Dalyviai 2017

UŽSIREGISTRAVĘ DALYVIAI (2017):

Dėl netikslumų ir korekcijų rašykite el.paštu info.begimoklubas@gmail.com

Nr. Vardas Pavardė Lytis

Gimimo metai Šalis Miestas

Klubas

Nuotolis

Apmokėta

1. Dainius Petkevicius VYR 1969 LTU Vilnius   Pusmaratonis
2. Loreta Petkevičienė MOT 1975 LTU Vilnius   Pusmaratonis
3. Edita Šimkutė MOT 1979 LTU Kaunas Vip Pusmaratonis
4. Ruslans Mamedovs VYR 1989 LVA Daugavpils Binitex Pusmaratonis
5. Jurij Makarov VYR 1987 LTU Visaginas VTVPMC Pusmaratonis
6. Leonid Titkov VYR 1983 LTU Visaginas   Pusmaratonis
7. Justė Kinčinaitė MOT 1989 LTU Kaunas   Pusmaratonis
8. Jurgita Jonaitienė MOT 1978 LTU Vilnius Bėgimo klubas Pusmaratonis
9. Karina Dominauskienė MOT 1987 LTU Švenčionys Bėgimo klubas 5 km
10. Aleksandras Isliamovas VYR 1977 LTU Visaginas   Pusmaratonis
11. Lina Buinauskienė MOT 1977 LTU Karmėlava Bėgimo klubas Pusmaratonis
12. Diana Rybak MOT 1977 LTU Karmėlava Bėgimo klubas Pusmaratonis
13. Neringa Paškauskienė MOT 1981 LTU Karmėlava Bėgimo klubas Pusmaratonis
14. Miglė Šimkūnė MOT 1989 LTU Ignalina Bėgimo klubas 10 km
15. Romas Šimkūnas VYR 1983 LTU Ignalina Bėgimo klubas 10 km
16. Augustas Šimkūnas VYR 2011 LTU Ignalina Bėgimo klubas 400 m
17. Jekaterina Kucalova MOT 1982 LTU Visaginas Visagino klubas 10 km
18. Valentas Uža VYR 1988 LTU Klaipėda Bėgimo klubas Pusmaratonis
19. Audrone Kauniene MOT 1963 LTU Jonava Bėgimo klubas 10 km
20. Ovidijus Svitinis VYR 1977 LTU Kaunas KAUNAS Pusmaratonis
21. Gintaras Beleckas VYR 1966 LTU Vilnius   Pusmaratonis
22. Jūratė Pšitulskienė MOT 1981 LTU Jonava Bėgimo klubas 10 km
23. Arminas Pšitulskis VYR 2007 LTU Jonava Bėgimo klubas 400 m
24. German Petuchov VYR 1969 LTU Visaginas   Pusmaratonis
25. Simona Mikalauskaitė MOT 1987 LTU Klaipėda Bėgimo klubas 10 km
26. Laimutis Ruočkus VYR 2000 LTU Kazlų Rūda Bėgimo klubas Pusmaratonis
27. Agnija Obuchovičiūtė MOT 2014 LTU Visaginas   400 m
28. Vidas Totilas VYR 1971 LTU Kaunas Totilo Pusmaratonis
29. Mantas Gedrimas VYR 1998 LTU Plungė Bėgimo klubas Pusmaratonis
30. Sandra Merkytė MOT 1985 LTU Vilnius Pusmaratonis
31. Vadim Andronik VYR 1974 LTU Vilnius Bėgimo klubas Pusmaratonis
32. Aleksej Gavrilov VYR 1990 LTU Visaginas   10 km
33. Saulius Gliaudelis VYR 1979 LTU Vilnius _ 5 km
34. Ирина Дяченко MOT 1983 LTU Висагинас   10 km
35. Игорь Балицкий VYR 1968. LTU Висагинас Новел Pusmaratonis
36. Egidijus Janiška VYR 1967 LTU Trakai Bėgimo klubas Pusmaratonis
37. Gintautas Petkevičius VYR 1970 LTU Kaunas Bėgimo klubas Pusmaratonis
38. Amelija Obuchovič MOT 2008 LTU Visaginas   400 m
39. Edrian Obuchovič VYR 2013 LTU Vilnius   400 m
40. Estella Obuchovič MOT 2014 LTU Vilnius   400 m
41. Dalia Padaigienė MOT 1986 LTU Šiauliai Bėgimo klubas 5 km
42. Austėja Padaigaitė MOT 2011 LTU Šiauliai Bėgimo klubas 400 m
43. Dovydas Padaiga MOT 2012 LTU Šiauliai   400 m
44. Egidijus Laskovas VYR 1973 LTU Kaunas Bėgimo klubas Pusmaratonis
45. Darius Kilbauskas VYR 1987 LTU Zarasai OK Šiurpys Pusmaratonis
46. Renata Pranaitytė-Mulevičienė MOT 1985 LTU Panevėžys Bėgimo klubas 10 km
47. Ina Kilbauskienė MOT 1990 LTU Zarasai OK Šiurpys 10 km
48. Simas Stasiukaitis VYR 1986 LTU Panevėžys Bėgimo klubas Pusmaratonis
49. Lijana Valikonytė MOT 1986 LTU Panevėžys Bėgimo klubas 10 km
50. Regina Simkienė MOT 1976 LTU Kėdainiai Bėgimo klubas Pusmaratonis
51. Reda Šibailienė MOT 1979 LTU Panevėžys Bėgimo klubas 10 km
52. Artis Logins VYR 1993 LVA Rēzekne   Pusmaratonis
53. Aleksejs Titovičs VYR 1983 LVA Daugavpils TK Sniegpulkstenite Pusmaratonis
54. Edgaras Edvinas Zvicevičius VYR 2007 LTU Visaginas   400 m
55. Asta Ralienė MOT 1979 LTU Vilnius Vilniaus BK "Jonasmaratonas" 10 km
56. Kristina Vaidelinskienė MOT 1982 LTU Šiauliai Bėgimo klubas 10 km
57. Eugenijus Žvykas VYR 1988 LTU Panevėžys Bėgimo klubas Pusmaratonis
58. Arūnas Mikulėnas VYR 1985 LTU Vilnius   10 km
59. Jonas Aleliūnas VYR 1988 LTU Panevėžys Bėgimo klubas Pusmaratonis
60. Deividas Banys VYR 1995 LTU Panevežys   Pusmaratonis
61. Vytautas Gadliauskas VYR 1969 LTU Jonava Jonavos BK „Maratonas“ Pusmaratonis
62. Toma Jankauskiene MOT 1985 LTU Kaunas Begimo klubas 10 km
63. Gerda Žilionytė MOT 1996 LTU Alytus Bėgimo klubas 10 km
64. Deividas Plučas VYR 1996 LTU Visaginas Visagino Sporto Centras 10 km
65. Aleksandras Matuševas VYR 1985 LTU Dūkštas   10 km
66. Vitalijs Žuselis VYR 1979 LVA Daugavpils   Pusmaratonis
67. Sintija Antanaitytė MOT 2005 LTU Karmėlava Bėgimo klubas 1 km
68. Laura Butkutė MOT 1996 LTU Kaunas Bėgimo klubas 5 km
69. Petras Pranckūnas VYR 1969 LTU Vilnius Na, pagauk! Pusmaratonis
70. Rolandas Kazlas VYR 1969 LTU Vilnius Na, pagauk! Pusmaratonis
71. Simona Liaudanskytė MOT 1993 LTU     10 km
72. Aidas Mackevičius VYR 1970 LTU Vilnius HR factory Pusmaratonis
73. Darius Barinovas VYR 1978 LTU Babtai Bėgimo klubas Pusmaratonis
74. Lina Barinoviene MOT 1980 LTU Babtai Bėgimo klubas 5 km
75. Vladimir Medevedev VYR 2000 LTU Visaginas Pusmaratonis
76. Andrius Jagminas VYR 1981 LTU Vilnius Bėgimo Klubas Pusmaratonis
77. Marija Ryzikova MOT 1989 LTU Visaginas   10 km
