Dalyviai 2018

UŽSIREGISTRAVĘ DALYVIAI (2018):

Dėl netikslumų ir korekcijų rašykite el.paštu info.begimoklubas@gmail.com

Nr. Vardas Pavardė Lytis

Gimimo metai Šalis Miestas

Klubas

Nuotolis

Apmokėta

1. Denis Karla VYR 1996 LTU Dūkštas   5 km
2. Mantas Gradeckas VYR 1995 LTU Alytus BK Dzūkija Pusmaratonis
3. Alexander Fedotenkov VYR 1959 RUS Visaginas Rocinante Pusmaratonis
4. Marius Mikulėnas VYR 1987 LTU Visaginas Visagino policijos komisariatas 10 km
5. Rustam Jafarov VYR 1988 AZE     Pusmaratonis
6. Jonas Cicėnas VYR 1967 LTU Visaginas Visagino policijos komisariatas 10 km
7. Miroslav Brazovskij VYR 1976 LTU Visaginas Visagino policijos komisariatas 10 km
8. Povilas Abramovičius VYR 1989 LTU Visaginas Visagino policijos komisariatas 10 km
9. Nikolajus Andrejevas VYR 1991 LTU Visaginas Visagino policijos komisariatas 10 km
10. Andrej Bogomolnikov VYR 1992 LTU Visaginas Visagino policijos komisariatas 10 km
11. Aleksej Gavrilov VYR 1990 LTU Visaginas Visagino policijos komisariatas 10 km
12. Andrius Cicėnas VYR 1975 LTU Vilnius BK Jonas Maratonas Pusmaratonis
13. Juozas Baliūnas VYR 1967 LTU Pasvalys Vėtra 5 km
14. Dainius Kuršvietis VYR 1986 LTU Garliava   5 km
15. Dominykas Kuršvietis VYR 2014 LTU Garliava   400 m
16. Mykolas Kuršvietis VYR 2010 LTU Garliava   400 m
17. Olegas Ivanovas VYR 2003 LTU Dūkštas   5 km
18. Daniel Lomov VYR 2010 LTU Nemenčinė   400 m
19. Vladimir Lomov VYR 1981 LTU Nemenčinė Inžinerija 10 km
20. Jevgenij Kazanov VYR 1957 GBR London Bromley Veterans AC Pusmaratonis
21. Titas Peleckas VYR 1993 LTU Vilnius   10 km
22. Darius Grigorovičius VYR 1975 LTU Vilnius   Pusmaratonis
23. Gediminas Sakalauskas VYR 1981 LTU Vilnius Laukiu kol nupirks Pusmaratonis
24. Arūnas Jankauskas VYR 1972 LTU Pasvalys Vėtra Pusmaratonis
25. Rapolas Jankauskas VYR 2013 LTU Pasvalys Vėtra 400 m
26. Anton Jemeljanov VYR 1985 LTU Visaginas   10 km
27. Kajus Babkovas VYR 2004 LTU   ZSC 5 km
28. Aleksandrs Grozdovs VYR 1988 LVA Daugavpils Daugavpils Runners 5 km
29. Kazimieras Stankevičius VYR 1942 LTU Pasvalys Vėtra 5 km
30. Egidijus Varna VYR 1973 LTU Visaginas Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba 10 km
31. Rojus Chadyšas VYR 2011 LTU Vilnius Inžinerija 400 m
32. Dainius Šidlauskas VYR 1973 LTU Ignalina Visagino policijos komisariatas 10 km
33. Marius Gudzevičius VYR 1994 LTU Ukmergė   Pusmaratonis
34. Dainis Baumanis VYR 1989 LVA Rīga   5 km
35. Ruslan Mamedov VYR 1989 LVA Daugavpils Daugavpils Runners 5 km
36. Paolo Benvenuti VYR 1968 ITA Ravenna paavo nurmi 10 km
37. Titas Stundžia VYR 1994 LTU Panevėžys   10 km
38. Tomas Murauskas VYR 1991 LTU Vilnius Varyginai, palauk! 10 km
39. Laurynas Povilauskas VYR 1984 LTU Visaginas VSAT 10 km
40. Romas Olchovik VYR 1991 LTU Vilnius   10 km
41. Jānis Griķis VYR 1981 LVA Daugavpils Daugavpils Runners Pusmaratonis
42. Vitalijus Petraitis VYR 1986 LTU Kelme Kasciukai Kelme 5 km
43. Joris Chadyšas VYR 2010 LTU Vilnius Inžinerija 400 m
44. Matas Chadyšas VYR 2005 LTU Vilnius Inžinerija 1 km
45. Darius Rupšlaukis VYR 1972 LTU Vilnius DerybosLT SEK Pusmaratonis
46. Aurelijus Kanapienis VYR 1984 LTU Utena Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba 10 km
47. Mantas Lukoševičius VYR 1980 LTU Krekenava OK Arboro 10 km
48. Darius Remeika VYR 1982 LTU Vilnius   Pusmaratonis
49. Vytautas Aukselis VYR 1992 LTU Pakruojis BMK Vėjas 5 km
50. Evaldas Černiauskas VYR 1984 LTU Ignalina   10 km
51. Kenneth Kurata VYR 1978 BLR Minsk Country Marathon Club 10 km
52. Tadas Korsakas VYR 1983 LTU Šiauliai   Pusmaratonis
53. Žygintas Gabartas VYR 1996 LTU Vilnius   10 km
54. Eduard Zniščinskij VYR 1968 LTU Vilnius Inžinerija 10 km
55. Jevgenij Šuklin VYR 1985 LTU Visaginas Visaginas 10 km
56. Artūras Jasiukianecas VYR 1992 LTU Ignalina Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba 10 km
57. German Petuchov VYR 1969 LTU Visaginas   Pusmaratonis
58. Dmitrijus Kačanovas VYR 2008 LTU Ignalina   400 m
59. Kęstutis Abromaitis VYR 1956 LTU Pakruojis BMK VĖJAS 10 km
60. Vytautas Gražys VYR 1967 LTU Paberžė RCN Pusmaratonis
61. Šarūnas Savickas VYR 1988 LTU Švenčionėliai   10 km
62. Andrius Slavickas VYR 1983 LTU Kaunas Kauno maratono klubas Pusmaratonis
63. Laimonas Strazdas VYR 1990 LTU Trakai   Pusmaratonis
64. Roman Piga VYR 1987 LTU Visaginas   Pusmaratonis
65. Stasys Česnauskas VYR 1958 LTU Biržai Vėtra Pusmaratonis
66. Egidijus Pupelis VYR 1990 LTU Vilnius Running Punks Pusmaratonis
67. Rolandas Silius VYR 1968 LTU Vainutas Vainutas Pusmaratonis
68. Algirdas Striūka VYR 1960 LTU Vilnius Inžinerija Pusmaratonis
