 1952 LTU Vilnius Inžinerija 5 km
59. Arturas Rimkus VYR 1977 LTU Vilnius   Pusmaratonis
60. Marius Bružas VYR 1979 LTU Vilnius   Pusmaratonis
61. Greta Kregždė MOT 1991 LTU Vilnius Good Hello 5 km
62. Sandra Brukste MOT 1980 LTU Vilnius   5 km
63. Mindaugas Zabinas VYR 1989 LTU Vilnius   Pusmaratonis
64. Eglė Petkevičienė MOT 1986 LTU Panevėžys   Pusmaratonis
65. Gintaras Dainys VYR 1984 LTU Visaginas   10 km
66. Vaiva Ilčiukaitė MOT 1991 LTU     5 km
67. Vilija Utkuviene MOT 1977 LTU Vilnius   10 km
68. Jurinta Kucina MOT 2008 LTU Visaginas   400 m
69. Deimantė Imbrasaitė MOT 2016 LTU Vilnius   400 m
70. Kamilė Laurinenaite MOT 2010 LTU Visaginas   400 m
71. Aleksandra Persidskaya MOT 2014 LTU Visaginas   400 m
72. Dominika Jemeljan MOT 2013 LTU Visaginas   400 m
73. Maja Jemeljan MOT 2013 LTU Visaginas   400 m
74. Alisa Kucalova MOT 2015 LTU Visaginas Bodymaker 400 m
75. Mila Popova MOT 2009 LTU Visaginas   400 m
76. Edgar Popov VYR 2009 LTU Visaginas   400 m
77. Matas Chadyšas VYR 2005 LTU Vilnius Inžinerija 1 km
78. Airinė Petraitytė MOT 2015 LTU Vilnius Kauno BMK 400 m
79. Jevgenij Čugur VYR 2006 LTU     1 km
80. Olivija Čižiutė MOT 2011 LTU Visaginas   400 m
81. Emilija Čižiutė MOT 2008 LTU Visaginas   400 m
82. Artur Bratygin VYR 2010 LTU Visaginas   400 m
83. Amelija Obuchovič MOT 2008 LTU Visaginas Bėgimo klubas 400 m
84. Amelija Kaulakytė MOT 2011 LTU Visaginas Visagino linija 400 m
85. Sofija Persidskaya MOT 2013 LTU Visaginas   400 m
86. Viktorija Vilkelionok MOT 2008 LTU Visaginas Visagino linija 400 m
87. Ernestas Vilkelionok VYR 2010 LTU Visaginas Visagino linija 400 m
88. Aurimas Groba VYR 2008 LTU Visaginas Visagino linija 400 m
89. Erikas Brukstus VYR 2005 LTU Vilnius   1 km
90. Emilis Kuncevičius VYR 2012 LTU Visaginas Visagino linija 400 m
91. Jaroslav Pyrčak VYR 2009 LTU Visaginas   400 m
92. Danielė Kupstytė MOT 2008 LTU Visaginas Visagino linija 400 m
93. Deimilė Kupstytė MOT 2012 LTU Visaginas Visagino linija 400 m
94. Maksim Radionov VYR 2005 LTU Visaginas   1 km
95. Dmitrijus Kačanovas VYR 2008 LTU Ignalina   400 m
96. Elinga Kačanovaitė MOT 2013 LTU Ignalina   400 m
97. Nikita Sapel VYR 2006 LTU     1 km
98. Rojus Chadyšas VYR 2011 LTU Vilnius Inžinerija 400 m
99. Kotryna Juškaitė MOT 2009 LTU Kaunas Kauno BMK 400 m
100. Ieva Urbonaitė MOT 2010 LTU Antazavė ZSC 400 m
101. Adelė Juškaitė MOT 2007 LTU Kaunas Kauno BMK 1 km
102. Petras Pieviškis VYR 2009 LTU   ZSC 400 m
103. Emilija Čekanauskaitė MOT 2016 LTU Jonava   400 m
104. Viltė Kazakevičiūtė MOT 2010 LTU Kaunas   400 m
105. Milana Persidskaya MOT 2009 LTU Visaginas   400 m
106. Vladislav Kizerov VYR 2011 LTU Visaginas   400 m
107. Adelija Kizerova MOT 2014 LTU Visaginas   400 m
108. Sofija Kizerova MOT 2006 LTU Visaginas   1 km
109. Petras Pieviškis VYR 2009 LTU Antazavė ZSC 400 m
110. Аксиния Пазняк MOT 2007 LTU Висагиеас   1 km
111. Matas Šaban VYR 2011 LTU Jonava Bėgimo klubas 400 m
112. Mykolas Kuršvietis VYR 2010 LTU Garliava   400 m
113. Никита Семенов VYR 2013 LTU Висагинас   400 m
114. Katrina Kvietkauskaitė MOT 2006 LTU   ZSC 1 km
115. Jonas Pieviškis VYR 2005 LTU   ZSC 1 km
116. Joris Chadyšas VYR 2010 LTU Vilnius Inžinerija 400 m
117. Aistėja Navickaitė MOT 2009 LTU   ZSC 400 m
118. Ona Pieviškytė MOT 2008 LTU   ZSC 400 m
119. Melisa Kizerova MOT 2016 LTU Visaginas   400 m
120. Mark Kazakevič VYR 2005 LTU Visaginas   1 km
121. Majus Packevičius VYR 2011 LTU Pasvalys Vėtra 400 m
122. Dominykas Parfionovas VYR 2006 LTU Visaginas   1 km
123. Tadas Dainys VYR 2007 LTU Visaginas   1 km
124. Eimantas Meištininkas VYR 2008 LTU Mažeikiai Bėgimo klubas 400 m
125. Silvija Dainytė MOT 2009 LTU Visaginas   400 m
126. Aivaras Gramuntas VYR 2014 LTU Visaginas   400 m
127. Brigita Gramuntaitė MOT 2011 LTU Visaginas   400 m
128. Artiom Golubkov VYR 2009 LTU Visaginas   400 m
129. Danila Timofejev VYR 2009 LTU Visaginas   400 m
130. Kiril Sapel VYR 2014 LTU Visaginas   400 m
131. Leonard Pisockij VYR 2013 LTU Visaginas   400 m
132. Marius Kazakevičius VYR 2008 LTU Kaunas   400 m
133. Faustas Masalskis VYR 2012 LTU Vilnius   400 m
134. Kaja Masalskytė MOT 2012 LTU     400 m