78. Donatas Mačiulis VYR 2007 LTU Visaginas   400 m
79. Eimantas Mačiulis VYR 2009 LTU Visaginas   400 m
80. Robertas Baskov VYR 2007 LTU Visaginas   400 m
81. Gabrielė Baskova MOT 2009 LTU Visaginas   400 m
82. Žilvinas Macijauskas VYR 2009 LTU Visaginas   400 m
83. Vaida Mažeikaitė MOT 1987 LTU Vilnius   5 km
84. Sergej Šeršniov VYR 1983 LTU Vilnius Bėgimo klubas 10 km
85. Jovita Dilienė MOT 1983 LTU Panevėžys Bėgimo klubas 10 km
86. Igor Moskvitin VYR 1987 LTU Visaginas Bėgimo Klubas Pusmaratonis
87. Dmitrijs Kižla VYR 1988 LVA Daugavpils Binitex 10 km
88. Algirdas Strazdauskas VYR 1990 LTU Kaunas Bėgimo klubas Pusmaratonis
89. Jonas Karalius VYR 1961 LTU Vilnius Sostinės olimpas Pusmaratonis
90. Paulius Domarkas VYR 1993 LTU Vilnius   Pusmaratonis
91. Marius Bružas VYR 1979 LTU Vilnius   10 km
92. Gražina Urbonienė MOT 1987 LTU Ignalina   5 km
93. Modestas Cyninas VYR 2007 LTU Visaginas   400 m
94. Valdas Puteikis VYR 1967 LTU Vilnius   Pusmaratonis
95. Ričardas Kanišauskas VYR 1977 LTU Šiauliai   Pusmaratonis
96. Titas Paukštė VYR 2016 LTU Ignalina   400 m
97. Ieva Viščinytė MOT 1989 LTU Vilnius Bėgimo klubas Pusmaratonis
98. Ieva Šuminaitė MOT 1993 LTU Ignalina Bėgimo klubas 5 km
99. Olga Gražul MOT 1986 LTU Vilnius   Pusmaratonis
100. Marija Obuchovič MOT 1982 LTU Vilnius   10 km
101. Rūta Vėsaitė MOT 1990 LTU Vilnius   10 km
102. Vitalis Veprauskas VYR 1980 LTU Kaunas   10 km
103. Alexander Fedotenkov VYR 1959 LTU Visaginas Rocinante Pusmaratonis
104. Genuefa Fedotenkova MOT 1960 LTU Visaginas   10 km
105. Ernestas Žentelis VYR 1980 LTU Jonava Bėgimo klubas Pusmaratonis
106. Kęstutis Tyla VYR 1991 LTU Vilnius OSK Fortūna Pusmaratonis
107. Julija Vaščiūnaitė MOT 1991 LTU Vilnius Dryžuoti vienaragiai 10 km
108. Sofija Kizerova MOT 2006 LTU Visaginas   1 km
109. Polina Kizerova MOT 2009 LTU Visaginas   400 m
110. Vladislav Kizerov VYR 2011 LTU Visaginas   400 m
111. Adelija Kizerova MOT 2014 LTU Visaginas   400 m
112. Aleksandr Michailov VYR 2005 LTU Visaginas   1 km
113. Aleksej Michailov VYR 2009 LTU Visaginas   400 m
114. Agnė Katilevičiūtė MOT 1993 LTU Kaunas Kauno maratono klubas Pusmaratonis
115. Artiom Golubkov VYR 2009 LTU Visginas   400 m
116. Maksim Golubkov VYR 2009 LTU Visaginas   400 m
117. Albert Veikša VYR 1962 LTU Visaginas   Pusmaratonis
118. Arvydas Jurgelevičius VYR 1973 LTU Visaginas Bėgimo klubas Pusmaratonis
119. Vytautas Garla VYR 1960 LTU Panevėžys Panevėžys Pusmaratonis
120. Donatas Košiuba VYR 1989 LTU Kaunas Bėgimo klubas Pusmaratonis
121. Jelena Lopinienė MOT 1981 LTU Visaginas VSAT 5 km
122. Andrius Šimelevičius VYR 1986 LTU Vilnius   Pusmaratonis
123. Aloyzas Valančius VYR 1996 LTU Rietavas Kauno maratono klubas Pusmaratonis
124. Indrė Anskaitytė MOT 1989 LTU Vilnius Neko Runners 5 km
125. Monika Gurklytė MOT 1993 LTU Utena VSAT 5 km
126. Tautvydas Vaičius VYR 1988 LTU Vilnius   Pusmaratonis
127. Kęstutis Grigėnas VYR 1993 LTU Kaunas/Biržai Kauno maratono klubas Pusmaratonis
128. Aušra Andrijauskienė MOT 1981 LTU Visaginas   5 km
129. Algimantas Kartočius VYR 1950 LTU Vilnius Šviesos Kariai Pusmaratonis
130. Deimantas Mitka VYR 1972 LTU Vilnius Na, pagauk! Pusmaratonis
131. Jonas Lopinys VYR 1974 LTU Visaginas VSAT 5 km
132. Malvina Šakalinytė MOT 1994 LTU     5 km
133. Lena Busko MOT 1983 LTU Visaginas   10 km
134. Arminas Lamėnas VYR 2012 LTU Vilnius   400 m
135. Julija Černevičienė MOT 1985 LTU Kaunas Bėgimo klubas Pusmaratonis
136. Erika Matiejūnaitė MOT 1984 LTU Vilnius   10 km
137. Auksė Baciuškaitė MOT 1975 LTU Alytus BK Dzūkija Pusmaratonis
138. Vytautas Svirskas VYR 1989 LTU Alytus BK Dzūkija Pusmaratonis
139. Laura Dapkuviene MOT 1981 LTU Jonava Jonavos BK „Maratonas“ Pusmaratonis
140. Eduards Brokāns VYR 1985 LVA Daugavpils   Pusmaratonis
141. Andrius Juškėnas VYR 1992 LTU Zarasai   10 km
142. Kęstutis Vaičius VYR 1972 LTU Klaipėda SK Vėtrungė Pusmaratonis
143. Linas Šarkauskas VYR 1996 LTU Kaunas KTU 10 km
144. Aleksej Kaminskij VYR 1983 LTU Visaginas   Pusmaratonis
145. Tomas Jankauskis VYR 2000 LTU Pakruojis BMK Vėjas 10 km
146. Augustė Razmė MOT 1991 LTU Zarasai   Pusmaratonis
147. Agnė Siaurytė VYR 1982 NLD Beverwijk Bėgimo klubas 10 km
148. Remigijus Dapkus VYR 1979 LTU Jonava Jonavos BK "Maratonas" Pusmaratonis
149. Deimantė Jakutytė MOT 1987 LTU Zarasai   10 km
150. Vytautas Maziliauskas VYR 1961 LTU Vilnius Run for Science 10 km
151. Valerija Carenko MOT 1999 LTU Švenčionėliai   5 km
152. Sabina Jusitė MOT 1998 LTU Švenčionėliai   5 km
153. Žydrūnas Pakalnis VYR 1991 LTU Utena   5 km
154. Lukas Gurklys VYR 1998 LTU Molėtai OK Klajūnas 10 km
155. Anton Jemeljanov VYR 1985 LTU     Pusmaratonis
156. Gytis Luneckas VYR 1994 LTU Dūkštas Pasieniečiai Puškų užkarda Pusmaratonis
157. Petras Gramuntas VYR 1979 LTU Visaginas Pasieniečiai Puškų užkarda 10 km
158. Vladimiras Jakovlevas VYR 1978 LTU Pabradė   10 km
159. Olga Jakovlevienė MOT 1977 LTU Pabradė   5 km
160. Marius Skučas VYR 1992 LTU Garliava   Pusmaratonis
161. Aleksandr Michailov VYR 1983 LTU Panevezys   Pusmaratonis