69. Dainius Stravinskas VYR 1975 LTU Vilnius Prasibėgam 5 km
70. Darius Packevičius VYR 1975 LTU Pasvalys Vėtra Pusmaratonis
71. Majus Packevičius VYR 2011 LTU Pasvalys Vėtra 400 m
72. Linas Norkevičius VYR 1974 LTU Šiauliai Bėgimo klubas Pusmaratonis
73. Paulius Macijauskas VYR 1988 LTU Vilnius   Pusmaratonis
74. Virgintas Stogevičius VYR 1964 LTU Kaunas Bėgimo klubas Pusmaratonis
75. Gintaras Pupininkas VYR 1970 LTU Vilnius Vilniaus bėgimo klubas VBK Pusmaratonis
76. Jaroslav Smolskij VYR 1987 LTU Nemenčinė RCN 10 km
77. Ernestas Lelis VYR 2000 LTU Paberžė RCN 5 km
78. Mindaugas Palubinskas VYR 1972 LTU Utena   Pusmaratonis
79. Sigitas Galinis VYR 1941 LTU Vilnius Inžinerija 5 km
80. Lukas Šaban VYR 2004 LTU Jonava Bėgimo klubas 5 km
81. Edvinas Šavelis VYR 1987 LTU Vilnius Individualiai 10 km
82. Matas Šaban VYR 2011 LTU Jonava Bėgimo klubas 400 m
83. Jurijus Čugajus VYR 1966 LTU Kaunas Bėgimo klubas 10 km
84. Viktoras Laucius VYR 1980 LTU Utena   10 km
85. Evaldas Dielininkaitis VYR 1980 LTU Vilnius Runglorious Bastards Pusmaratonis
86. Ignas Skukauskas VYR 1987 LTU Vilnius   Pusmaratonis
87. Antanas Steponavičius VYR 1978 LTU Vilnius Neko Runners Pusmaratonis
88. Irmantas Rakauskas VYR 1994 LTU Alytus NoName Pusmaratonis
89. Irmantas Janušauskas VYR 1969 LTU Klaipeda   Pusmaratonis
90. Domantas Balsys VYR 1989 LTU Kaunas Kauno BMK 10 km
91. Marius Bružas VYR 1979 LTU Vilnius   Pusmaratonis
92. Tomas Šimanskis VYR 1982 LTU Kaunas Bėgimo klubas 10 km
93. Algimantas Kartočius VYR 1950 LTU Vilnius individualai Pusmaratonis
94. Pavelas Kirilovas VYR 1980 LTU Švenčionys Bėgimo klubas Pusmaratonis
95. Simas Valantas VYR 1990 LTU Vilnius   Pusmaratonis
96. Vitoldas Milius VYR 1966 LTU Vilnius   Pusmaratonis
97. Edgar Popov VYR 2009 LTU Visaginas   400 m
98. Gintautas Dulevičius VYR 1973 LTU Pasvalys Vėtra 10 km
99. Jonas Adamonis VYR 1983 LTU Vilnius   Pusmaratonis
100. Julius Bagdžiūnas VYR 1982 LTU Vilnius Bėgimo klubas Pusmaratonis
101. Nerijus Bieliauskas VYR 1979 LTU     Pusmaratonis
102. Erikas Brukstus VYR 2005 LTU Vilnius   1 km
103. Petras Macijauskas VYR 1956 LTU Vilnius, Justiniškės   5 km
104. Arunas Bilotas VYR 1980 LTU     Pusmaratonis
105. Jānis Kolužs VYR 1981 LVA Daugavpils Daugavpils Runners Pusmaratonis
106. Edgaras Matuliauskas VYR 1989 LTU Vilnius   10 km
107. Julius Miliukas VYR 1986 LTU Jonava Jonavos BK "Maratonas" Pusmaratonis
108. Ramūnas Vilčinskas VYR 1985 LTU Kačerginė Kauno BMK 10 km
109. Nerijus Mikučionis VYR 1987 LTU Kaunas Kauno BMK 10 km
110. Tadas Mulevičius VYR 1980 LTU Panevėžys Bėgimo klubas Pusmaratonis
111. Donatas Savickas VYR 1969 LTU Šiauliai Green Team Pusmaratonis
112. Ramūnas Mažukna VYR 1977 LTU Panevėžys Bėgimo klubas Pusmaratonis
113. Arūnas Kučinskas VYR 1967 LTU Molėtai F.O.C.U.S. running Pusmaratonis
114. Miroslav Zniščinskij VYR 2000 LTU Vilnius Inžinerija 5 km
115. Darius Trečiokas VYR 1992 LTU Vilnius Capital Runners Vilnius Pusmaratonis
116. Ramūnas Lukaševičius VYR 1980 LTU Vilnius NoriuBegti.Lt Pusmaratonis
117. Jaroslav Pyrčak VYR 2009 LTU Visaginas   400 m
118. Aivaras Gramuntas VYR 2014 LTU Visaginas   400 m
119. Vitalijs Jakovlevs VYR 1982 LVA Cesis www.endo.lv Pusmaratonis
120. Danila Ralik VYR 2009 LTU Visaginas   400 m
121. Albinas Markevičius VYR 1959 LTU Kaunas Kauno BMK Pusmaratonis
122. Lukas Klevinskas VYR 2000 LTU Alytus BK Dzūkija 10 km
123. Evaldas Daunoravičius VYR 1999 LTU Alytus BK Dzūkija 10 km
124. Petras Kavaliauskas VYR 1946 LTU Druskininkai BK Dzūkija Pusmaratonis
125. Arūnas Klebauskas VYR 1962 LTU Alytus BK Dzūkija Pusmaratonis
126. Romualdas Limantas VYR 1944 LTU Kaunas Kauno BMK 10 km
127. Artūras Ševeliovas VYR 1984 LTU Vilnius Broliai Baltai Pusmaratonis
128. Julius Trepšys VYR 1976 LTU Vilnius 5 km
129. Tadas Baranauskas VYR 1985 LTU Panevezys Atletai.lt 10 km
130. Erikas Meištininkas VYR 2000 LTU Mažeikiai Bėgimo klubas 10 km
131. Erikas Černovas VYR 1982 LTU Zarasai   5 km
132. Gediminas Kinderis VYR 1963 LTU Kaunas Kauno BMK Pusmaratonis
133. Drąsius Valunta VYR 1973 LTU Pasvalys Vėtra 10 km
134. Apolinaras Tušas VYR 1936 LTU Vinius Inžinerija 5 km
135. Evaldas Nausėda VYR 1992 LTU Klaipėda Bėgimo klubas 5 km
136. Jegor Provalskij VYR 2009 LTU     400 m
137. Maksim Fomin VYR 2000 LTU Visaginas SK Favoritas 10 km
138. Gražvydas Jusaitis VYR 1979 LTU Alytus BK DZŪKIJA 10 km
139. Alvidas Urniežius VYR 1960 LTU     Pusmaratonis
140. Arnas Rupšlaukis VYR 2011 LTU Vilnius DerybosLT SEK 400 m
141. Igor Efremov VYR 1989 LTU Visaginas   Pusmaratonis
142. Justas Medišauskas VYR 1984 LTU Kaunas Kauno maratono klubas 10 km