135. Karolis TamaŠevskis VYR 2009 LTU Molėtai Bėgimo klubas 400 m
136. Ana Bachareva MOT 2012 LTU Visaginas   400 m
137. Roberta Tamaševskytė MOT 2005 LTU Molėtai Bėgimo klubas 1 km
138. Gabija Mizeikytė MOT 2005 LTU Molėtai   1 km
139. Marija Bachareva MOT 2010 LTU Visaginas   400 m
140. Miroslav Pisockij VYR 2011 LTU Visaginas   400 m
141. Valerija Isajeva MOT 2014 LTU Visaginas   400 m
142. Kiril Kucalov VYR 2009 LTU Visaginas Bodymaker 400 m
143. Aurelija Kaminskaja MOT 2011 LTU Visaginas   400 m
144. Veronika Giadutis MOT 2007 LTU Vilnius Bėgimo klubas 1 km
145. Amelija Obuchovič MOT 2008 LTU Vilnius Bėgimo klubas 400 m
146. Jegor Provalskij VYR 2009 LTU Visaginas   400 m
147. Rapolas Jankauskas VYR 2013 LTU Pasvalys Vėtra 400 m
148. Dominykas Kuršvietis VYR 2014 LTU Garliava   400 m
149. Danas Janušauskas VYR 2012 LTU Kaunas Šešios trim 400 m
150. Aidas Basiul VYR 2016 LTU Vilnius Mukaregonas 400 m
151. Jegor Provalskij VYR 2009 LTU     400 m
152. Luknė Šlekytė MOT 2008 LTU Marijampolė   400 m
153. Sofija Provalskaja MOT 2013 LTU Visaginas   400 m
154. Erika Bratygina MOT 2007 LTU Visaginas   1 km
155. Анна Гейт MOT 2007 RUS Калининград   1 km
156. Milda Daugėlaitė MOT 2015 LTU Vilnius   400 m
157. Marija Misiūnienė MOT 1987 LTU Visaginas   5 km
158. Brigita Cvetkovaite MOT 2011 LTU Štadviliai   400 m
159. Liliana Kaminskaja MOT 2011 LTU Visaginas   400 m
160. Vladislav Uljanov VYR 2010 LTU Visaginas   400 m
161. Danila Ralik VYR 2009 LTU Visaginas   400 m
162. Miroslav Uljanov VYR 2013 LTU Visaginas   400 m
163. Edriant Obuchovič VYR 2013 LTU Vilnius Bėgimo klubas 400 m
164. Елизавета Юркевич MOT 2011 RUS Калининград   400 m
165. Victor Michailov VYR 2009 LTU Visaginas   400 m
166. Kamila Bazina MOT 2012 LTU Visaginas   400 m
167. Arnas Rupšlaukis VYR 2011 LTU Vilnius DerybosLT SEK 400 m
168. Estella Obuchovič MOT 2014 LTU Vilnius Bėgimo klubas 400 m
169. Arminas Lamėnas VYR 2012 LTU Vilnius   400 m
170. Kristijanas Cvetkovas VYR 2009 LTU Štadviliai   1 km
171. Vėjūnė Totilaitė MOT 2012 LTU Vilemai Kauno BMK 400 m
172. Ūla Šlekytė MOT 2010 LTU Marijampolė   400 m
173. Ana Vilnis MOT 2006 LTU Visaginas   1 km
174. Tomas Čičinskas VYR 2008 LTU Visaginas Verdenės gimnazija 400 m
175. Natalja Vansovič MOT 1994 LTU Visaginas   5 km
176. Agnija Obuchoviciute MOT 2014 LTU Visaginas   400 m
177. Pavel Mediucha VYR 2012 LTU Visaginas Visagino linija 400 m
178. Viktor Mediucha VYR 2005 LTU Visaginas Visagino linija 1 km
179. Karolis Gumbaragis VYR 2009 LTU Trakai   400 m
180. Kristupas Butiškis VYR 2013 LTU Utena VIP 400 m
181. Emilija Butiškytė MOT 2005 LTU Utena VIP 1 km
182. Matas Mylė VYR 2012 LTU     400 m
183. Viltė Kazakevičiūtė MOT 2010 LTU Kaunas   400 m
184. Marius Kazakevičius VYR 2008 LTU Kaunas   400 m
185. Stefany Germansone MOT 2010 LTU Panevezys Bėgimo klubas 400 m
186. Jegor Baranov VYR 2012 LTU Vilnius   400 m
187. Kevin Andronik VYR 2012 LTU Vilnius Bėgimo klubas 400 m
188. Mantas Stiklickas VYR 2010 LTU Garliava Bėgimo klubas 400 m
189. Матвей Гейт VYR 2011 RUS Калининград   400 m
190. Karina Kasač MOT 2009 LTU Visaginas   400 m
191. Daniel Lomov VYR 2010 LTU Nemenčinė   400 m
192. Elvinas Leonovas VYR 2011 LTU Zarasai   400 m
193. Amanda Griķe MOT 2006 LVA Daugavpils Daugavpils Runners 1 km
194. Sonya Buško MOT 2013 LTU Visaginas   400 m
195. Tichon Suvorov VYR 2008 LTU Visaginas   400 m
196. Aleksandr Prosianikov VYR 2011 LTU Vilnius   400 m
197. Ivan Grunin VYR 2008 LTU Visaginas   400 m
198. Polina Kizerova MOT 2009 DEU Visaginas   400 m
199. Nikita Proskuriakov VYR 2005 LTU Visaginas   1 km
200. Sonya Buško MOT 2013 LTU Visaginas   400 m
201. Sintija Antanaitytė MOT 2005 LTU Karmėlava Bėgimo klubas 1 km
202. Maksim Fomin VYR 2000 LTU Visaginas SK Favoritas 10 km
203. Jelena Lopinienė MOT 1981 LTU Visaginas Bėgimo klubas 5 km
204. Daiva Bielevičiūtė MOT 1991 LTU Marijampolė Bėgimo klubas 5 km
205. Vadim Andronik VYR 1974 LTU Vilnius Bėgimo klubas 5 km
206. Loteta Griganavičiūtė MOT 1982 LTU Palanga Bėgimo klubas 5 km
207. Giedrius Šlekys VYR 1981 LTU Marijampolė Bėgimo klubas 5 km
208. Sigutė Čaplikienė MOT 1977 LTU Varėna Bėgimo klubas 10 km