162. Juliana Romoslavskaja MOT 1986 LTU Jonava Jonavos BK „Maratonas“ 5 km
163. Julija Antanavičiūtė MOT 1988 LTU Vilnius   10 km
164. Karolis Rimkus VYR 1989 LTU Vilnius   5 km
165. Deimantė Rimkienė MOT 1991 LTU Vilnius   5 km
166. Justas Lekavičius VYR 1998 LTU Garliava Bėgantis žmogus 10 km
167. Anhelina Zhovna MOT 1993 LTU Vilnius Bėgimo klubas 10 km
168. Andrius Januta VYR 1987 LTU Vilnius   5 km
169. Kornelija Gegneryte MOT 1994 LTU Vilnius   5 km
170. Gintarė Masionienė MOT 1986 LTU Garliava Bėgimo klubas 10 km
171. Darius Masionis VYR 1981 LTU Garliava Bėgimo klubas Pusmaratonis
172. Darius Grigorovicius VYR 1975 LTU Vilnius   Pusmaratonis
173. Indra Chakimova MOT 1981 LTU Vilnius   Pusmaratonis
174. Jurgita Baskova MOT 1986 LTU Visaginas Bėgimo klubas Pusmaratonis
175. Audrius Mečionis VYR 1989 LTU Anykščiai   Pusmaratonis
176. Indrė Lebedytė-Mečionienė MOT 1992 LTU     5 km
177. Laura Lekavičiūtė MOT 2008 LTU Garliava Bėgantis žmogus 400 m
178. Jolita Višinskienė MOT 1984 LTU Marijampolė Bėgimo klubas 10 km
179. Teresė Bulkevičiūtė MOT 1956 LTU Vilnius Na, pagauk! Pusmaratonis
180. Mindaugas Švereika VYR 1973 LTU Švenčionėliai Švenčionėlių Mindaugo gimnazija 5 km
181. Andrius Raginis VYR 1999 LTU Švenčionėliai Švenčionėlių Mindaugo gimnazija 5 km
182. Vytautė Rukšėnaitė MOT 2000 LTU Švenčionėliai Švenčionėlių Mindaugo gimnazija 5 km
183. Edvinas Mikštas VYR 2000 LTU Švenčionėliai Švenčionėlių Mindaugo gimnazija 5 km
184. Andrius Mečala VYR 1999 LTU Švenčionėliai Švenčionėlių Mindaugo gimnazija 5 km
185. Haroldas Štrimaitis VYR 2002 LTU Švenčionėliai Švenčionėlių progimnazija 5 km
186. Aleksandra Andrejeva MOT 2002 LTU Švenčionėliai Švenčionėlių progimnazija 5 km
187. Erika Čaikinaitė MOT 2002 LTU Švenčionėliai Švenčionėlių progimnazija 5 km
188. Ieva Lisauskaitė MOT 2002 LTU Švenčionėliai Švenčionėlių progimnazija 5 km
189. Ugnė Palitaitė MOT 2002 LTU Švenčionėliai Švenčionėlių progimnazija 5 km
190. Egidijus Zovė VYR 1970 LTU Zarasai Z-sport Pusmaratonis
191. Eglė Zovytė MOT 2006 LTU Zarasai Z-sport 1 km
192. Zita Bertašiūtė MOT 1972 LTU Utena Bėgimo klubas 10 km
193. Julija Meiluviene MOT 1988 LTU Vilnius Begimo klubas 10 km
194. Tadas Taukelis VYR 1989 LTU     5 km
195. Julija Dubickienė MOT 1981 LTU Vilnius Bėgimo Klubas 10 km
196. Remigijus Zalumskis VYR 1980 LTU Panevezys   Pusmaratonis
197. Oleg Ivanov VYR 2003 LTU Dūkštas   5 km
198. Michail Smoliar VYR 2003 LTU Dūkštas   5 km
199. Lina Šivcova MOT 1983 LTU Vilnius Bėgimo klubas 10 km
200. Domantas Balsys VYR 1989 LTU Kaunas Kauno BMK Pusmaratonis
201. Kęstutis Gumbrys VYR 1976 LTU Vilnius Gestas 5 km
202. Inesa Barysienė MOT 1982 LTU Vilnius Bėgimo klubas 5 km
203. Andrius Andreikėnas VYR 1983 LTU Molėtai   10 km
204. Neringa Andreikenienė MOT 1986 LTU Molėtai   5 km
205. Gediminas Barysas VYR 1982 LTU Vilnius Bėgimo klubas 10 km
206. Algirdas Daukantas VYR 1988 LTU Kaunas   Pusmaratonis
207. Jurgita Jasiulionienė MOT 1976 LTU Rokiškis Bėgimo klubas Pusmaratonis
208. Patricija Mingėlaitė MOT 1998 LTU Panevėžys Rambynas Pusmaratonis
209. Dmitry Bazin VYR 1982 LTU Visaginas Visagino linija 10 km
210. Aleksandr Selivanov VYR 1962 LTU Visaginas Visagino linija Pusmaratonis
211. Ana Skutkevič MOT 1989 LTU Visaginas Visagino linija Pusmaratonis
212. Aurimas Groba VYR 2008 LTU Visaginas Visagino linija 400 m
213. Vladislav Devinčukov VYR 2006 LTU Visaginas Visagino linija 1 km
214. Ugnė Makūnaitė MOT 2009 LTU Visaginas Visagino linija 400 m
215. Audrius Lingė VYR 1981 LTU Zarasai Visagino linija 10 km
216. Aistė Lingienė MOT 1984 LTU Zarasai Visagino linija 10 km
217. Žydrūnas Karla VYR 1968 LTU Zarasai Visagino linija Pusmaratonis
218. Aleksandr Valiuženič VYR 1985 LTU Visaginas Visagino linija 10 km
219. Gintaras Dainys VYR 1984 LTU Visaginas   10 km
220. Agis Makūnas VYR 1970 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
221. Aliona Aleksandrova MOT 1987 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
222. Piotras Filipovas VYR 1986 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
223. Taras Novikov VYR 1983 LTU Visaginas Visagino linija 10 km
224. Vitalij Beinoras VYR 1987 LTU Visaginas Visagino linija 10 km
225. Inga Šileikienė MOT 1988 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
226. Dmitrij Kuklin VYR 1975 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
227. Elena Prasolova MOT 1983 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
228. Virgilijus Remeika VYR 1985 LTU Visaginas Visagino linija Pusmaratonis
229. Rimvydas Narauskas VYR 1990 LTU Visaginas Visagino linija 10 km
230. Kristina Karlienė MOT 1980 LTU Zarasai Visagino linija 10 km
231. Artur Basiul VYR 1985 LTU     Pusmaratonis
232. Živilė Kanapkienė MOT 1978 LTU Molėtai ,,OK Klajūnas" 10 km
233. Aivis Vaļulis VYR 1987 LVA Daugavpils   Pusmaratonis
234. Sigutė Čaplikienė MOT 1977 LTU Varėna Bėgimo klubas 5 km
235. Kęstutis Pilipavičius VYR 1992 LTU Švenčionys   Pusmaratonis
236. Augintas Čižys VYR 1998 LTU Visaginas   10 km