143. Victor Michailov VYR 2009 LTU Visaginas   400 m
144. Edgars Zaķis VYR 1988 LVA Rīga VSK Noskrien Pusmaratonis
145. Emilis Korsakas VYR 1966 LTU Vilnius Na, pagauk! Pusmaratonis
146. Gintautas Černiauskas VYR 1962 LTU Vilnius Vilimeksas Pusmaratonis
147. Karolis Gumbaragis VYR 2009 LTU Trakai   400 m
148. Ernestas Vedeikis VYR 1970 LTU Kelmė Kaščiukai Pusmaratonis
149. Albert Veiksa VYR 1962 LTU Visaginas   Pusmaratonis
150. Osmandas Daugėla VYR 1987 LTU Vilnius   Pusmaratonis
151. Dmitrij Maruškevič VYR 1985 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
152. Elvinas Leonovas VYR 2011 LTU Zarasai   400 m
153. Kestas Krincius VYR 1986 LTU Kelmes Kasčiukai Pusmaratonis
154. Tichon Suvorov VYR 2008 LTU Visaginas   400 m
155. Ivan Grunin VYR 2008 LTU Visaginas   400 m
156. Nikita Proskuriakov VYR 2005 LTU Visaginas   1 km
157. Mindaugas Mylė VYR 1982 LTU     Pusmaratonis
158. Otto Eduard Leopold Von Bismarck VYR 1992 LTU Vilnius Good Hello 5 km
159. Matas Mylė VYR 2012 LTU     400 m
160. Saulius Globys VYR 1970 LTU Marijampolė Bėgimo klubas 10 km
161. Gediminas Sinkevičius VYR 1952 LTU Vilnius Inžinerija 5 km
162. Egidijus Motiejūnas VYR 1968 LTU Vilnius V50 Pusmaratonis
163. Jurgis Stanaitis VYR 1981 LTU     10 km
164. Gytis Aukštikalnis VYR 1964 LTU Biržai Vėtra 10 km
165. Jegor Baranov VYR 2012 LTU Vilnius   400 m
166. Lukas Packevičius VYR 2003 LTU Pasvalys Vėtra 5 km
167. Matas Kubilevičius VYR 2001 LTU Pasvalys Vėtra 5 km
168. Egidijus Lesvinčiūnas VYR 1999 LTU Alytus Dzūkija Pusmaratonis
169. Arūnas Žilinskas VYR 1985 LTU Vilnius 🙂 Pusmaratonis
170. Rytis Biveinis VYR 2003 LTU Štadviliai   5 km
171. Kristijanas Cvetkovas VYR 2009 LTU Štadviliai   1 km
172. Tomas Janukonis VYR 1977 LTU Vilnius   Pusmaratonis
173. Aurimas Marcinkevičius VYR 1965 LTU Visaginas Visagino Ligoninė 5 km
174. Danas Janušauskas VYR 2012 LTU Kaunas Šešios trim 400 m
175. Aidas Basiul VYR 2016 LTU Vilnius Mukaregonas 400 m
176. Donatas Kojala VYR 1983 LTU Vilnius Peter Camenzind Pusmaratonis
177. Tomas Čičinskas VYR 2008 LTU Visaginas Verdenės gimnazija 400 m
178. Petras Gramuntas VYR 1979 LTU Visaginas VSAT Puškų užkarda 10 km
179. Dominykas Parfionovas VYR 2006 LTU Visaginas   1 km
180. Valdas Čepulis VYR 1968 LTU Ignalina _ 10 km
181. Dmitrijs Kižla VYR 1988 LVA Daugavpils Daugavpils Runners 10 km
182. Kęstutis Mikulėnas VYR 1976 LTU Ukmergė   Pusmaratonis
183. Nerijus Zableckis VYR 1979 LTU Varena   Pusmaratonis
184. Arūnas Žemrieta VYR 1968 LTU Vilnius V50 Pusmaratonis
185. Justinas Vaižmužys VYR 1986 LTU Vilnius Vilniaus bėgimo klubas 5 km
186. Vladislav Kizerov VYR 2011 LTU Visaginas   400 m
187. Mantas Masalskis VYR 1987 LTU Vilnius   Pusmaratonis
188. Faustas Masalskis VYR 2012 LTU Vilnius   400 m
189. Karolis TamaŠevskis VYR 2009 LTU Molėtai Bėgimo klubas 400 m
190. Šarūnas Ragauskas VYR 1983 LTU Vilnius   Pusmaratonis
191. Aleksandr Sorokin VYR 1981 LTU Vilnius Bėgimo klubas Pusmaratonis
192. Rolandas Jakštas VYR 1967 LTU Kaišiadorys LSUMet. 10 km
193. Romans Šroms VYR 1989 LVA Rīga VSK Noskrien 10 km
194. Artūras Meška VYR 1987 LTU Pasvalys Vetra 10 km
195. Eimantas Meištininkas VYR 2008 LTU Mažeikiai Bėgimo klubas 400 m
196. Marius Kazakevičius VYR 2008 LTU Kaunas   400 m
197. Petras Pieviškis VYR 2009 LTU   ZSC 400 m
198. Petras Pieviškis VYR 2009 LTU Antazavė ZSC 400 m
199. Jonas Pieviškis VYR 2005 LTU   ZSC 1 km
200. Vitalijus Leonovas VYR 1967 LTU Zarasai VSAT Puškų užkarda 5 km
201. Rimgaudas Dijokas VYR 2004 LTU   ZSC 5 km
202. Karolis Maldauskas VYR 2003 LTU   ZSC 5 km
203. Valerijus Semionovas VYR 1962 LTU   ZSC 10 km
204. Никита Семенов VYR 2013 LTU Висагинас   400 m
205. Zigmantas Rimkus VYR 1959 LTU Pasvalys Vėtra 10 km
206. Arvydas Tamulynas VYR 1986 LTU Vilnius   Pusmaratonis
207. Vytautas Gadliauskas VYR 1969 LTU Rukla Jonavos BK "Maratonas" Pusmaratonis
208. Ernestas Vilkelionok VYR 2010 LTU Visaginas Visagino linija 400 m
209. Jurij Makarov VYR 1987 LTU Visaginas Visagino linija 10 km
210. Dmitrij Kuklin VYR 1975 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
211. Aurimas Kuncevičius VYR 1980 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
212. Emilis Kuncevičius VYR 2012 LTU Visaginas Visagino linija 400 m
213. Žydrūnas Karla VYR 1968 LTU Visaginas Visagino linija 10 km
214. Viktor Mediucha VYR 2005 LTU Visaginas Visagino linija 1 km
215. Pavel Mediucha VYR 2012 LTU Visaginas Visagino linija 400 m
216. Deimantas Mitka VYR 1972 LTU Vilnius Na, pagauk! Pusmaratonis
217. Tautvydas Tamulevicius VYR 1987 LTU Alytus   Pusmaratonis
218. Simonas Jončiulis VYR 1985 LTU Vilnius   Pusmaratonis
