Dalyviai 2017

UŽSIREGISTRAVĘ DALYVIAI (2017):

Dėl netikslumų ir korekcijų rašykite el.paštu info.begimoklubas@gmail.com

Nr. Vardas Pavardė Lytis

Gimimo metai Šalis Miestas

Klubas

Nuotolis

Apmokėta

1. Dainius Petkevicius VYR 1969 LTU Vilnius   Pusmaratonis
2. Loreta Petkevičienė MOT 1975 LTU Vilnius   Pusmaratonis
3. Leonid Titkov VYR 1983 LTU Visaginas   Pusmaratonis
4. German Petuchov VYR 1969 LTU Visaginas   Pusmaratonis
5. Aleksej Gavrilov VYR 1990 LTU Visaginas   10 km
6. Ирина Дяченко MOT 1983 LTU Висагинас   10 km
7. Natalja Vansovič MOT 1994 LTU Visaginas   5 km
8. Deividas Banys VYR 1995 LTU Panevežys   Pusmaratonis
9. Simona Liaudanskytė MOT 1993 LTU     10 km
10. Genuefa Fedotenkova MOT 1960 LTU Visaginas   10 km
11. Gražina Urbonienė MOT 1987 LTU Ignalina   5 km
12. Valdas Puteikis VYR 1967 LTU Vilnius   Pusmaratonis
13. Ričardas Kanišauskas VYR 1977 LTU Šiauliai   Pusmaratonis
14. Olga Gražul MOT 1986 LTU Vilnius   Pusmaratonis
15. Marija Obuchovič MOT 1982 LTU Vilnius   10 km
16. Rūta Vėsaitė MOT 1990 LTU Vilnius   10 km
17. Vitalis Veprauskas VYR 1980 LTU Kaunas   10 km
18. Artiom Golubkov VYR 2009 LTU Visginas   400 m
19. Albert Veikša VYR 1962 LTU Visaginas   Pusmaratonis
20. Andrius Šimelevičius VYR 1986 LTU Vilnius   Pusmaratonis
21. Sabina Jusitė MOT 1998 LTU Švenčionėliai   5 km
22. Tautvydas Vaičius VYR 1988 LTU Vilnius   Pusmaratonis
23. Aušra Andrijauskienė MOT 1981 LTU Visaginas   5 km
24. Valerija Carenko MOT 1999 LTU Švenčionėliai   5 km
25. Deimantė Jakutytė MOT 1987 LTU Zarasai   10 km
26. Aleksej Kaminskij VYR 1983 LTU Visaginas   Pusmaratonis
27. Erika Matiejūnaitė MOT 1984 LTU Vilnius   10 km
28. Eduards Brokāns VYR 1985 LVA Daugavpils   Pusmaratonis
29. Andrius Juškėnas VYR 1992 LTU Zarasai   10 km
30. Žydrūnas Pakalnis VYR 1991 LTU Utena   5 km
31. Anton Jemeljanov VYR 1985 LTU     Pusmaratonis
32. Vladimiras Jakovlevas VYR 1978 LTU Pabradė   10 km
33. Olga Jakovlevienė MOT 1977 LTU Pabradė   5 km
34. Marius Skučas VYR 1992 LTU Garliava   Pusmaratonis
35. Aleksandr Michailov VYR 1983 LTU Panevezys   Pusmaratonis
36. Julija Antanavičiūtė MOT 1988 LTU Vilnius   10 km
37. Karolis Rimkus VYR 1989 LTU Vilnius   5 km
38. Deimantė Rimkienė MOT 1991 LTU Vilnius   5 km
39. Andrius Januta VYR 1987 LTU Vilnius   5 km
40. Kornelija Gegneryte MOT 1994 LTU Vilnius   5 km
41. Darius Grigorovicius VYR 1975 LTU Vilnius   Pusmaratonis
42. Indra Chakimova MOT 1981 LTU Vilnius   Pusmaratonis
43. Audrius Mečionis VYR 1989 LTU Anykščiai   Pusmaratonis
44. Indrė Lebedytė-Mečionienė MOT 1992 LTU     5 km
45. Tadas Taukelis VYR 1989 LTU     5 km
46. Remigijus Zalumskis VYR 1980 LTU Panevezys   Pusmaratonis
47. Oleg Ivanov VYR 2003 LTU Dūkštas   5 km
48. Michail Smoliar VYR 2003 LTU Dūkštas   5 km
49. Algirdas Daukantas VYR 1988 LTU Kaunas   Pusmaratonis
50. Vladislavas Lavrenčiukas VYR 1985 LTU Visaginas   10 km
51. Gintaras Dainys VYR 1984 LTU Visaginas   10 km
52. Aivis Vaļulis VYR 1987 LVA Daugavpils   Pusmaratonis
53. Kęstutis Pilipavičius VYR 1992 LTU Švenčionys   Pusmaratonis
54. Jurgita Černiavskaja MOT 1983 LTU Visaginas   5 km
55. Viktoriya Petrulina MOT 1984 LTU     5 km
56. Aleksejus Žaltkovski VYR 1984 LTU Vilnius   Pusmaratonis