237. Jurgita Černiavskaja MOT 1983 LTU Visaginas   5 km
238. Viktoriya Petrulina MOT 1984 LTU     5 km
239. Gintaras Dicevičius VYR 1971 LTU Švenčionys Lietuvos kariuomenė Pusmaratonis
240. Gintaras Gruodis VYR 1981 LTU Ignalina LIETUVOS KARIUOMENĖ Pusmaratonis
241. Vladislavas Lavrenčiukas VYR 1985 LTU Visaginas   10 km
242. Aleksejus Žaltkovski VYR 1984 LTU Vilnius   Pusmaratonis
243. Tadas Baranauskas VYR 1985 LTU Panevezys Atletai.lt Pusmaratonis
244. Arvydas Tverijonas VYR 1975 LTU Švenčionys Lietuvos kariuomenė Pusmaratonis
245. Ugnius Paškauskas VYR 1998 LTU Panevėžys Rambynas 5 km
246. Aurelija Cvetkovienė MOT 1984 LTU Zarasai Pasieniečiai Puškų užkarda 10 km
247. Lina Vičkačkienė MOT 1974 LTU Vilnius Bėgimo klubas 10 km
248. Airinė Steponaitytė MOT 1986 LTU Panevėžys Bėgimo klubas 10 km
249. Klemensas Zaranka VYR 1963 LTU Kaunas Kauno BMK 10 km
250. Matas Bozys VYR 1996 LTU Alytus LeagueOfLegends Pusmaratonis
251. Laimis Kasperavičius VYR 1994 LTU Vilnius Jaunųjų geografų klubas Pusmaratonis
252. Rasa Bakienė MOT 1979 LTU Kaunas Totilo 10 km
253. Marija Bulkytė MOT 1977 LTU Visaginas   Pusmaratonis
254. Valdemaras Milkus VYR 1987 LTU Vilnius Na, pagauk! Pusmaratonis
255. Jevgenij Šuklin VYR 1985 LTU Visaginas Šuklino olimpinis sporto klubas 10 km
256. Aksinija Pazniak MOT 2007 LTU Visaginas   400 m
257. Елизавета Дидковская MOT 1984 LTU Висагинас   5 km
258. Артём Вишневский VYR 2007 LTU Висагинас   400 m
259. Arina Didkovskaja MOT 2009 LTU Visaginas   400 m
260. Michail Prochorov VYR 2011 LTU Visaginas   400 m
261. Ana Vilnis MOT 2006 LTU Visaginas   1 km
262. Jekaterina Vilnis MOT 1986 LTU Visaginas   5 km
263. Erikas Garla VYR 2000 LTU Visaginas Atlantas Pusmaratonis
264. Povilas Bespalov VYR 1996 LTU Svencioneliai   5 km
265. Даниил Станкевич VYR 2007 LTU Висагинас   400 m
266. Erika Bratygina MOT 2007 LTU Visaginas   400 m
267. Artur Bratygin VYR 2010 LTU Visaginas   400 m
268. Emilija Čižiutė MOT 2008 LTU Visaginas   400 m
269. Olivija Čižiutė MOT 2011 LTU Visaginas   400 m
270. Veronika Piuke MOT 1985 LTU Visaginas   5 km
271. Vladislav Uljanov VYR 2010 LTU Visaginas   400 m
272. Jekaterina Ivanova MOT 1987 LTU Visaginas   5 km
273. Никита Иванов VYR 2013 LTU Висагинас   400 m
274. Modestas Zauka VYR 1992 LTU Obeliai   5 km
275. Ernestas Guogis VYR 2006 LTU Zarasai   1 km
276. Ruslanas Prokopenko VYR 1975 LTU Žagarė Bėgimo klubas 10 km
277. Viltė Prokopenko MOT 2000 LTU Žagarė Bėgimo klubas 5 km
278. Adrija Prokopenko MOT 2006 LTU Žagarė Bėgimo klubas 1 km
279. Airidas Mituzas VYR 2000 LTU Žagarė Bėgimo klubas 10 km
280. Laurynas Laukutis VYR 2000 LTU Žagarė Bėgimo klubas 10 km
281. Roberta Šilianskaitė MOT 2004 LTU Žagarė Bėgimo klubas 1 km
282. Žilvinas Balsys VYR 1998 LTU Žagarė Bėgimo klubas 10 km
283. Egidijus Balsys VYR 2001 LTU Žagarė Bėgimo klubas 10 km
284. Kamilė Rakštytė MOT 2007 LTU Žagarė Bėgimo klubas 400 m
285. Daniel Cerezuela VYR 2004 LTU Žagarė Bėgimo klubas 1 km
286. Joana Vipartaitė MOT 2006 LTU Žagarė Bėgimo klubas 1 km
287. Ligitas Kamarovas VYR 2004 LTU Žagarė Bėgimo klubas 1 km
288. Justas Simutis VYR 2004 LTU Žagarė Bėgimo klubas 1 km
289. Kamėja Kukšaitė MOT 2006 LTU Žagarė Bėgimo klubas 1 km
290. Aurimas Vipartas VYR 2009 LTU Žagarė Bėgimo klubas 400 m
291. Skaistė Tautkaitė MOT 2006 LTU Žagarė Bėgimo klubas 1 km
292. Aleksandras Mirončuk VYR 1998 LTU Žagarė Bėgimo klubas 5 km
293. Kajus Sebežinkovas VYR 2009 LTU Žagarė Bėgimo klubas 400 m
294. Samanta Sebežinkovaitė MOT 2007 LTU Žagarė Bėgimo klubas 400 m
295. Gabrielė Valytė MOT 2007 LTU Žagarė Bėgimo klubas 400 m
296. Lukas Mazuronis VYR 1998 LTU Žagarė Bėgimo klubas 5 km
297. Saimonas Kurauskas VYR 2004 LTU Žagarė Bėgimo klubas 1 km
298. Sandra Patarakaitė MOT 2006 LTU Žagarė Bėgimo klubas 1 km
299. Mantas Patarakas VYR 2004 LTU Žagarė Bėgimo klubas 1 km
300. Ernestas Kavoliūnas VYR 2009 LTU Žagarė Bėgimo klubas 400 m
301. Mantas Martynaitis VYR 2005 LTU Žagarė Bėgimo klubas 1 km
302. Jonas Radionovas VYR 2005 LTU Žagarė Bėgimo klubas 1 km
303. Faustė Steponaitytė MOT 2006 LTU Žagarė Bėgimo klubas 1 km
304. Vakarė Steponaitytė MOT 2004 LTU Žagarė Bėgimo klubas 1 km
305. Atlanta Venckutė MOT 2005 LTU Žagarė Bėgimo klubas 1 km
306. Rytis Kiškis VYR 2004 LTU Žagarė Bėgimo klubas 1 km
307. Remigijus Trapas VYR 2005 LTU Žagarė Bėgimo klubas 1 km
308. Lukas Narušis VYR 2009 LTU Žagarė Bėgimo klubas 400 m
309. Ana Dorogina MOT 1976 LTU Visaginas   5 km
310. Aleksandr Darzniek VYR 1985 LTU Visaginas   Pusmaratonis
311. Vitalij Blazevic VYR 1990 LTU     Pusmaratonis
312. Gabriela Konderko MOT 2012 LTU Visaginas   400 m
313. Mindaugas Liškauskas VYR 1988 LTU Marijampolė Bėgimo klubas Pusmaratonis
314. Daniil Kucalov VYR 2005 LTU Visaginas   1 km
315. Kiril Kucalov VYR 2009 LTU Visaginas   400 m
316. Vytenis Susinskas VYR 1989 LTU     10 km
317. Dalius Laucius VYR 1987 LTU Utena   10 km
318. Rusnė Prokopenko MOT 2003 LTU Žagarė Bėgimo klubas 5 km
319. Gintarė Misevičiūtė MOT 2002 LTU Žagarė Bėgimo klubas 5 km