219. Marius Razma VYR 1990 LTU Zarasai   5 km
220. Aurimas Groba VYR 2008 LTU Visaginas Visagino linija 400 m
221. Aleksandr Selivanov VYR 1962 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
222. Viktoras Martinkus VYR 1973 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
223. Miroslav Pisockij VYR 2011 LTU Visaginas   400 m
224. Leonard Pisockij VYR 2013 LTU Visaginas   400 m
225. Stanislovas Buchoveckas VYR 1951 LTU Vilnius Šviesos kariai Pusmaratonis
226. Paulius Jurevičius VYR 1977 LTU Kaunas Bėgimo klubas Pusmaratonis
227. Vytautas Garla VYR 1960 LTU Panevėžys BM Panevėžys Pusmaratonis
228. Tadas Dainys VYR 2007 LTU Visaginas   1 km
229. Agnis Safronovas VYR 1981 LTU Visaginas   5 km
230. Šarūnas Bieliauskas VYR 1971 LTU Vilnius   Pusmaratonis
231. Danila Timofejev VYR 2009 LTU Visaginas   400 m
232. Renaldas Kupstys VYR 1979 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
233. Dmitry Bazin VYR 1982 LTU Visaginas Visagino linija 10 km
234. Domantas Pupinis VYR 1992 LTU Visaginas Visagino linija 10 km
235. Valdas Čičinskas VYR 1971 LTU Visaginas VSAT Pušku užkarda 5 km
236. Donatas Alasauskas VYR 1981 LTU Siauliai Bėgimo klubas Pusmaratonis
237. Martynas Judickas VYR 1994 LTU Kaunas LSMU Pusmaratonis
238. Vytautas Maziliauskas VYR 1961 LTU Vilnius Inžinerija Pusmaratonis
239. Audrius Liobikas VYR 1989 LTU Panevėžys Bėgimo klubas 10 km
240. Edriant Obuchovič VYR 2013 LTU Vilnius Bėgimo klubas 400 m
241. Darius Biržietis VYR 1969 LTU Jonava Bėgimo klubas Pusmaratonis
242. Petras Vansevičius VYR 1957 LTU Jonava Bėgimo klubas Pusmaratonis
243. Rytis Čereška VYR 1989 LTU Panevėžys Bėgimo klubas Pusmaratonis
244. Lukas Čipkus VYR 1998 LTU Skaudvilė   Pusmaratonis
245. Steponas Varkulevičius VYR 1987 LTU Vilnius Bėgimo klubas 10 km
246. Žilvinas Mackevičius VYR 1994 LTU Ignalina Bėgimo klubas 10 km
247. Egidijus Janiška VYR 1967 LTU Trakai Bėgimo klubas Pusmaratonis
248. Gelmis Mačiukas VYR 2004 LTU Babtai Bėgimo klubas 10 km
249. Kiril Kucalov VYR 2009 LTU Visaginas Bodymaker 400 m
250. Daniil Kucalov VYR 2005 LTU Visaginas Bodymaker 1 km
251. Mantas Bartkus VYR 1990 LTU Kaunas Kauno maratono klubas Pusmaratonis
252. Marius Kazakevičius VYR 2008 LTU Kaunas   400 m
253. Vadim Andronik VYR 1974 LTU Vilnius Bėgimo klubas 5 km
254. Valdas Šmaižys VYR 1974 LTU Vilnius Inžinerija Pusmaratonis
255. Sergej Jeršov VYR 1991 LTU Dūkštas   10 km
256. Mindaugas Latišenka VYR 1989 LTU Vilnius MMruNNing 5 km
257. Aidas Gabartas VYR 1966 LTU Vilnius   Pusmaratonis
258. Egidijus Šlepetys VYR 1981 LTU Vilnius   10 km
259. Kęstutis Malinauskas VYR 1989 LTU Vilnius   Pusmaratonis
260. Vilmantas Juras VYR 1991 LTU Kaunas Adform Pusmaratonis
261. Arturas Rimkus VYR 1977 LTU Vilnius   Pusmaratonis
262. Tomas Jankauskis VYR 2000 LTU Pakruojis BMK: Vėjas Pusmaratonis
263. Gintautas Petkevičius VYR 1970 LTU Kaunas Bėgimo klubas Pusmaratonis
264. Artur Bratygin VYR 2010 LTU Visaginas   400 m
265. Gintaras Dainys VYR 1984 LTU Visaginas   10 km
266. Maksim Radionov VYR 2005 LTU Visaginas   1 km
267. Arminas Lamėnas VYR 2012 LTU Vilnius   400 m
268. Valdis Kļaviņš VYR 1968 LVA     10 km
269. Mindaugas Zabinas VYR 1989 LTU Vilnius   Pusmaratonis
270. Romas Katinas VYR 1982 LTU Utena   10 km
271. Gintaras Dainys VYR 1984 LTU Visaginas   10 km
272. Gintaras Meištininkas VYR 1974 LTU Mažeikiai Bėgimo klubas Pusmaratonis
273. Jonas Lopinys VYR 1974 LTU Visaginas   5 km
274. David Aizenberg VYR 1996 LTU Visaginas   10 km
275. Rimvydas Galimovas VYR 1974 LTU Jonava Bėgimo klubas Pusmaratonis
276. Tomas Cironka VYR 1993 LTU Vilnius Begimo klubas Pusmaratonis
277. Rimas Kareiva VYR 1981 LTU     Pusmaratonis
278. Aleksandr Prosianikov VYR 2011 LTU Vilnius   400 m
279. Giedrius Šlekys VYR 1981 LTU Marijampolė Bėgimo klubas 5 km
280. Jegor Provalskij VYR 2009 LTU Visaginas   400 m
281. Marius Dijokas VYR 1981 LTU Vilnius No Limits. Pusmaratonis
282. Stanislav Pisockij VYR 1989 LTU Visaginas   Pusmaratonis
283. Aleksej Kaminskij VYR 1983 LTU Visaginas TRItonas Pusmaratonis
284. Vidas Totilas VYR 1971 LTU Vilemai Kauno BMK Pusmaratonis
285. Ivanas Pavlovičius VYR 1969 LTU Visaginas Visagino policijos komisariatas 10 km
286. Darius Lisauskas VYR 1985 LTU Kaunas 🙂 Pusmaratonis
287. Miroslav Uljanov VYR 2013 LTU Visaginas   400 m
288. Vladislav Uljanov VYR 2010 LTU Visaginas   400 m
289. Imantas Masiulis VYR 1983 LTU Pagiriai VOLVERE RUN Pusmaratonis
290. Arūnas Mikulėnas VYR 1985 LTU Dūkštas   10 km
291. Žydrūnas Pakalnis VYR 1991 LTU Utena   5 km
292. Mantas Stiklickas VYR 2010 LTU Garliava Bėgimo klubas 400 m