209. Julija Dubickienė MOT 1981 LTU Vilnius Bėgimo klubas 10 km
210. Jurga Mažuknienė MOT 1981 LTU Panevėžys Bėgimo klubas 10 km
211. Ramūnas Mažukna VYR 1977 LTU Panevėžys Bėgimo klubas Pusmaratonis
212. Gintaras Meištininkas VYR 1974 LTU Mažeikiai Bėgimo klubas Pusmaratonis
213. Kristina Globienė MOT 1975 LTU Marijampolė Bėgimo klubas Pusmaratonis
214. Tadas Mulevičius VYR 1980 LTU Panevėžys Bėgimo klubas Pusmaratonis
215. Sigitas Galinis VYR 1941 LTU Vilnius Inžinerija 5 km
216. Jurgita Černiavskaja MOT 1983 LTU Visaginas VSAT 5 km
217. Ingrida Vytaitė MOT 1995 LTU Zarasai   5 km
218. Ernestas Lelis VYR 2000 LTU Paberžė RCN 5 km
219. Gonorata Chomič MOT 1969 LTU Visaginas   5 km
220. Renata Pranaitytė-Mulevičienė MOT 1985 LTU Panevėžys Bėgimo klubas Pusmaratonis
221. Marija Obuchovič MOT 1982 LTU Vilnius Bėgimo klubas Pusmaratonis
222. Ana Gudimova MOT 1990 LTU Visaginas   5 km
223. Anželika Chomič MOT 1990 LTU Visaginas   5 km
224. Algirdas Medeikis VYR 1979 LTU Šiauliai Bėgimo klubas Pusmaratonis
225. Инна Быкова MOT 1986 RUS Калининград   5 km
226. Petras Vansevičius VYR 1957 LTU Jonava Bėgimo klubas Pusmaratonis
227. Donatas Alasauskas VYR 1981 LTU Siauliai Bėgimo klubas Pusmaratonis
228. Aurelija Čepulytė MOT 1973 LTU Vilnius Begimo klubas 5 km
229. Dainius Stravinskas VYR 1975 LTU Vilnius Prasibėgam 5 km
230. Linas Norkevičius VYR 1974 LTU Šiauliai Bėgimo klubas Pusmaratonis
231. Inga Kucina MOT 1978 LTU Visaginas   5 km
232. Edita Šlepetienė MOT 1986 LTU Vilnius   5 km
233. Birutė Galinienė MOT 1945 LTU Vilnius Inžinerija 5 km
234. Tatjana Vikulova MOT 1976 LTU Visaginas   5 km
235. Viktorija Pobiaržina MOT 1987 LTU Visaginas   5 km
236. Renata Šarkūnėlė MOT 1984 LTU Jonava Bėgimo klubas 10 km
237. Arūnas Vyšniauskas VYR 1974 LTU Vilkaviškis Bėgimo klubas Pusmaratonis
238. Aušra Adrijauskienė MOT 1981 LTU Visaginas   5 km
239. Žydrūnas Pakalnis VYR 1991 LTU Utena   5 km
240. Evaldas Nausėda VYR 1992 LTU Klaipėda Bėgimo klubas 5 km
241. Valerija Uljanova MOT 1988 LTU Visaginas   5 km
242. Liudmila Bratygina MOT 1980 LTU Visaginas   5 km
243. Mindaugas Latišenka VYR 1989 LTU Vilnius MMruNNing 5 km
244. Ineta Senkāne MOT 1976 LVA     5 km
245. Tatjana Čugur MOT 1977 LTU     5 km
246. Justinas Buičenka VYR 1991 LTU Zarasai   5 km
247. Vaida Mažeikaitė MOT 1987 LTU Vilnius   5 km
248. Jelena Jemeljan MOT 1986 LTU Visaginas   5 km
249. Veronika Sliževskytė MOT 1990 LTU Kaunas   5 km
250. Inga Vaičiūnaitė MOT 1983 LTU Palanga Bėgimo klubas Pusmaratonis
251. Viktoriya Petrulina MOT 1984 LTU Visaginas   5 km
252. Jonas Lopinys VYR 1974 LTU Visaginas   5 km
253. Denis Lavrinovič VYR 1989 LTU Visaginas VSAT 5 km
254. Ina Kazakevič MOT 1976 LTU Visaginas   5 km
255. Aurelija Vaiciukevičiūtė MOT 1996 LTU Vilnius BK "Jonas Maratonas" 5 km
256. Gražina Urboniene MOT 1987 LTU Ignalinos Raj. VSAT 5 km
257. Ana Dorogina MOT 1976 LTU Visaginas   10 km
258. Rita Šeškauskienė MOT 1982 LTU Jonava Bėgimo klubas 10 km
259. Arūnas Mikulėnas VYR 1985 LTU Dūkštas   10 km
260. Valdis Kļaviņš VYR 1968 LVA     10 km
261. Lina Vičkačkienė MOT 1974 LTU Vilnius Jonas Maratonas Pusmaratonis
262. Daina Bartuškevičienė MOT 1983 LTU Marijampolė VIP 10 km
263. Leonid Titkov VYR 1983 LTU Visaginas   10 km
264. Irina Mažuolienė MOT 1991 LTU Kaunas VeloPeak 10 km
265. Agnė Mataitytė MOT 1991 LTU Vilnius Capital Runners Vilnius 10 km
266. Aleksej Dorogin VYR 2003 LTU Visaginas   10 km
267. Audrius Liobikas VYR 1989 LTU Panevėžys Bėgimo klubas 10 km
268. Gintaras Dainys VYR 1984 LTU Visaginas   10 km
269. Ramūnas Vilčinskas VYR 1985 LTU Kačerginė Kauno BMK 10 km
270. Olga Gasevičienė MOT 1984 LTU Visaginas   10 km
271. Jekaterina Golubeva MOT 1996 LTU Visaginas   10 km
272. Vytautė Budriene MOT 1970 LTU Kaunas Bėgimo klubas 10 km
273. Toma Imbrasienė MOT 1987 LTU Vilnius   10 km
274. Romas Katinas VYR 1982 LTU Utena   10 km
275. Gediminas Skuodis VYR 1990 LTU Ukmergė   10 km
276. Viktoras Laucius VYR 1980 LTU Utena   10 km
277. Egidijus Šlepetys VYR 1981 LTU Vilnius   10 km
278. Olga Marževskaja MOT 1987 LTU Visaginas   5 km
279. Erikas Černovas VYR 1982 LTU Zarasai   5 km