320. Liudas Karpačiovas VYR 2000 LTU Žagarė Bėgimo klubas 5 km
321. Lukas Danilevičius VYR 2003 LTU Žagarė Bėgimo klubas 5 km
322. Lindre Silenas – Pudžiūvelienė MOT 1987 LTU   Inžinerija Pusmaratonis
323. Nerijus Pudžiuvelis VYR 1986 LTU   Inžinerija Pusmaratonis
324. Valerija Uljanova MOT 1988 LTU Visaginas   5 km
325. Mindaugas Činčys VYR 2000 LTU Žagarė Bėgimo klubas 5 km
326. Kamilė Laurinėnaitė MOT 2010 LTU Visaginas   400 m
327. Deividas Guogis VYR 1998 LTU Zarasai   5 km
328. Natalja Vansovič MOT 1994 LTU Visaginas   5 km
329. Audrius Liobikas VYR 1989 LTU Panevežys Bėgimo klubas 10 km
330. Laurynas Šidlauskas VYR 1989 LTU Panevėžys Bėgimo klubas 5 km
331. Aleksandras Sukovas VYR 1994 LTU Ignalina Pasieniečiai Puškų užkarda Pusmaratonis
332. Mantas Lukoševičius VYR 1980 LTU Krekenava OK Arboro 10 km
333. Gintaras Savičenka VYR 1989 LTU Utena   10 km
334. Danutė Skučienė MOT 1956 LTU Garliava   10 km
335. Kamila Bazina MOT 2012 LTU Visaginas   400 m
336. Viktor Michajlov VYR 2009 LTU Visaginas   400 m
337. Gintarė Stanaitytė MOT 1993 LTU Kaunas Kauno BMK 10 km
338. Marija Bondarenko MOT 2010 LTU Visaginas   400 m
339. Sandra Brukštė MOT 1980 LTU Vilnius   5 km
340. Krzysztof Wojtkiewicz VYR 1980 LTU Vilnius   5 km
341. Edvard Junda VYR 1973 LTU Vilnius Šviesos kariai Pusmaratonis
342. Viktoras Laucius VYR 1980 LTU Utena   5 km
343. Renata Rastenyte MOT 1982 LTU Utena   5 km
344. Eividas Venckus VYR 2003 LTU Utena   5 km
345. Andrius Statkus VYR 1986 LTU Vilnius Bėgimo klubas Pusmaratonis
346. Dovydas Stašys VYR 1991 LTU Vilnius I RUN 5 km
347. Andrius Bondorovas VYR 1994 LTU Vilnius I RUN 10 km
348. Erikas Brukstus VYR 2005 LTU Vilnius   1 km
349. Monika Dailidaitė MOT 1987 LTU Vilnius Kauno maratono klubas 10 km
350. Brigita Gramuntaite MOT 2011 LTU Visaginas   400 m
351. Gitana Akmanavičiūtė MOT 1986 LTU Kaunas Bėgimo klubas Pusmaratonis
352. Povilas Janonis VYR 1981 LTU Kaunas Bėgimo klubas 10 km
353. Svetlana Semeshchenko MOT 1985 LVA Daugavpils Binitex 10 km
354. Laimius Savicius VYR 1986 LTU Kaunas   Pusmaratonis
355. Vygantas Žiaukas VYR 1989 LTU Kaunas   Pusmaratonis
356. Giedrė Šešelgytė MOT 1988 LTU Kaunas   10 km
357. Monika Dukštaitė MOT 1995 LTU Vilnius   5 km
358. Ivanas Pavlovičius VYR 1969 LTU Visaginas   10 km
359. Valentina Pupelienė MOT 1972 LTU Zarasai Pasieniečiai Puškų užkarda 10 km
360. Ernestas Česonis VYR 1983 LTU Vilnius   Pusmaratonis
361. Dmitrij Minko VYR 1986 LTU Visaginas   5 km
362. Viktor Žusel VYR 1975 LTU Visaginas   5 km
363. Andrej Volkov VYR 2004 LTU Visaginas   1 km
364. Evaldas Nausėda VYR 1992 LTU Švenčionys Bėgimo klubas Pusmaratonis
365. Juliana Čepura MOT 2010 LTU Visaginas   400 m
366. Rimas Bertašius VYR 1976 LTU Visaginas Pasieniečiai Puškų užkarda 5 km
367. Laurs Šaltienė MOT 1987 LTU Visaginas Pasieniečiai Puškų užkarda 5 km
368. Marija Misiūnienė MOT 1987 LTU Visaginas   5 km
369. Michejus Ivanovas VYR 1999 LTU Visaginas   1 km
370. Nikolajus Andrejevas VYR 1991 LTU     10 km
371. Paulius Kokanka VYR 1993 LTU Zarasai VSAT IR 5 km
372. Evaldas Jurgeliūnas VYR 1984 LTU Kaunas   Pusmaratonis
373. Renata Jurgeliūnienė MOT 1984 LTU Kaunas   5 km
374. Ernest Tretjakov VYR 2003 LTU Visaginas   5 km
375. Ernesta Čingienė MOT 1986 LTU Panevėžys Bėgimo klubas 10 km
376. Ravil Achmedšin VYR 1985 LTU Visaginas Pasieniečiai Puškų užkarda 5 km
377. Romualda Bagdonienė MOT 1968 LTU Ignalina   10 km
378. Rytis Vaškelevičius VYR 1972 LTU Vilnius   Pusmaratonis
379. Giedrius Žiogas VYR 1983 LTU Kaunas Kauno maratono klubas Pusmaratonis
380. Donatas Pauša VYR 1983 LTU Anykščiai Kauno maratono klubas Pusmaratonis
381. Danutė Savickienė MOT 1983 LTU Visaginas Pasieniečiai Puškų užkarda 5 km
382. Viktoras Chadyšas VYR 1981 LTU Vilnius Inžinerija Pusmaratonis
383. Renata Chadyšienė MOT 1979 LTU Vilnius Inžinerija 5 km
384. Matas Chadyšas VYR 2005 LTU Vilnius Inžinerija 1 km
385. Joris Chadyšas VYR 2010 LTU Vilnius Inžinerija 400 m
386. Rojus Chadyšas VYR 2011 LTU Vilnius Inžinerija 400 m
387. Veronika Michailova MOT 2009 LTU Panevėžys   400 m
388. Anželika Michailova MOT 2011 LTU Panevėžys   400 m
389. Aleksandr Sorokin VYR 1981 LTU Vilnius   Pusmaratonis
390. Renata Gaigalienė MOT 1984 LTU Panevėžys Bėgimo klubas 10 km
391. Igoris Šerstobojevas VYR 1981 LTU Vilnius   10 km
392. Audrys Antončikas VYR 1964 LTU Jonava Bėgimo klubas Pusmaratonis
393. Rima Antončikienė MOT 1964 LTU Jonava Bėgimo klubas 5 km
394. Eduard Zniščinskij VYR 1968 LTU Vilnius Inžineriją 5 km
395. Miroslav Zniščinskij VYR 2000 LTU Vilnius Inžinerija 10 km
396. Ana Andronik MOT 2001 LTU Vilnius Bėgimo klubas 5 km
397. Dominyka Andronik MOT 2002 LTU Vilnius Bėgimo klubas 5 km
398. Valdemaras Geležiūnas VYR 1992 LTU Kaunas Kauno maratono klubas Pusmaratonis
399. Audra Bogužinskienė MOT 1978 LTU Kaunas Kauno maratono klubas Pusmaratonis
400. Nikolė Gornostajeva MOT 2009 LTU Visaginas   400 m
401. Žilvinas Mackevičius VYR 1994 LTU Ignalina Lietuvos Kariuomenė/Bėgimo klubas Pusmaratonis
402. Karolis Tamaševskis VYR 2009 LTU Molėtai Bėgimo klubas 400 m