293. Marijus Raliūga VYR 1980 LTU Vilnius Volvere run Pusmaratonis
294. Audrius Jovaiša VYR 1980 LTU Radviliškis Bėgimo klubas 10 km
295. Saulius Černiauskas VYR 1984 LTU     5 km
296. Vygaudas Guobys VYR 1973 LTU Šiauliai   Pusmaratonis
297. Aleksej Dorogin VYR 2003 LTU Visaginas   10 km
298. Donatas Margis VYR 1975 LTU Vilnius   10 km
299. Arūnas Vyšniauskas VYR 1974 LTU Vilkaviškis Bėgimo klubas Pusmaratonis
300. Матвей Гейт VYR 2011 RUS Калининград   400 m
301. Kristupas Butiškis VYR 2013 LTU Utena VIP 400 m
302. Artūras Bytautas VYR 1975 LTU Vilnius Pusmaratonis
303. Vilius Misevičius VYR 1984 LTU Vilnius ŽMOGUS IŠ PLIENO Pusmaratonis
304. Kevin Andronik VYR 2012 LTU Vilnius Bėgimo klubas 400 m
305. Vitalij Varygin VYR 1982 LTU Vilnius   Pusmaratonis
306. Simas Stasiukaitis VYR 1986 LTU Panevėžys Bėgimo klubas Pusmaratonis
307. Andrius Ališauskas VYR 1988 LTU Kaunas LSMU MA Pusmaratonis
308. Ernestas Žentelis VYR 1980 LTU Jonava Bėgimo klubas Pusmaratonis
309. Vaidas Skripkauskas VYR 1978 LTU Kaunas Bėgimo klubas 10 km
310. Arvydas Tverijonas VYR 1975 LTU Švenčionys KASP 807 kuopa, Švenčionių r. PK Pusmaratonis
311. Paulius Kokanka VYR 1993 LTU Zarasai Arboro OK 5 km
312. Artiom Golubkov VYR 2009 LTU Visaginas   400 m
313. Gintaras Gruodis VYR 1981 LTU Ignalina   Pusmaratonis
314. Edvard Junda VYR 1973 LTU Vilnius Sky10 Pusmaratonis
315. Nikita Sapel VYR 2006 LTU     1 km
316. Paulius Čerkauskas VYR 1989 LTU Šėta   Pusmaratonis
317. Giedrius Giedraitis VYR 1987 LTU Vilnius   Pusmaratonis
318. Jevgenij Čugur VYR 2006 LTU     1 km
319. Vidmantas Šimašius VYR 1991 LTU Kaunas Bėgimo klubas Pusmaratonis
320. Vitalijus Budrys VYR 1972 LTU Kaunas Bėgimo klubas 10 km
321. Leonid Titkov VYR 1983 LTU Visaginas   10 km
322. Viktoras Chadyšas VYR 1981 LTU Vilnius Inžinerija Pusmaratonis
323. Valdis Kromans VYR 1998 LVA Daugavpils PŠFK Hektors 10 km
324. Erikas Meištininkas VYR 2000 LTU Mažeikiai Bėgimo klubas 10 km
325. Kiril Sapel VYR 2014 LTU Visaginas   400 m
326. Virginijus Andrijauskas VYR 1980 LTU Visaginas   5 km
327. Dominykas Kručas VYR 1997 LTU Panevėžys Kauno BMK 10 km
328. Mark Kazakevič VYR 2005 LTU Visaginas   1 km
329. Remigijus Zalumskis VYR 1980 LTU Panevezys Atletai.lt Pusmaratonis
330. Gediminas Skuodis VYR 1990 LTU Ukmergė   10 km
331. Nauris Mackevics VYR 1987 LVA Daugavpils PŠFK Hektors 10 km
332. Dovydas Sankauskas VYR 1978 LTU Vilnius ilginuotoliai.lt Pusmaratonis
333. Audrys Antončikas VYR 1964 LTU Jonava Bėgimo klubas Pusmaratonis
334. Mindaugas Janusaitis VYR 1944 LTU Vilnius Inžinerija Pusmaratonis
335. Vytautas Gečas VYR 1978 LTU     Pusmaratonis
336. Narimantas Šedys VYR 1971 LTU Vokė Bėgimo klubas Pusmaratonis
337. Pavel Albridzio VYR 1981 RUS Moscow   Pusmaratonis
338. Aloyzas Valančius VYR 1996 LTU   Kauno maratono klubas Pusmaratonis
339. Algirdas Medeikis VYR 1979 LTU Šiauliai Bėgimo klubas Pusmaratonis
340. Lukas Gurklys VYR 1998 LTU Sidabrinės OK Klajūnas 10 km
341. Ruslan Mešončukov VYR 1975 LTU Vilnius Vilniaus bėgimo klubas Pusmaratonis
342. Diāna Babjuka VYR 1992 LVA Betišķi PŠFK Hektors 10 km
343. Justinas Čekanauskas VYR 1991 LTU Jonava Jonavos BK „Maratonas“ Pusmaratonis
344. Jonas Juška VYR 1971 LTU Kaunas Kauno BMK Pusmaratonis
345. Artur Basiul VYR 1985 LTU   Mukaregonas Pusmaratonis
346. Edvinas Prociukas VYR 2000 LTU Pakruojis Bmk VĖJAS Pusmaratonis
347. Denis Lavrinovič VYR 1989 LTU Visaginas VSAT 5 km
348. Ramūnas Keršys VYR 1978 LTU Zarasai   Pusmaratonis
349. Vidas Jurgilas VYR 1964 LTU   BK Inžinerija 10 km
350. Mantas Žuolys VYR 1984 LTU Marijampolė Bėgimo klubas Pusmaratonis
351. Domas Bagdonavičius VYR 1985 LTU Vilnius Velonova – Bioracer Pusmaratonis
352. Valentas Uža VYR 1988 LTU Klaipėda Bėgimo klubas Pusmaratonis
353. Justinas Buičenka VYR 1991 LTU Zarasai   5 km
354. Mintautas Šukys VYR 1993 LTU Vilnius   Pusmaratonis
355. Grigas Petraitis VYR 1988 LTU Vilnius Kauno BMK Pusmaratonis
356. Ana Vilnis MOT 2006 LTU Visaginas   1 km
357. Yelena Prasolova MOT 1983 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
358. Julija Grobienė MOT 1987 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
359. Lina Boldyreva MOT 1971 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
360. Ieva Vytaite MOT 1988 LTU Vilnius   10 km
361. Emilija Butiškytė MOT 2005 LTU Utena VIP 1 km
362. Deimilė Kupstytė MOT 2012 LTU Visaginas Visagino linija 400 m
363. Amelija Kaulakytė MOT 2011 LTU Visaginas Visagino linija 400 m
364. Danielė Kupstytė MOT 2008 LTU Visaginas Visagino linija 400 m
365. Monika Kupstienė MOT 1981 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