280. Anna Gaile MOT 1979 LTU     10 km
281. Ieva Aleksandravičiūtė MOT 1996 LTU Elektrėnai   10 km
282. Rita Kļaviņa MOT 1974 LVA     10 km
283. Vitalijus Budrys VYR 1972 LTU Kaunas Bėgimo klubas 10 km
284. Jaroslav Smolskij VYR 1987 LTU Nemenčinė RCN 10 km
285. Gintarė Sukarevičienė MOT 1988 LTU Utena VIP 10 km
286. Vladimir Lomov VYR 1981 LTU Nemenčinė Inžinerija 10 km
287. Renata Chadyšienė MOT 1979 LTU Vilnius Inžinerija 10 km
288. Rima Česnauskienė MOT 1980 LTU Biržai Vėtra 10 km
289. Lilija Konderko MOT 1978 LTU Visaginas   10 km
290. Tatjana Mešončukova MOT 1976 LTU Vilnius Vilniaus bėgimo klubas 10 km
291. Inga Mikučionytė MOT 1987 LTU Utena   10 km
292. Ольга Пазняк MOT 1980 LTU Висагинас   5 km
293. Laima Ovčinikovaitė MOT 1984 LTU Visaginas   10 km
294. Monika Gurklytė MOT 1993 LTU Utena OK Klajūnas 5 km
295. Edita Butiškienė MOT 1987 LTU Utena VIP 10 km
296. Šarūnas Savickas VYR 1988 LTU Švenčionėliai   10 km
297. Lukas Gurklys VYR 1998 LTU Sidabrinės OK Klajūnas 10 km
298. Kazimieras Stankevičius VYR 1942 LTU Pasvalys Vėtra 5 km
299. Malvina Šakalinytė MOT 1994 LTU Vilnius   5 km
300. Dainis Baumanis VYR 1989 LVA Rīga   5 km
301. Karina Mamedova MOT 1991 LVA Daugavpils Daugavpils Runners 5 km
302. Ruslan Mamedov VYR 1989 LVA Daugavpils Daugavpils Runners 5 km
303. Juozas Baliūnas VYR 1967 LTU Pasvalys Vėtra 5 km
304. Dainius Kuršvietis VYR 1986 LTU Garliava   5 km
305. Vaiva Paurytė MOT 2002 LTU   ZSC 5 km
306. Natalia Warcholak MOT 1974 POL Zielona Gora nezenka 5 km
307. Lina Boldyreva MOT 1971 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
308. Olga Sapel MOT 1979 LTU Visaginas   5 km
309. Marius Razma VYR 1990 LTU Zarasai   5 km
310. Valdas Čičinskas VYR 1971 LTU Visaginas VSAT Pušku užkarda 5 km
311. Andrius Ališauskas VYR 1988 LTU Kaunas LSMU MA Pusmaratonis
312. Apolinaras Tušas VYR 1936 LTU Vinius Inžinerija 5 km
313. Oksana Simonova MOT 1983 LTU Visaginas   5 km
314. Agnė Varnaitė MOT 1996 LTU     5 km
315. Julius Trepšys VYR 1976 LTU Vilnius 5 km
316. Lukas Packevičius VYR 2003 LTU Pasvalys Vėtra 5 km
317. Matas Kubilevičius VYR 2001 LTU Pasvalys Vėtra 5 km
318. Natalija Beliauskienė MOT 1985 LTU Zarasai VSAT 5 km
319. Rytis Biveinis VYR 2003 LTU Štadviliai   5 km
320. Milana Džangirašvili MOT 2004 LTU Vilnius Vilniaus BK Jonas Maratonas 5 km
321. Aurimas Marcinkevičius VYR 1965 LTU Visaginas Visagino Ligoninė 5 km
322. Dovilė Tamošiūnaitė MOT 1987 LTU Kaunas Kauno maratono klubas 5 km
323. Monika Kupstienė MOT 1981 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
324. Aurimas Kuncevičius VYR 1980 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
325. Dmitrij Kuklin VYR 1975 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
326. Viktorija Feitauskienė MOT 1988 LTU Visaginas   5 km
327. Vitalijus Petraitis VYR 1986 LTU Kelme Kasciukai Kelme 5 km
328. Vitalijus Leonovas VYR 1967 LTU Zarasai VSAT Puškų užkarda 5 km
329. Gintarė Kvietkauskaitė MOT 2003 LTU   ZSC 5 km
330. Rimgaudas Dijokas VYR 2004 LTU   ZSC 5 km
331. Karolis Maldauskas VYR 2003 LTU   ZSC 5 km
332. Svetlana Krickaja MOT 1980 LTU Visaginas   5 km
333. Kamilė Džiovalaitė MOT 1986 LTU Kaunas Kauno maratono klubas 5 km
334. Agnis Safronovas VYR 1981 LTU Visaginas   5 km
335. Renaldas Kupstys VYR 1979 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
336. Viktoras Martinkus VYR 1973 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
337. Oksana Bagdanavičienė MOT 1990 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
338. Sandra Kiškelienė MOT 1989 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
339. Yelena Prasolova MOT 1983 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
340. Justinas Vaižmužys VYR 1986 LTU Vilnius Vilniaus bėgimo klubas 5 km
341. Julija Grobienė MOT 1987 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
342. Otto Eduard Leopold Von Bismarck VYR 1992 LTU Vilnius Good Hello 5 km
343. Zita Bertašiūtė MOT 1972 LTU Utena Bėgimo klubas 5 km
344. Virgintas Stogevičius VYR 1964 LTU Kaunas Bėgimo klubas Pusmaratonis
345. Gintaras Pupininkas VYR 1970 LTU Vilnius Vilniaus bėgimo klubas VBK Pusmaratonis