403. Roberta Tamaševskytė MOT 2005 LTU Molėtai Bėgimo klubas 1 km
404. Aurelija Kisieliūtė MOT 1994 LTU Kaunas Kauno maratono klubas Pusmaratonis
405. Martynas Puodžiūnas VYR 1987 LTU Vilnius Inžinerija Pusmaratonis
406. Olga Gasevičienė MOT 1984 LTU Visaginas   5 km
407. Jūratė Gaveikienė MOT 1977 LTU Visaginas   5 km
408. Martyna Grigaitė MOT 1989 LTU Kaunas Kauno maratono klubas 10 km
409. Algirdas Striūka VYR 1960 LTU Vilnius Inžinerija Pusmaratonis
410. Birutė Striūkienė MOT 1962 LTU Vilnius Inžinerija Pusmaratonis
411. Arūnas Sičiūnas VYR 1964 LTU Panevėžys Medienos karalystė Pusmaratonis
412. Regina Giliasevičenė MOT 1964 LTU Vilnius   5 km
413. Viktorija Stonytė-Striūkienė MOT 1988 LTU Vilnius Inžinerija 10 km
414. Martynas Striūkas VYR 1988 LTU Vilnius Inžinerija 10 km
415. Ignat Bobrovich VYR 1986 BLR Minsk BIR Pusmaratonis
416. Ekaterina Moroz MOT 1989 BLR Minsk BIR Pusmaratonis
417. Oksana Simonova MOT 1983 LTU Visaginas   5 km
418. Andžej Jakeliūnas VYR 1983 LTU Vilnius   10 km
419. Marius Bursovas VYR 2006 LTU Visaginas VSC Lengvoji 1 km
420. Virginijus Likpetris VYR 1963 LTU Pakruojis Vejas Pusmaratonis
421. Valdas Šmaižys VYR 1974 LTU Vilnius Vilniaus BK "Jonasmaratonas" Pusmaratonis
422. Lina Abromaitytė-Šmaižė MOT 1979 LTU Vilnius Vilniaus BK "Jonasmaratonas" Pusmaratonis
423. Vadim Šaranov VYR 1996 LTU Visaginas   10 km
424. Jurijus Bogomolnikovas VYR 1972 LTU Zarasai VSAT 5 km
425. Laima Juodėnienė MOT 1979V LTU Vilnius Vilniaus Bėgimo Klubas, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija Pusmaratonis
426. Gediminas Juodėnas VYR 1978 LTU Vilnius Vilniaus Bėgimo Klubas, Linoksa 10 km
427. Rolandas Kriugžda VYR 1983 LTU Kaišiadorys Kaišiadorys Bėga Pusmaratonis
428. Viktorija Sankauskaitė MOT 1979 LTU Vilnius Stajeris 10 km
429. Mantas Gradeckas VYR 1995 LTU Alytus BK Dzūkija Pusmaratonis
430. Laimonas Gumbelevičius VYR 1984 LTU Kaunas Kauno BMK 10 km
431. Egle Galimoviene MOT 1977 LTU Jonava Bėgimo klubas Pusmaratonis
432. Auksė Adomaitienė MOT 1973 LTU Kaunas Bėgimo klubas 5 km
433. Povilas Ramoška VYR 1957 LTU Vilnius Šviesos kariai Pusmaratonis
434. Gražvydas Sobolevskis VYR 1989 LTU Panevezys Bėgimo klubas Pusmaratonis
435. Jolita Vasiljeva MOT 1981 LTU Jonava Bėgimo klubas 10 km
436. Andrej Gerasimov VYR 1987 LTU Zarasai   10 km
437. Oskaras Šivcovas VYR 2010 LTU Vilnius Begimo klubas 400 m
438. Patricija Šivcovaite MOT 2008 LTU Vilnius Begimo klubas 400 m
439. Andrius Viržaitis VYR 1982 LTU Panevėžys   10 km
440. Virgintas Stogevičius VYR 1964 LTU Kaunas Bėgimo klubas Pusmaratonis
441. Mikas Makušinas VYR 2005 LTU Panevėžys   1 km
442. Vadimas Makušinas VYR 1977 LTU Panevėžys   Pusmaratonis
443. Edvin Demenkov VYR 1981 LTU Panevėžys Atletai.LT Pusmaratonis
444. Donatas Jatužis VYR 1973 LTU Panevėžys Atletai.LT Pusmaratonis
445. Ramune Kriugždienė MOT 1981 LTU Kaunas Begimo klubas 5 km
446. Gubertas Trubila VYR 1964 LTU Vilnius Stajeris 5 km
447. Valdas Čičinskas VYR 1971 LTU Visaginas Pasieniečiai Puškų užkarda 5 km
448. Tomas Čičinskas VYR 2008 LTU Visaginas   400 m
449. Virginijus Valevičius VYR 1962 LTU Vilnius Stajeris 10 km
450. Arūnas Klebaskauskas VYR 1962 LTU Alytus BK Dzūkija Pusmaratonis
451. Evaldas Daunoravičius VYR 1999 LTU Alytus BK Dzūkija 10 km
452. Ugnė Bagdžiūtė MOT 1999 LTU Alytus BK Dzūkija 5 km
453. Rolandas Silius VYR 1968 LTU Vainutas Vainutas 10 km
454. Marius Norvilas VYR 1986 LTU Klaipeda   10 km
455. Jonas Beleška VYR 1992 LTU Kaunas Kauno maratono klubas 5 km
456. Edvinas Čepulis VYR 1992 LTU Ignalina   10 km
457. Lukas Tarasevičius VYR 1994 LTU Alytus BK Dzūkija Pusmaratonis
458. Gabriele Curankova MOT 2006 LTU Visaginas SK Startas 1 km
459. Nikita Proskuriakov VYR 2005 LTU Visaginas SK Startas 1 km
460. Ieva Nekrošaitė MOT 2006 LTU Visaginas SK Startas 1 km
461. Egidijus Curankov VYR 2008 LTU Visaginas SK Startas 400 m
462. Gintaras Curankov VYR 2009 LTU Visaginas SK Startas 400 m
463. Vlad Kulajev VYR 2007 LTU Visaginas SK Startas 400 m
464. Oksana Kulajeva MOT 2009 LTU Visaginas SK Startas 400 m
465. Tichon Suvorov VYR 2007 LTU Visaginas SK Startas 400 m
466. Nikita Khrustalev VYR 2007 LTU Visaginas SK Startas 400 m
467. Konstantin Tretjakov VYR 2009 LTU Visaginas Sk Startas 400 m
468. Любовь Шуклина MOT 1964 LTU Висагинас   5 km
469. Ольга Пазняк MOT 1980 LTU Висагинас   5 km
470. Jekaterina Romanovienė MOT 1981 LTU Vilnius   5 km
471. Evaldas Kilmonis VYR 1995 LTU Kaunas   10 km
472. Evelina Stankevičiūtė MOT 1993 LTU Kaunas-biržai   5 km
473. Romas Jasinskas VYR 1944 LTU Panevėžys   Pusmaratonis
474. Agnė Mažeikytė MOT 1988 LTU Vilnius   10 km
475. Tadas Dainys VYR 2007 LTU Visaginas   400 m
476. Zenonas Balčiauskas VYR 1954 LTU Pasvalys Vėtra Pusmaratonis
477. Stasys Česnauskas VYR 1958 LTU Pasvalys Vėtra Pusmaratonis
478. Vilija Parimskytė MOT 1997 LTU Pasvalys Vėtra Pusmaratonis
479. Darius Packevičius VYR 1975 LTU Pasvalys Vėtra Pusmaratonis
480. Rima Česnauskienė MOT 1980 LTU Pasvalys Vėtra 10 km
481. Kazimieras Petruškevičius VYR 1959 LTU Pasvalys Vėtra 10 km