366. Rita Kļaviņa MOT 1974 LVA     10 km
367. Aurelija Čepulytė MOT 1973 LTU Vilnius Begimo klubas 5 km
368. Viktorija Vilkelionok MOT 2008 LTU Visaginas Visagino linija 400 m
369. Sandra Kiškelienė MOT 1989 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
370. Oksana Bagdanavičienė MOT 1990 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
371. Renata Šarkūnėlė MOT 1984 LTU Jonava Bėgimo klubas 10 km
372. Jorita Ragauskienė MOT 1986 LTU Vilnius   10 km
373. Jelena Lopinienė MOT 1981 LTU Visaginas Bėgimo klubas 5 km
374. Greta Kregždė MOT 1991 LTU Vilnius Good Hello 5 km
375. Lina Vičkačkienė MOT 1974 LTU Vilnius Jonas Maratonas Pusmaratonis
376. Birutė Gailiešiūtė MOT 1998 LTU Ignalina   5 km
377. Jolita Vasiljeva MOT 1981 LTU Jonava Bėgimo klubas Pusmaratonis
378. Polina Kizerova MOT 2009 DEU Visaginas   400 m
379. Gabija Mizeikytė MOT 2005 LTU Molėtai   1 km
380. Roberta Tamaševskytė MOT 2005 LTU Molėtai Bėgimo klubas 1 km
381. Kaja Masalskytė MOT 2012 LTU     400 m
382. Valentina Pupeliene MOT 1972 LTU Zarasai   10 km
383. Sofija Provalskaja MOT 2013 LTU Visaginas   400 m
384. Inga Germansone MOT 1978 LTU Panevezys Bėgimo klubas 10 km
385. Karina Kasač MOT 2009 LTU Visaginas   400 m
386. Simona Zakarauskaite MOT 1996 LTU Jonava Bėgimo klubas 5 km
387. Natalja Kocergina MOT 1985 LTU Visaginas   10 km
388. Augustė Razmė MOT 1991 LTU Zarasai   10 km
389. Egle Galimoviene MOT 1977 LTU Jonava Bėgimo klubas Pusmaratonis
390. Valerija Isajeva MOT 2014 LTU Visaginas   400 m
391. Ingrida Vytaitė MOT 1995 LTU Zarasai   5 km
392. Renata Pranaitytė-Mulevičienė MOT 1985 LTU Panevėžys Bėgimo klubas Pusmaratonis
393. Kristina Globienė MOT 1975 LTU Marijampolė Bėgimo klubas Pusmaratonis
394. Silvija Dainytė MOT 2009 LTU Visaginas   400 m
395. Наталия Крупина MOT 1982 LVA Прейли SPARS-MK 5 km
396. Sigutė Čaplikienė MOT 1977 LTU Varėna Bėgimo klubas 10 km
397. Agnė Ambrozaitienė MOT 1988 LTU Ignalina Ignalinos kredito unija 5 km
398. Zita Bertašiūtė MOT 1972 LTU Utena Bėgimo klubas 5 km
399. Инна Быкова MOT 1986 RUS Калининград   5 km
400. Oksana Simonova MOT 1983 LTU Visaginas   5 km
401. Елизавета Юркевич MOT 2011 RUS Калининград   400 m
402. Aurelija Cvetkovienė MOT 1984 LTU Štadviliai   Pusmaratonis
403. Veronika Albridzio MOT 1982 RUS Moscow   Pusmaratonis
404. Liliana Kaminskaja MOT 2011 LTU Visaginas   400 m
405. Aurelija Kaminskaja MOT 2011 LTU Visaginas   400 m
406. Brigita Cvetkovaite MOT 2011 LTU Štadviliai   400 m
407. Ramunė Parimskytė MOT 2000 LTU Pasvalys Vėtra Pusmaratonis
408. Irena Džangirašvili MOT 1981 LTU Vilnius BK Jonas Maratonas Pusmaratonis
409. Marija Obuchovič MOT 1982 LTU Vilnius Bėgimo klubas Pusmaratonis
410. Lina Abromaitytė-Šmaižė MOT 1979 LTU Vilnius Inžinerija Pusmaratonis
411. Audrone Kauniene MOT 1963 LTU Jonava Bėgimo klubas Pusmaratonis
412. Agnija Obuchoviciute MOT 2014 LTU Visaginas   400 m
413. Liubov Šuklina MOT 1963 LTU Visaginas   5 km
414. Jekaterina Kucalova MOT 1982 LTU Visaginas Bodymaker Pusmaratonis
415. Alise Griķe MOT 1981 LVA Daugavpils Daugavpils Runners 10 km
416. Olesia Kasač MOT 1984 LTU Visaginas   5 km
417. Ana Dorogina MOT 1976 LTU Visaginas   10 km
418. Sonya Buško MOT 2013 LTU Visaginas   400 m
419. Анна Гейт MOT 2007 RUS Калининград   1 km
420. Jekaterina Belova MOT 1985 LTU Visaginas   10 km
421. Natalija Beliauskienė MOT 1985 LTU Zarasai VSAT 5 km
422. Marija Miselytė MOT 1985 LTU Vilnius Neko Trail Runners Pusmaratonis
423. Vilija Utkuviene MOT 1977 LTU Vilnius   10 km
424. Agnė Varnaitė MOT 1996 LTU     5 km
425. Milana Džangirašvili MOT 2004 LTU Vilnius Vilniaus BK Jonas Maratonas 5 km
426. Raimonda Vaičaitytė MOT 1991 LTU Vilnius   10 km
427. Sonata Galvydienė MOT 1977 LTU Jonava Jonavos BK „Maratonas“ Pusmaratonis
428. Olga Marževskaja MOT 1987 LTU Visaginas   5 km
429. Nikolė Vavinskaitė MOT 2000 LTU Zarasai   10 km
430. Daiva Bielevičiūtė MOT 1991 LTU Marijampolė Bėgimo klubas 5 km
431. Dovilė Tamošiūnaitė MOT 1987 LTU Kaunas Kauno maratono klubas 5 km
432. Inga Jatužytė MOT 1974 LTU Panevėžys Bėgimo Pusmaratonis
433. Sandra Merkytė MOT 1986 LTU Vilnius   Pusmaratonis
434. Julija Azanova MOT 1991 LTU     5 km
435. Amanda Griķe MOT 2006 LVA Daugavpils Daugavpils Runners 1 km
436. Olga Sapel MOT 1979 LTU Visaginas   5 km
437. Marija Misiūnienė MOT 1987 LTU Visaginas   5 km
438. Milda Daugėlaitė MOT 2015 LTU Vilnius   400 m
439. Edita Butiškienė MOT 1987 LTU Utena VIP 10 km
440. Olga Gavrilina MOT 1988 LTU Vilnius   10 km
441. Amelija Obuchovič MOT 2008 LTU Vilnius Bėgimo klubas 400 m
442. Veronika Giadutis MOT 2007 LTU Vilnius Bėgimo klubas 1 km