346. Antanas Steponavičius VYR 1978 LTU Vilnius Neko Runners Pusmaratonis
347. Ignas Skukauskas VYR 1987 LTU Vilnius   Pusmaratonis
348. Evaldas Dielininkaitis VYR 1980 LTU Vilnius Runglorious Bastards Pusmaratonis
349. Valdas Šmaižys VYR 1974 LTU Vilnius Inžinerija Pusmaratonis
350. Edvinas Šavelis VYR 1987 LTU Vilnius Individualiai 10 km
351. Julija Azanova MOT 1991 LTU     5 km
352. Saulius Černiauskas VYR 1984 LTU     5 km
353. Vygaudas Guobys VYR 1973 LTU Šiauliai   Pusmaratonis
354. Mindaugas Palubinskas VYR 1972 LTU Utena   Pusmaratonis
355. Vytautas Gražys VYR 1967 LTU Paberžė RCN Pusmaratonis
356. Paulius Macijauskas VYR 1988 LTU Vilnius   Pusmaratonis
357. Andrius Slavickas VYR 1983 LTU Kaunas Kauno maratono klubas Pusmaratonis
358. Laimonas Strazdas VYR 1990 LTU Trakai   Pusmaratonis
359. Julius Miliukas VYR 1986 LTU Jonava Jonavos BK "Maratonas" Pusmaratonis
360. Gytaute Akstinaite MOT 1987 LTU Vilnius OK Ąžuolas Pusmaratonis
361. Irmantas Rakauskas VYR 1994 LTU Alytus NoName Pusmaratonis
362. Renata Daujote MOT 1973 LTU Klaipeda O!Klaipeda Pusmaratonis
363. Darius Packevičius VYR 1975 LTU Pasvalys Vėtra Pusmaratonis
364. Jurgita Packevičienė MOT 1975 LTU Pasvalys Vėtra Pusmaratonis
365. Birutė Striūkienė MOT 1962 LTU Vilnius Inžinerija Pusmaratonis
366. Algirdas Striūka VYR 1960 LTU Vilnius Inžinerija Pusmaratonis
367. Rolandas Silius VYR 1968 LTU Vainutas Vainutas Pusmaratonis
368. Egidijus Pupelis VYR 1990 LTU Vilnius Running Punks Pusmaratonis
369. Stasys Česnauskas VYR 1958 LTU Biržai Vėtra Pusmaratonis
370. Roman Piga VYR 1987 LTU Visaginas   Pusmaratonis
371. Jonas Juška VYR 1971 LTU Kaunas Kauno BMK Pusmaratonis
372. Giedrius Giedraitis VYR 1987 LTU Vilnius   Pusmaratonis
373. Vilmantas Juras VYR 1991 LTU Kaunas Adform Pusmaratonis
374. Ruslan Mešončukov VYR 1975 LTU Vilnius Vilniaus bėgimo klubas Pusmaratonis
375. Martynas Judickas VYR 1994 LTU Kaunas LSMU Pusmaratonis
376. Vytautas Maziliauskas VYR 1961 LTU Vilnius Inžinerija Pusmaratonis
377. Imantas Masiulis VYR 1983 LTU Pagiriai VOLVERE RUN Pusmaratonis
378. Airinė Steponaitytė MOT 1986 LTU Panevėžys Bėgimo klubas Pusmaratonis
379. Darius Lisauskas VYR 1985 LTU Kaunas 🙂 Pusmaratonis
380. Viktorija Šurnaitė MOT 1992 LTU Marijampolė   Pusmaratonis
381. Jurgita Raliūgienė MOT 1981 LTU Vilnius Volvere run Pusmaratonis
382. Marijus Raliūga VYR 1980 LTU Vilnius Volvere run Pusmaratonis
383. Nijole Ona Jablonskiene MOT 1962 LTU Vilnius   Pusmaratonis
384. Liubov Shuklina MOT 1964 LTU Visaginas Afrodites 5 km
385. Birutė Gailiešiūtė MOT 1998 LTU Ignalina   5 km
386. Arvydas Tverijonas VYR 1975 LTU Švenčionys KASP 807 kuopa, Švenčionių r. PK Pusmaratonis
387. Artur Basiul VYR 1985 LTU   Mukaregonas Pusmaratonis
388. Paulius Čerkauskas VYR 1989 LTU Šėta   Pusmaratonis
389. Mindaugas Janusaitis VYR 1944 LTU Vilnius Inžinerija Pusmaratonis
390. Artūras Bytautas VYR 1975 LTU Vilnius Pusmaratonis
391. Vytautas Gečas VYR 1978 LTU     Pusmaratonis
392. Narimantas Šedys VYR 1971 LTU Vokė Bėgimo klubas Pusmaratonis
393. Domas Bagdonavičius VYR 1985 LTU Vilnius Velonova – Bioracer Pusmaratonis
394. Stanislav Pisockij VYR 1989 LTU Visaginas   Pusmaratonis
395. Aloyzas Valančius VYR 1996 LTU   Kauno maratono klubas Pusmaratonis
396. Remigijus Zalumskis VYR 1980 LTU Panevezys Atletai.lt Pusmaratonis
397. Aleksej Kaminskij VYR 1983 LTU Visaginas TRItonas Pusmaratonis
398. Gintaras Gruodis VYR 1981 LTU Ignalina   Pusmaratonis
399. Edvard Junda VYR 1973 LTU Vilnius Sky10 Pusmaratonis
400. Tomas Cironka VYR 1993 LTU Vilnius Begimo klubas Pusmaratonis
401. Jānis Kolužs VYR 1981 LVA Daugavpils Daugavpils Runners Pusmaratonis
402. Pavel Albridzio VYR 1981 RUS Moscow   Pusmaratonis
403. Viktoras Chadyšas VYR 1981 LTU Vilnius Inžinerija Pusmaratonis
404. Gintautas Petkevičius VYR 1970 LTU Kaunas Bėgimo klubas Pusmaratonis
405. Petras Macijauskas VYR 1956 LTU Vilnius, Justiniškės   5 km
406. Lina Abromaitytė-Šmaižė MOT 1979 LTU Vilnius Inžinerija Pusmaratonis
407. Mintautas Šukys VYR 1993 LTU Vilnius   Pusmaratonis
408. Agnė Barauskaitė MOT 1993 LTU Vilnius   Pusmaratonis
409. Ramūnas Lukaševičius VYR 1980 LTU Vilnius NoriuBegti.Lt Pusmaratonis