482. Saulius Lapienė VYR 1971 LTU Pasvalys Vėtra 10 km
483. Kazimieras Stankevičius VYR 1942 LTU Pasvalys Vėtra 10 km
484. Drąsius Valunta VYR 1973 LTU Pasvalys Vėtra 10 km
485. Zigmantas Rimkus VYR 1959 LTU Pasvalys Vėtra 10 km
486. Augustinas Giedraitis VYR 1999 LTU Pasvalys Vėtra 5 km
487. Ramunė Parimskytė MOT 2000 LTU Pasvalys Vėtra 5 km
488. Alfonsas Sutkus VYR 1944 LTU Pasvalys Vėtra 5 km
489. Juozas Baliūnas VYR 1967 LTU Pasvalys Vėtra 5 km
490. Paulius Katkevičius VYR 2001 LTU Pasvalys Vėtra 5 km
491. Kotryna Giedraitytė MOT 2002 LTU Pasvalys Vėtra 1 km
492. Lukas Bičkūnas VYR 2000 LTU Pasvalys Vėtra 1 km
493. Benas Balčiauskas VYR 2008 LTU Pasvalys Vėtra 400 m
494. Elena Makarevich MOT 1978 LTU Vilnius Vilniaus BK "Jonasmaratonas" Pusmaratonis
495. Vladas Ulinskas VYR 1988 LTU Vilnius Run For Science 10 km
496. Rolandas Šmergelis VYR 1964 LTU Vilnius Stajeris 5 km
497. Viačeslav Rumiancev VYR 1974 LTU Visaginas SK Favoritas Pusmaratonis
498. Deividas Čiučiulka VYR 2006 LTU Visaginas   400 m
499. Kamilė Dambrauskaitė MOT 2001 LTU Kaišiadorys Kaišiadorys Bėga 5 km
500. Dagnė Kinderevičiūtė MOT 2001 LTU Kaišiadorys Kaišiadorys Bėga 5 km
501. Martynas Ambrizas VYR 1990 LTU Kaišiadorys Kaišiadorys Bėga 5 km
502. Karolina Dominaitytė MOT 2005 LTU Kaišiadorys Kaišiadorys Bėga 1 km
503. Gintautas Jonaitis VYR 1972 LTU Kaunas Kauno maratono klubas Pusmaratonis
504. Nerijus Bielčius VYR 1978 LTU Vilnius   Pusmaratonis
505. Rasa Bielčiuvienė MOT 1982 LTU Vilnius   10 km
506. Renatas Kulevičius VYR 2005 LTU Žagarė Bėgimo klubas 1 km
507. Lukas Kamarovas VYR 2002 LTU Žagarė Bėgimo klubas 5 km
508. Regimantas Balsys VYR 2003 LTU Žagarė Bėgimo klubas 5 km
509. Kristina Globienė MOT 1975 LTU Marijampolė Bėgimo klubas Pusmaratonis
510. Saulius Globys VYR 1970 LTU Marijampolė Bėgimo klubas 10 km
511. Maksims Tretjakovs VYR 1989 LVA Daugavpils Binitex 10 km
512. Linas Liaučius VYR 1983 LTU Mažeikiai Penki kalnai Pusmaratonis
513. Artūras Macickas VYR 1994 LTU Visaginas   Pusmaratonis
514. Mantas Marmakas VYR 1980 LTU Panevezys   Pusmaratonis
515. Инна Быкова MOT 1986 LTU     5 km
516. Елизавета Юркевич MOT 2011 LTU     400 m
517. Raimondas Drulė VYR 1979 LTU Vilnius Vilniaus bėgimo klubas Pusmaratonis
518. Adelina Kolesnikova MOT 2011 LTU Visaginas   400 m
519. Artūrs Greidāns VYR 1994 LVA   Binitex 5 km
520. Mindaugas Zabinas VYR 1989 LTU Vilnius Bėgimo klubas 10 km
521. Vaiva Janonienė MOT 1975 LTU Alytus BK Dzūkija 10 km
522. Irena Kalabuckaitė MOT 1990 LTU Vilnius Bėgimo klubas 10 km
523. Marius Tumavičius VYR 1981 LTU Jonava Jonavos BK „Maratonas“ Pusmaratonis
524. Marius Utkus VYR 1981 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
525. Renaldas Kupstys VYR 1979 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
526. Monika Kupstienė MOT 1981 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
527. Raminta Mickevičiutė MOT 2003 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
528. Danielė Kupstytė MOT 2008 LTU Visaginas Visagino linija 400 m
529. Viktoras Martinkus VYR 1973 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
530. Gintaras Pupininkas VYR 1970 LTU Vilnius Vilniaus bėgimo klubas Pusmaratonis
531. Inese Kaļiņina MOT 1991 LVA Daugavpils   5 km
532. Kamilė Kvedaraitė MOT 1999 LTU Panevėžys   10 km
533. Ņikita Rižakovs VYR 1993 LVA Daugavpils   5 km
534. Evita Kaļiņina MOT 1993 LVA Daugavpils   5 km
535. Viktoras Mažeika VYR 1984 LTU Vilnius Kauno BMK Pusmaratonis
536. Andrius Dzeminskas VYR 1991 LTU Alytus BK Dzūkija Pusmaratonis
537. Gintaras Urbonas VYR 1985 LTU Utena Kupiskio gatves 5 km
538. Justina Urboniene MOT 1988 LTU Utena Kupiskio gatves 5 km
539. Макар Чемерт VYR 2006 LTU Висагинас   1 km
540. Algirdas Zinkevičius VYR 1964 LTU Visaginas Pasieniečiai Puškų užkarda 5 km
541. Sigitas Baltruškevič VYR 1973 LTU Висагинас AKSA 5 km
542. Rusnė Šerpitytė MOT 2009 LTU Vilnius AKSA 1 km
543. Kotryna Baltruškevič MOT 2008 LTU Vilnius AKSA 1 km
544. Viktor Dichtiar VYR 1971 LTU   AKSA 5 km
545. Jevgenij Nosov VYR 1985 LTU   AKSA 5 km
546. Vladimir Korepanov VYR 1989 LTU   AKSA 5 km
547. Vitalij Nazarov VYR 1988 LTU   AKSA 5 km
548. Anton Terentjev VYR 1998 LTU   AKSA 5 km
549. Kira Myševa MOT 2010 LTU   AKSA 400 m
550. Kęstutis Malinauskas VYR 1989 LTU Tauragė   10 km
551. Andrius Ašmanavičius VYR 1984 LTU Panevėžys StrongPoint Pusmaratonis
552. Benas Stasiukaitis VYR 2005 LTU Panevezys Bėgimo klubas 1 km
553. Danielius Stasiukaitis VYR 2004 LTU Panevezys Bėgimo klubas 1 km
554. Raphael Herve VYR 1988 FRA Clermont L\’hérault CSC Baltic 10 km
555. Virginija Žvigaitienė MOT 1978 LTU Šiauliai   10 km
556. Jonas Vilčinskas VYR 1939 LTU Vilnius Vilniaus BK "Jonasmaratonas" 5 km
557. Aldona Sirauskienė MOT 1965 LTU Zarasai Pasieniečiai Puškų užkarda 5 km
558. Диана Сафронова MOT 2004 LTU Висагинас   1 km
559. Jurgita Kierė MOT 1982 LTU Vilnius Inžinerija 5 km
560. Marcelė Kieraitė MOT 2010 LTU Vilnius Inžinerija 400 m
561. Manuel Albareda VYR 1991 ESP     10 km