443. Anna Gaile MOT 1979 LTU     10 km
444. Estella Obuchovič MOT 2014 LTU Vilnius Bėgimo klubas 400 m
445. Kamila Bazina MOT 2012 LTU Visaginas   400 m
446. Inga Kucina MOT 1978 LTU Visaginas   5 km
447. Birutė Žvirblytė MOT 1988 LTU Kaunas   Pusmaratonis
448. Justina Jermolajevaitė MOT 1995 LTU Klaipėda   10 km
449. Anhelina Zhovna MOT 1993 LTU Vilnius   10 km
450. Gintarė Litvinavičienė MOT 1973 LTU Jonava Maratonas Pusmaratonis
451. Sintija Antanaitytė MOT 2005 LTU Karmėlava Bėgimo klubas 1 km
452. Agnė Barauskaitė MOT 1993 LTU Vilnius   Pusmaratonis
453. Edita Šlepetienė MOT 1986 LTU Vilnius   5 km
454. Sonya Buško MOT 2013 LTU Visaginas   400 m
455. Gintarė Sukarevičienė MOT 1988 LTU Utena VIP 10 km
456. Diana Platonova MOT 1991 LTU Vilnius Capital Runners Vilnius Pusmaratonis
457. Jelena Jemeljan MOT 1986 LTU Visaginas   5 km
458. Lina Bagdžiūnienė MOT 1984 LTU Vilnius Bėgimo klubas Pusmaratonis
459. Dainora Mačiulienė MOT 1987 LTU Kaunas   10 km
460. Tatjana Vikulova MOT 1976 LTU Visaginas   5 km
461. Toma Imbrasienė MOT 1987 LTU Vilnius   10 km
462. Mila Popova MOT 2009 LTU Visaginas   400 m
463. Deimantė Imbrasaitė MOT 2016 LTU Vilnius   400 m
464. Justina Savickienė MOT 1988 LTU Jonava Bėgimo klubas 10 km
465. Maja Jemeljan MOT 2013 LTU Visaginas   400 m
466. Dominika Jemeljan MOT 2013 LTU Visaginas   400 m
467. Viktoriya Petrulina MOT 1984 LTU Visaginas   5 km
468. Alisa Kucalova MOT 2015 LTU Visaginas Bodymaker 400 m
469. Sandra Brukste MOT 1980 LTU Vilnius   5 km
470. Aurelija Kisieliūtė MOT 1994 LTU Kaunas Kauno BMK 10 km
471. Živilė Kanapkienė MOT 1978 LTU Molėtai OK Klajūnas 10 km
472. Eglė Petkevičienė MOT 1986 LTU Panevėžys   Pusmaratonis
473. Rita Šeškauskienė MOT 1982 LTU Jonava Bėgimo klubas 10 km
474. Kotryna Juškaitė MOT 2009 LTU Kaunas Kauno BMK 400 m
475. Neringa Kriščiūnienė MOT 1993 LTU Vilnius   Pusmaratonis
476. Julija Dubickienė MOT 1981 LTU Vilnius Bėgimo klubas 10 km
477. Audra Bogužinskienė MOT 1978 LTU Kaunas Kauno maratono klubas 10 km
478. Olga Gasevičienė MOT 1984 LTU Visaginas   10 km
479. Jekaterina Golubeva MOT 1996 LTU Visaginas   10 km
480. Ineta Senkāne MOT 1976 LVA     5 km
481. Almina Jankauskienė MOT 1972 LTU Pasvalys Vėtra 10 km
482. Gražina Urboniene MOT 1987 LTU Ignalinos Raj. VSAT 5 km
483. Ana Shpakova MOT 1990 LTU Visaginas   5 km
484. Ūla Šlekytė MOT 2010 LTU Marijampolė   400 m
485. Luknė Šlekytė MOT 2008 LTU Marijampolė   400 m
486. Liudmila Bratygina MOT 1980 LTU Visaginas   5 km
487. Erika Bratygina MOT 2007 LTU Visaginas   1 km
488. Emilija Čižiutė MOT 2008 LTU Visaginas   400 m
489. Olivija Čižiutė MOT 2011 LTU Visaginas   400 m
490. Lilija Konderko MOT 1978 LTU Visaginas   10 km
491. Monika Gurklytė MOT 1993 LTU Utena OK Klajūnas 5 km
492. Jurga Mažuknienė MOT 1981 LTU Panevėžys Bėgimo klubas 10 km
493. Inga Mikučionytė MOT 1987 LTU Utena   10 km
494. Laima Ovčinikovaitė MOT 1984 LTU Visaginas   10 km
495. Aurelija Vaiciukevičiūtė MOT 1996 LTU Vilnius BK "Jonas Maratonas" 5 km
496. Renata Chadyšienė MOT 1979 LTU Vilnius Inžinerija 10 km
497. Anželika Chomič MOT 1990 LTU Visaginas   5 km
498. Ana Gudimova MOT 1990 LTU Visaginas   5 km
499. Lena Buško MOT 1983 LTU Visaginas   5 km
500. Vytautė Budriene MOT 1970 LTU Kaunas Bėgimo klubas 10 km
501. Jekaterina Vilnis MOT 1986 LTU Visaginas   10 km
502. Jurgita Gvildytė MOT 1997 LTU Raseiniai Bėgimo klubas 5 km
503. Julija Grobienė MOT 1987 LTU Visaginas   5 km
504. Rimantė Namajūnaitė MOT 1989 LTU     5 km
505. Birutė Galinienė MOT 1945 LTU Vilnius Inžinerija 5 km
506. Emilija Čekanauskaitė MOT 2016 LTU Jonava   400 m
507. Ieva Aleksandravičiūtė MOT 1996 LTU Elektrėnai   10 km
508. Gonorata Chomič MOT 1969 LTU Visaginas   5 km
509. Tatjana Mešončukova MOT 1976 LTU Vilnius Vilniaus bėgimo klubas 10 km
510. Vaiva Ilčiukaitė MOT 1991 LTU     5 km
511. Airinė Petraitytė MOT 2015 LTU Vilnius Kauno BMK 400 m
512. Tatjana Čugur MOT 1977 LTU     5 km
513. Violeta Kučinskienė MOT 1967 LTU Molėtai Kambariokai Pusmaratonis
514. Agnė Mataitytė MOT 1991 LTU Vilnius Capital Runners Vilnius 10 km
515. Eglė Savickienė MOT 1970 LTU Šiauliai   10 km
516. Jurgita Černiavskaja MOT 1983 LTU Visaginas VSAT 5 km
517. Ugnė Akstinaitė MOT 1990 LTU Vilnius   10 km
518. Rima Antončikienė MOT 1964 LTU Jonava Bėgimo klubas 10 km
519. Gytaute Akstinaite MOT 1987 LTU Vilnius OK Ąžuolas Pusmaratonis
520. Inga Kairienė MOT 1980 LTU Telšiai Bėgimo klubas 5 km
521. Renata Daujote MOT 1973 LTU Klaipeda O!Klaipeda Pusmaratonis
522. Aušra Adrijauskienė MOT 1981 LTU Visaginas   5 km