410. Birutė Žvirblytė MOT 1988 LTU Kaunas   Pusmaratonis
411. Ernestas Žentelis VYR 1980 LTU Jonava Bėgimo klubas Pusmaratonis
412. Dovydas Sankauskas VYR 1978 LTU Vilnius ilginuotoliai.lt Pusmaratonis
413. Veronika Albridzio MOT 1982 RUS Moscow   Pusmaratonis
414. Aleksandrs Grozdovs VYR 1988 LVA Daugavpils Daugavpils Runners 5 km
415. Jekaterina Kucalova MOT 1982 LTU Visaginas Bodymaker Pusmaratonis
416. Olesia Kasač MOT 1984 LTU Visaginas   5 km
417. Lena Buško MOT 1983 LTU Visaginas   5 km
418. Aidas Gabartas VYR 1966 LTU Vilnius   Pusmaratonis
419. Kęstutis Malinauskas VYR 1989 LTU Vilnius   Pusmaratonis
420. Almina Jankauskienė MOT 1972 LTU Pasvalys Vėtra 10 km
421. Vidmantas Šimašius VYR 1991 LTU Kaunas Bėgimo klubas Pusmaratonis
422. Наталия Крупина MOT 1982 LVA Прейли SPARS-MK 5 km
423. Tadas Baranauskas VYR 1985 LTU Panevezys Atletai.lt 10 km
424. Vidas Jurgilas VYR 1964 LTU   BK Inžinerija 10 km
425. Jorita Ragauskienė MOT 1986 LTU Vilnius   10 km
426. Jekaterina Belova MOT 1985 LTU Visaginas   10 km
427. Kenneth Kurata VYR 1978 BLR Minsk Country Marathon Club 10 km
428. Evaldas Černiauskas VYR 1984 LTU Ignalina   10 km
429. Valdas Čepulis VYR 1968 LTU Ignalina _ 10 km
430. Mantas Lukoševičius VYR 1980 LTU Krekenava OK Arboro 10 km
431. Aurelijus Kanapienis VYR 1984 LTU Utena Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba 10 km
432. Dominykas Kručas VYR 1997 LTU Panevėžys Kauno BMK 10 km
433. Erikas Meištininkas VYR 2000 LTU Mažeikiai Bėgimo klubas 10 km
434. Titas Peleckas VYR 1993 LTU Vilnius   10 km
435. Romualdas Limantas VYR 1944 LTU Kaunas Kauno BMK 10 km
436. Evaldas Daunoravičius VYR 1999 LTU Alytus BK Dzūkija 10 km
437. Gražvydas Jusaitis VYR 1979 LTU Alytus BK DZŪKIJA 10 km
438. Anhelina Zhovna MOT 1993 LTU Vilnius   10 km
439. Anton Jemeljanov VYR 1985 LTU Visaginas   10 km
440. Justas Medišauskas VYR 1984 LTU Kaunas Kauno maratono klubas 10 km
441. Saulius Globys VYR 1970 LTU Marijampolė Bėgimo klubas 10 km
442. Valentina Pupeliene MOT 1972 LTU Zarasai   10 km
443. Egidijus Varna VYR 1973 LTU Visaginas Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba 10 km
444. Jurij Makarov VYR 1987 LTU Visaginas Visagino linija 10 km
445. Drąsius Valunta VYR 1973 LTU Pasvalys Vėtra 10 km
446. Augustė Razmė MOT 1991 LTU Zarasai   10 km
447. Žydrūnas Karla VYR 1968 LTU Visaginas Visagino linija 10 km
448. Domantas Pupinis VYR 1992 LTU Visaginas Visagino linija 10 km
449. Dmitry Bazin VYR 1982 LTU Visaginas Visagino linija 10 km
450. Lukas Klevinskas VYR 2000 LTU Alytus BK Dzūkija 10 km
451. Dmitrij Maruškevič VYR 1985 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
452. Nikolė Vavinskaitė MOT 2000 LTU Zarasai   10 km
453. Laurynas Povilauskas VYR 1984 LTU Visaginas VSAT 10 km
454. Gintautas Dulevičius VYR 1973 LTU Pasvalys Vėtra 10 km
455. Raimonda Vaičaitytė MOT 1991 LTU Vilnius   10 km
456. Domantas Balsys VYR 1989 LTU Kaunas Kauno BMK 10 km
457. Aurelija Kisieliūtė MOT 1994 LTU Kaunas Kauno BMK 10 km
458. Živilė Kanapkienė MOT 1978 LTU Molėtai OK Klajūnas 10 km
459. Artūras Meška VYR 1987 LTU Pasvalys Vetra 10 km
460. Paolo Benvenuti VYR 1968 ITA Ravenna paavo nurmi 10 km
461. Titas Stundžia VYR 1994 LTU Panevėžys   10 km
462. Viktorija Varnagirytė MOT 1991 LTU Vilkaviškis LSUMet. 10 km
463. Tomas Murauskas VYR 1991 LTU Vilnius Varyginai, palauk! 10 km
464. Petras Gramuntas VYR 1979 LTU Visaginas VSAT Puškų užkarda 10 km
465. Neringa Stankevičiūtė MOT 1991 LTU Vilnius Varyginaш, paluak! 10 km
466. Sergej Jeršov VYR 1991 LTU Dūkštas   10 km
467. Karina Sičinskytė MOT 1991 LTU Vilnius   10 km
468. Gintarė Stanaitytė MOT 1993 LTU Kaunas Kauno BMK 10 km
469. Nerijus Mikučionis VYR 1987 LTU Kaunas Kauno BMK 10 km
470. Eglė Savickienė MOT 1970 LTU Šiauliai   10 km
471. Valerijus Semionovas VYR 1962 LTU   ZSC 10 km
472. Audra Bogužinskienė MOT 1978 LTU Kaunas Kauno maratono klubas 10 km
473. Deimantė Vaitkienė MOT 1987 LTU Zarasai   10 km
474. Gytis Aukštikalnis VYR 1964 LTU Biržai Vėtra 10 km
475. Dmitrijs Kižla VYR 1988 LVA Daugavpils Daugavpils Runners 10 km
476. Jekaterina Vilnis MOT 1986 LTU Visaginas   10 km