562. Gražvydas Jusaitis VYR 1979 LTU Alytus BK Dzūkija Pusmaratonis
563. Marius Mikulėnas VYR 1987 LTU Visaginas   10 km
564. Onutė Bieliauskaitė MOT 1989 LTU Vilnius   Pusmaratonis
565. Audrius Mingėla VYR 1988 LTU Klaipėda Bėgimo klubas 10 km
566. Giedrė Pacevičiūtė MOT 1989 LTU Kaunas Kauno maratono klubas 10 km
567. Arūnas Vaišvila VYR 1983 LTU Kaunas Kauno maratono klubas Pusmaratonis
568. Darius Biržietis VYR 1969 LTU Jonava Bėgimo klubas Pusmaratonis
569. Jaroslav Girdvainis VYR 2003 LTU Visaginas   1 km
570. Kęstutis Abromaitis VYR 1956 LTU Pakruojis Bmk "Vėjas" 5 km
571. Ramunė Pociuvienė VYR 1974 LTU Pakruojis Bmk "Vėjas" 5 km
572. Dovilė Duklytė MOT 1994 LTU     5 km
573. Viačeslav Guseinov VYR 1978 LTU Visaginas   Pusmaratonis
574. Povilas Michnovič VYR 1996 LTU Svencioneliai   5 km
575. Deividas Luneckas VYR 1992 LTU Dūkštas   10 km
576. Jekaterina Belova MOT 1985 LTU Visaginas   5 km
577. Edgaras Daukšas VYR 2007 LTU Visaginas   400 m
578. Laurynas Daukšas VYR 2009 LTU Visaginas   400 m
579. Justinas Daukšas VYR 2009 LTU Visaginas   400 m
580. Evaldas Luneckas VYR 1997 LTU Dūkštas   10 km
581. Agnė Ralytė MOT 2009 LTU Vilnius   400 m
582. Ieva Ralytė MOT 2009 LTU Vilnius   400 m
583. Jovita Šakalinė MOT 1992 LTU Utena   5 km
584. Tomas Piliponis VYR 1988 LTU Vilnius Šviesos kariai Pusmaratonis
585. Diana Platonova MOT 1991 LTU Vilnius Bėgimo klubas Pusmaratonis
586. Andrej Jegorov VYR 1987 LTU Vilnius   Pusmaratonis
587. Joana Staskevičiūtė MOT 1992 LTU Alytus Dzūkija Pusmaratonis
588. Ramūnas Gaučas VYR 1984 LTU Vilnius Run For Science Pusmaratonis
589. Nauris Mackevičs VYR 1987 LVA Daugavpils PŠFK Hektors 10 km
590. Diāna Babjuka MOT 1992 LVA Daugavpils PŠFK Hektors 10 km
591. Rolands Lāže VYR 1985 LVA Daugavpils PŠFK Hektors 5 km
592. Žaneta Urbietienė MOT 1972 LTU Mažeikiai Penki kalnai 10 km
593. Majus PackeviČius VYR 2011 LTU Pasvalys Vėtra 400 m
594. Jolanta Reča-lāže MOT 1990 LTU Daugavpils PŠFK Hektors 5 km
595. Saulius Černiauskas VYR 1984 LTU     5 km
596. Julija Azanova MOT 1991 LTU     5 km
597. Paulius Varnas VYR 1988 LTU Rokiškis / Obeliai Bėgimo klubas 5 km
598. Donatas Kojala VYR 1983 LTU Vilnius Stepių Vilkas Pusmaratonis
599. Gintautas Dulevičius VYR 1973 LTU Pasvalys Vėtra 5 km
600. Valerijus Semionovas VYR 1962 LTU Dusetos ZSC 10 km
601. Domantas Dijokas VYR 2003 LTU Antazave ZSC 5 km
602. Airidas Bagdonas VYR 2003 LTU Antazave ZSC 5 km
603. Gintarė Kvietkauskaitė MOT 2003 LTU Antazave ZSC 5 km
604. Martynas Dainys VYR 2000 LTU Antazave ZSC 5 km
605. Katrina Kvietkauskaitė MOT 2006 LTU Antazave ZSC 1 km
606. Matas Janušauskas VYR 2005 LTU Antazave ZSC 1 km
607. Matas Janušauskas VYR 2005 LTU Antazave ZSC 1 km
608. Jonas Pieviškis VYR 2005 LTU Antazave ZSC 1 km
609. Oskaras Busevičius VYR 2005 LTU Antazave ZSC 1 km
610. Vakarė Dijokaitė MOT 2005 LTU Antazave ZSC 1 km
611. Rimgaudas Dijokas VYR 2004 LTU Antazave ZSC 1 km
612. Elinga Merkytė MOT 2004 LTU Antazave ZSC 1 km
613. Gitana Bagdonaitė MOT 2004 LTU Antazave ZSC 1 km
614. Kajus Babkovas VYR 2004 LTU Antazave ZSC 1 km
615. Gabija Trainytė MOT 2004 LTU Antazave ZSC 1 km
616. Viktorija Orlova MOT 2003 LTU Antazave ZSC 1 km
617. Vita Baradulina MOT 2003 LTU Antazave ZSC 1 km
618. Vaiva Paurytė MOT 2002 LTU Antazave ZSC 1 km
619. Anastasija Zinkevičiute MOT 2011 LTU Visaginas   400 m
620. Romans Šroms VYR 1989 LVA Rīga VSK Noskrien Pusmaratonis
621. Matas Ankudavičius VYR 1932 LTU Kaunas Kauno JSK 5 km
622. Brigita Cvetkovaite MOT 2011 LTU Zarasai Pusku uzkarda 400 m
623. Kristijanas Cvetkovas VYR 2009 LTU Zarasai Pusku uzkarda 400 m
624. Ignas Šileikis VYR 2014 LTU Visaginas Visagino linija 400 m
625. Julius Poskus VYR 1945 LTU Pakruojis Bmk vejas 5 km
626. Kirils Makarevičs VYR 1986 LVA Medumi Medumi running club 10 km
627. Viesturs Pimenovs VYR 1992 LVA Riga VSK Noskrien 10 km
628. Laurynas Matiukas VYR 1998 LTU Zarasai   Pusmaratonis
629. Feyisa Lilesa VYR 1990 ETH     Pusmaratonis
630. Ayana Almaz MOT 1991 ETH Adis Abeba Ethopia Pusmaratonis
631. Irmantas Grubinskas VYR 1982 LTU Panevėžys Panevėžio triatlono klubas Pusmaratonis
632. Violeta Keršulienė MOT 1967 LTU Vilnius Inžinerija 10 km
633. Dana Rimvide MOT 1988 LVA Daugavpils   5 km
634. Jurgita Kazikaitytė MOT 1991 LTU Vilnius   10 km
635. Andrius Vaiciekauskas VYR 1990 LTU Vilnius   10 km
636. Ana Melnik MOT 2004 LTU Visaginas   1 km
637. Dmitrij Melnik VYR 2012 LTU Visaginas Energetikų 70-13 400 m

1 komentaras

  1. Arūnas K sakė:

    ŽAIDIMAS baigtas – LAIMĖTOJAS išaiškintas!
    Ačiū visiems, aktyviai besidalinusiems savo ketinimais bėgti Visagino pusmaratonyje. Atominis bėgimas lauks Jūsų balandžio 1-ąją ir čia tikrai ne Melagių dienos pokštas, o tikra tiesa. 🙂
    Nemokamą registraciją 2 bėgikams laimėjo Olga Grazul, pakvietusi drauge bėgti Ieva Viščinytė. Merginos, pirmyn!
    Visagino Pusmaratonis || http://www.visaginopusmaratonis.lt/lt/
    P. S. Laimėtoją burtų keliu nustatė virtuali nepriklausoma sistema:
    http://burtutraukimas.lt/index.php?drawing_id=10671

Parašykite komentarą