523. Jurgita Packevičienė MOT 1975 LTU Pasvalys Vėtra Pusmaratonis
524. Birutė Striūkienė MOT 1962 LTU Vilnius Inžinerija Pusmaratonis
525. Viktorija Pobiaržina MOT 1987 LTU Visaginas   5 km
526. Rima Česnauskienė MOT 1980 LTU Biržai Vėtra 10 km
527. Adelė Juškaitė MOT 2007 LTU Kaunas Kauno BMK 1 km
528. Kristina Bartkevičiūtė MOT 1981 LTU Jonava Jonavos BK „Maratonas“ 10 km
529. Aistėja Navickaitė MOT 2009 LTU   ZSC 400 m
530. Ona Pieviškytė MOT 2008 LTU   ZSC 400 m
531. Ieva Urbonaitė MOT 2010 LTU Antazavė ZSC 400 m
532. Viltė Kazakevičiūtė MOT 2010 LTU Kaunas   400 m
533. Viktorija Varnagirytė MOT 1991 LTU Vilkaviškis LSUMet. 10 km
534. Ana Bachareva MOT 2012 LTU Visaginas   400 m
535. Marija Bachareva MOT 2010 LTU Visaginas   400 m
536. Rūta Šimkūnaitė MOT 1985 LTU Žiežmariai Volvere Run Pusmaratonis
537. Vaida Mažeikaitė MOT 1987 LTU Vilnius   5 km
538. Lina Buinauskienė MOT 1977 LTU Karmėlava Bėgimo klubas Pusmaratonis
539. Brigita Gramuntaitė MOT 2011 LTU Visaginas   400 m
540. Ula Giniotyte MOT 1987 LTU     10 km
541. Gintarė Stanaitytė MOT 1993 LTU Kaunas Kauno BMK 10 km
542. Jovita Poškutė MOT 1990 LTU Vilnius   Pusmaratonis
543. Jekaterina Romanoviene MOT 1981 LTU Vilnius Stajeris 5 km
544. Elinga Kačanovaitė MOT 2013 LTU Ignalina   400 m
545. Katrina Kvietkauskaitė MOT 2006 LTU   ZSC 1 km
546. Gintarė Kvietkauskaitė MOT 2003 LTU   ZSC 5 km
547. Melisa Kizerova MOT 2016 LTU Visaginas   400 m
548. Adelija Kizerova MOT 2014 LTU Visaginas   400 m
549. Auksuolė Adomaitienė MOT 1973 LTU Kaunas Bėgimo klubas 10 km
550. Valerija Uljanova MOT 1988 LTU Visaginas   5 km
551. Sofija Kizerova MOT 2006 LTU Visaginas   1 km
552. Airinė Steponaitytė MOT 1986 LTU Panevėžys Bėgimo klubas Pusmaratonis
553. Agnė Leišienė MOT 1979 LTU Kaunas Kauno maratono klubas 5 km
554. Kamilė Džiovalaitė MOT 1986 LTU Kaunas Kauno maratono klubas 5 km
555. Viktorija Šurnaitė MOT 1992 LTU Marijampolė   Pusmaratonis
556. Rasa Bakienė MOT 1979 LTU Vilemai Kauno BMK 5 km
557. Vėjūnė Totilaitė MOT 2012 LTU Vilemai Kauno BMK 400 m
558. Ольга Пазняк MOT 1980 LTU Висагинас   5 km
559. Liubov Shuklina MOT 1964 LTU Visaginas Afrodites 5 km
560. Svetlana Krickaja MOT 1980 LTU Visaginas   5 km
561. Аксиния Пазняк MOT 2007 LTU Висагиеас   1 km
562. Vaiva Paurytė MOT 2002 LTU   ZSC 5 km
563. Dana Ramanauskienė MOT 1960 LTU Visaginas Pusmaratonis
564. Nijole Ona Jablonskiene MOT 1962 LTU Vilnius   Pusmaratonis
565. Veronika Sliževskytė MOT 1990 LTU Kaunas   5 km
566. Svetlana Semeshchenko MOT 1985 LVA Daugavpils Daugavpils Runners 10 km
567. Viltė Kazakevičiūtė MOT 2010 LTU Kaunas   400 m
568. Deimantė Vaitkienė MOT 1987 LTU Zarasai   10 km
569. Stefany Germansone MOT 2010 LTU Panevezys Bėgimo klubas 400 m
570. Daina Bartuškevičienė MOT 1983 LTU Marijampolė VIP 10 km
571. Lijana Valikonytė MOT 1986 LTU Panevėžys Bėgimo klubas 10 km
572. Ina Kazakevič MOT 1976 LTU Visaginas   5 km
573. Jurinta Kucina MOT 2008 LTU Visaginas   400 m
574. Gitana Akmanaviciute MOT 1986 LTU Kaunas Bėgimo klubas Pusmaratonis
575. Malvina Šakalinytė MOT 1994 LTU Vilnius   5 km
576. Jūratė Slivinskienė MOT 1973 LTU Vilkaviškis Bėgimo klubas 10 km
577. Amelija Obuchovič MOT 2008 LTU Visaginas Bėgimo klubas 400 m
578. Jolita Višinskienė MOT 1984 LTU Marijampolė Bėgimo klubas 10 km
579. Neringa Paškauskienė MOT 1981 LTU Karmėlava, Kauno Raj Bėgimo klubas 10 km
580. Tamara Lėlienė MOT 1973 LTU Visaginas Visagino policijos komisariatas 10 km
581. Loteta Griganavičiūtė MOT 1982 LTU Palanga Bėgimo klubas 5 km
582. Kamilė Laurinenaite MOT 2010 LTU Visaginas   400 m
583. Daiva Narbutienė MOT 1992 LTU Utena   5 km
584. Marija Bulkyte MOT 1977 LTU Visaginas   Pusmaratonis
585. Viktorija Feitauskienė MOT 1988 LTU Visaginas   5 km
586. Karina Sičinskytė MOT 1991 LTU Vilnius   10 km
587. Neringa Stankevičiūtė MOT 1991 LTU Vilnius Varyginaш, paluak! 10 km
588. Danguolė Bičkūnienė MOT 1972 LTU Vilnius   Pusmaratonis
589. Natalia Warcholak MOT 1974 POL Zielona Gora nezenka 5 km
590. Natalja Vansovič MOT 1994 LTU Visaginas   5 km
591. Aleksandra Persidskaya MOT 2014 LTU Visaginas   400 m
592. Sofija Persidskaya MOT 2013 LTU Visaginas   400 m
593. Milana Persidskaya MOT 2009 LTU Visaginas   400 m
594. Karina Mamedova MOT 1991 LVA Daugavpils Daugavpils Runners 5 km
595. Irina Mažuolienė MOT 1991 LTU Kaunas VeloPeak 10 km
596. Jurgita Raliūgienė MOT 1981 LTU Vilnius Volvere run Pusmaratonis
597. Kristina Janušauskienė MOT 1989 LTU Kaunas Šešios trim 5 km
598. Inga Vaičiūnaitė MOT 1983 LTU Palanga Bėgimo klubas Pusmaratonis
599. Diana Rybak MOT 1977 LTU Karmėlava, Kauno Raj Bėgimo klubas Pusmaratonis