477. Artūras Jasiukianecas VYR 1992 LTU Ignalina Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba 10 km
478. Rolandas Jakštas VYR 1967 LTU Kaišiadorys LSUMet. 10 km
479. Romans Šroms VYR 1989 LVA Rīga VSK Noskrien 10 km
480. Zigmantas Rimkus VYR 1959 LTU Pasvalys Vėtra 10 km
481. Svetlana Semeshchenko MOT 1985 LVA Daugavpils Daugavpils Runners 10 km
482. Jurgis Stanaitis VYR 1981 LTU     10 km
483. Justina Jermolajevaitė MOT 1995 LTU Klaipėda   10 km
484. Alise Griķe MOT 1981 LVA Daugavpils Daugavpils Runners 10 km
485. Albert Veiksa VYR 1962 LTU Visaginas   Pusmaratonis
486. Mindaugas Mylė VYR 1982 LTU     Pusmaratonis
487. Donatas Kojala VYR 1983 LTU Vilnius Peter Camenzind Pusmaratonis
488. Ernestas Vedeikis VYR 1970 LTU Kelmė Kaščiukai Pusmaratonis
489. Marija Miselytė MOT 1985 LTU Vilnius Neko Trail Runners Pusmaratonis
490. Gediminas Kinderis VYR 1963 LTU Kaunas Kauno BMK Pusmaratonis
491. Arūnas Žilinskas VYR 1985 LTU Vilnius 🙂 Pusmaratonis
492. Igor Efremov VYR 1989 LTU Visaginas   Pusmaratonis
493. Aurelija Cvetkovienė MOT 1984 LTU Štadviliai   Pusmaratonis
494. Alvidas Urniežius VYR 1960 LTU     Pusmaratonis
495. Gintarė Litvinavičienė MOT 1973 LTU Jonava Maratonas Pusmaratonis
496. Petras Kavaliauskas VYR 1946 LTU Druskininkai BK Dzūkija Pusmaratonis
497. Sonata Galvydienė MOT 1977 LTU Jonava Jonavos BK „Maratonas“ Pusmaratonis
498. Arūnas Klebauskas VYR 1962 LTU Alytus BK Dzūkija Pusmaratonis
499. Osmandas Daugėla VYR 1987 LTU Vilnius   Pusmaratonis
500. Tomas Jankauskis VYR 2000 LTU Pakruojis BMK: Vėjas Pusmaratonis
501. Albinas Markevičius VYR 1959 LTU Kaunas Kauno BMK Pusmaratonis
502. Artūras Ševeliovas VYR 1984 LTU Vilnius Broliai Baltai Pusmaratonis
503. Egidijus Motiejūnas VYR 1968 LTU Vilnius V50 Pusmaratonis
504. Kestas Krincius VYR 1986 LTU Kelmes Kasčiukai Pusmaratonis
505. Tomas Janukonis VYR 1977 LTU Vilnius   Pusmaratonis
506. Egidijus Lesvinčiūnas VYR 1999 LTU Alytus Dzūkija Pusmaratonis
507. Irena Džangirašvili MOT 1981 LTU Vilnius BK Jonas Maratonas Pusmaratonis
508. Gintautas Černiauskas VYR 1962 LTU Vilnius Vilimeksas Pusmaratonis
509. Emilis Korsakas VYR 1966 LTU Vilnius Na, pagauk! Pusmaratonis
510. Edgars Zaķis VYR 1988 LVA Rīga VSK Noskrien Pusmaratonis
511. Ramunė Parimskytė MOT 2000 LTU Pasvalys Vėtra Pusmaratonis
512. Danguolė Bičkūnienė MOT 1972 LTU Vilnius   Pusmaratonis
513. Vitoldas Milius VYR 1966 LTU Vilnius   Pusmaratonis
514. Darius Rupšlaukis VYR 1972 LTU Vilnius DerybosLT SEK Pusmaratonis
515. Šarūnas Ragauskas VYR 1983 LTU Vilnius   Pusmaratonis
516. Arvydas Tamulynas VYR 1986 LTU Vilnius   Pusmaratonis
517. Vytautas Gadliauskas VYR 1969 LTU Rukla Jonavos BK "Maratonas" Pusmaratonis
518. German Petuchov VYR 1969 LTU Visaginas   Pusmaratonis
519. Paulius Jurevičius VYR 1977 LTU Kaunas Bėgimo klubas Pusmaratonis
520. Vytautas Garla VYR 1960 LTU Panevėžys BM Panevėžys Pusmaratonis
521. Lina Bagdžiūnienė MOT 1984 LTU Vilnius Bėgimo klubas Pusmaratonis
522. Dana Ramanauskienė MOT 1960 LTU Visaginas Pusmaratonis
523. Julius Bagdžiūnas VYR 1982 LTU Vilnius Bėgimo klubas Pusmaratonis
524. Pavelas Kirilovas VYR 1980 LTU Švenčionys Bėgimo klubas Pusmaratonis
525. Mantas Masalskis VYR 1987 LTU Vilnius   Pusmaratonis
526. Arūnas Žemrieta VYR 1968 LTU Vilnius V50 Pusmaratonis
527. Marija Bulkyte MOT 1977 LTU Visaginas   Pusmaratonis
528. Jānis Griķis VYR 1981 LVA Daugavpils Daugavpils Runners Pusmaratonis
529. Donatas Savickas VYR 1969 LTU Šiauliai Green Team Pusmaratonis
530. Darius Trečiokas VYR 1992 LTU Vilnius Capital Runners Vilnius Pusmaratonis
531. Jovita Poškutė MOT 1990 LTU Vilnius   Pusmaratonis
532. Irmantas Janušauskas VYR 1969 LTU Klaipeda   Pusmaratonis
533. Rūta Šimkūnaitė MOT 1985 LTU Žiežmariai Volvere Run Pusmaratonis
534. Arunas Bilotas VYR 1980 LTU     Pusmaratonis
535. Marius Gudzevičius VYR 1994 LTU Ukmergė   Pusmaratonis
536. Aleksandr Sorokin VYR 1981 LTU Vilnius Bėgimo klubas Pusmaratonis
537. Nerijus Zableckis VYR 1979 LTU Varena   Pusmaratonis
538. Šarūnas Bieliauskas VYR 1971 LTU Vilnius   Pusmaratonis
539. Grigas Petraitis VYR 1988 LTU Vilnius Kauno BMK Pusmaratonis
540. Tadas Korsakas VYR 1983 LTU Šiauliai   Pusmaratonis
541. Kęstutis Mikulėnas VYR 1976 LTU Ukmergė   Pusmaratonis
542. Deimantas Mitka VYR 1972 LTU Vilnius Na, pagauk! Pusmaratonis
543. Alexander Fedotenkov VYR 1959 RUS Visaginas Rocinante Pusmaratonis
544. Tautvydas Tamulevicius VYR 1987 LTU Alytus   Pusmaratonis
545. Simonas Jončiulis VYR 1985 LTU Vilnius   Pusmaratonis
546. Vitalij Varygin VYR 1982 LTU Vilnius   Pusmaratonis
547. Mantas Gradeckas VYR 1995 LTU Alytus BK Dzūkija Pusmaratonis
548. Diana Platonova MOT 1991 LTU Vilnius Capital Runners Vilnius Pusmaratonis
549. Neringa Kriščiūnienė MOT 1993 LTU Vilnius   Pusmaratonis
550. Arūnas Jankauskas VYR 1972 LTU Pasvalys Vėtra Pusmaratonis
551. Vitalijs Jakovlevs VYR 1982 LVA Cesis www.endo.lv Pusmaratonis
552. Nerijus Bieliauskas VYR 1979 LTU     Pusmaratonis
553. Darius Remeika VYR 1982 LTU Vilnius   Pusmaratonis
554. Aleksandr Selivanov VYR 1962 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
555. Jevgenij Kazanov VYR 1957 GBR London Bromley Veterans AC Pusmaratonis
556. Darius Grigorovičius VYR 1975 LTU Vilnius   Pusmaratonis
557. Gediminas Sakalauskas VYR 1981 LTU Vilnius Laukiu kol nupirks Pusmaratonis
558. Audrone Kauniene MOT 1963 LTU Jonava Bėgimo klubas Pusmaratonis
559. Aleksej Gavrilov VYR 1990 LTU Visaginas Visagino policijos komisariatas 10 km
560. Marius Mikulėnas VYR 1987 LTU Visaginas Visagino policijos komisariatas 10 km
561. Andrej Bogomolnikov VYR 1992 LTU Visaginas Visagino policijos komisariatas 10 km
562. Dainius Šidlauskas VYR 1973 LTU Ignalina Visagino policijos komisariatas 10 km
563. Tomas Šimanskis VYR 1982 LTU Kaunas Bėgimo klubas 10 km
564. Nikolajus Andrejevas VYR 1991 LTU Visaginas Visagino policijos komisariatas 10 km
565. Povilas Abramovičius VYR 1989 LTU Visaginas Visagino policijos komisariatas 10 km
566. Jonas Cicėnas VYR 1967 LTU Visaginas Visagino policijos komisariatas 10 km
567. Tamara Lėlienė MOT 1973 LTU Visaginas Visagino policijos komisariatas 10 km
568. Miroslav Brazovskij VYR 1976 LTU Visaginas Visagino policijos komisariatas 10 km
569. Jevgenij Šuklin VYR 1985 LTU Visaginas Visaginas 10 km
570. Jolita Višinskienė MOT 1984 LTU Marijampolė Bėgimo klubas 10 km
571. Darius Biržietis VYR 1969 LTU Jonava Bėgimo klubas Pusmaratonis
572. Jūratė Slivinskienė MOT 1973 LTU Vilkaviškis Bėgimo klubas 10 km
573. Steponas Varkulevičius VYR 1987 LTU Vilnius Bėgimo klubas 10 km
574. Žilvinas Mackevičius VYR 1994 LTU Ignalina Bėgimo klubas 10 km
575. Egidijus Janiška VYR 1967 LTU Trakai Bėgimo klubas Pusmaratonis
576. Gitana Akmanaviciute MOT 1986 LTU Kaunas Bėgimo klubas Pusmaratonis
577. Ivanas Pavlovičius VYR 1969 LTU Visaginas Visagino policijos komisariatas 10 km
578. Audrys Antončikas VYR 1964 LTU Jonava Bėgimo klubas Pusmaratonis
579. Vidas Totilas VYR 1971 LTU Vilemai Kauno BMK Pusmaratonis
580. Simas Stasiukaitis VYR 1986 LTU Panevėžys Bėgimo klubas Pusmaratonis
581. Rasa Bakienė MOT 1979 LTU Vilemai Kauno BMK 5 km
582. Lina Buinauskienė MOT 1977 LTU Karmėlava Bėgimo klubas Pusmaratonis
583. Neringa Paškauskienė MOT 1981 LTU Karmėlava, Kauno Raj Bėgimo klubas 10 km
584. Auksuolė Adomaitienė MOT 1973 LTU Kaunas Bėgimo klubas 10 km
585. Diana Rybak MOT 1977 LTU Karmėlava, Kauno Raj Bėgimo klubas Pusmaratonis
586. Jurijus Čugajus VYR 1966 LTU Kaunas Bėgimo klubas 10 km
587. Lukas Šaban VYR 2004 LTU Jonava Bėgimo klubas 5 km
588. Jurgita Gvildytė MOT 1997 LTU Raseiniai Bėgimo klubas 5 km
589. Gelmis Mačiukas VYR 2004 LTU Babtai Bėgimo klubas 10 km
590. Egle Galimoviene MOT 1977 LTU Jonava Bėgimo klubas Pusmaratonis
591. Rimvydas Galimovas VYR 1974 LTU Jonava Bėgimo klubas Pusmaratonis
592. Valentas Uža VYR 1988 LTU Klaipėda Bėgimo klubas Pusmaratonis
593. Inga Germansone MOT 1978 LTU Panevezys Bėgimo klubas 10 km
594. Inga Kairienė MOT 1980 LTU Telšiai Bėgimo klubas 5 km
595. Rima Antončikienė MOT 1964 LTU Jonava Bėgimo klubas 10 km
596. Mantas Žuolys VYR 1984 LTU Marijampolė Bėgimo klubas Pusmaratonis
597. Justina Savickienė MOT 1988 LTU Jonava Bėgimo klubas 10 km
598. Jolita Vasiljeva MOT 1981 LTU Jonava Bėgimo klubas Pusmaratonis
599. Marius Dijokas VYR 1981 LTU Vilnius No Limits. Pusmaratonis