57. Marija Bulkytė MOT 1977 LTU Visaginas   Pusmaratonis
58. Елизавета Дидковская MOT 1984 LTU Висагинас   5 km
59. Артём Вишневский VYR 2007 LTU Висагинас   400 m
60. Jekaterina Vilnis MOT 1986 LTU Visaginas   5 km
61. Deividas Guogis VYR 1998 LTU Zarasai   5 km
62. Vladislav Uljanov VYR 2010 LTU Visaginas   400 m
63. Ana Dorogina MOT 1976 LTU Visaginas   5 km
64. Vitalij Blazevic VYR 1990 LTU     Pusmaratonis
65. Vytenis Susinskas VYR 1989 LTU     10 km
66. Dalius Laucius VYR 1987 LTU Utena   10 km
67. Danutė Skučienė MOT 1956 LTU Garliava   10 km
68. Sandra Brukštė MOT 1980 LTU Vilnius   5 km
69. Viktoras Laucius VYR 1980 LTU Utena   5 km
70. Renata Rastenyte MOT 1982 LTU Utena   5 km
71. Eividas Venckus VYR 2003 LTU Utena   5 km
72. Vygantas Žiaukas VYR 1989 LTU Kaunas   Pusmaratonis
73. Giedrė Šešelgytė MOT 1988 LTU Kaunas   10 km
74. Ivanas Pavlovičius VYR 1969 LTU Visaginas   10 km
75. Ernestas Česonis VYR 1983 LTU Vilnius   Pusmaratonis
76. Dmitrij Minko VYR 1986 LTU Visaginas   5 km
77. Viktor Žusel VYR 1975 LTU Visaginas   5 km
78. Marija Misiūnienė MOT 1987 LTU Visaginas   5 km
79. Nikolajus Andrejevas VYR 1991 LTU     10 km
80. Evaldas Jurgeliūnas VYR 1984 LTU Kaunas   Pusmaratonis
81. Renata Jurgeliūnienė MOT 1984 LTU Kaunas   5 km
82. Ernest Tretjakov VYR 2003 LTU Visaginas   5 km
83. Ņikita Rižakovs VYR 1993 LVA Daugavpils   5 km
84. Romualda Bagdonienė MOT 1968 LTU Ignalina   10 km
85. Rytis Vaškelevičius VYR 1972 LTU Vilnius   Pusmaratonis
86. Aleksandr Sorokin VYR 1981 LTU Vilnius   Pusmaratonis
87. Igoris Šerstobojevas VYR 1981 LTU Vilnius   10 km
88. Olga Gasevičienė MOT 1984 LTU Visaginas   5 km
89. Jūratė Gaveikienė MOT 1977 LTU Visaginas   5 km
90. Regina Giliasevičenė MOT 1964 LTU Vilnius   5 km
91. Oksana Simonova MOT 1983 LTU Visaginas   5 km
92. Andžej Jakeliūnas VYR 1983 LTU Vilnius   10 km
93. Vadim Šaranov VYR 1996 LTU Visaginas   10 km
94. Kamilė Kvedaraitė MOT 1999 LTU Panevėžys   10 km
95. Andrej Gerasimov VYR 1987 LTU Zarasai   10 km
96. Andrius Viržaitis VYR 1982 LTU Panevėžys   10 km
97. Vadimas Makušinas VYR 1977 LTU Panevėžys   Pusmaratonis
98. Edvinas Čepulis VYR 1992 LTU Ignalina   10 km
99. Saulius Černiauskas VYR 1984 LTU     5 km
100. Любовь Шуклина MOT 1964 LTU Висагинас   5 km
101. Ольга Пазняк MOT 1980 LTU Висагинас   5 km
102. Jekaterina Romanovienė MOT 1981 LTU Vilnius   5 km
103. Evaldas Kilmonis VYR 1995 LTU Kaunas   10 km
104. Romas Jasinskas VYR 1944 LTU Panevėžys   Pusmaratonis
105. Agnė Mažeikytė MOT 1988 LTU Vilnius   10 km
106. Nerijus Bielčius VYR 1978 LTU Vilnius   Pusmaratonis
107. Rasa Bielčiuvienė MOT 1982 LTU Vilnius   10 km
108. Andrej Jegorov VYR 1987 LTU Vilnius   Pusmaratonis
109. Julija Azanova MOT 1991 LTU     5 km
110. Artūras Macickas VYR 1994 LTU Visaginas   Pusmaratonis
111. Mantas Marmakas VYR 1980 LTU Panevezys   Pusmaratonis
112. Inese Kaļiņina MOT 1991 LVA Daugavpils   5 km
113. Evita Kaļiņina MOT 1993 LVA Daugavpils   5 km
114. Kęstutis Malinauskas VYR 1989 LTU Tauragė   10 km
115. Virginija Žvigaitienė MOT 1978 LTU Šiauliai   10 km
116. Manuel Albareda VYR 1991 ESP     10 km
117. Marius Mikulėnas VYR 1987 LTU Visaginas   10 km
118. Onutė Bieliauskaitė MOT 1989 LTU Vilnius   Pusmaratonis
119. Dovilė Duklytė MOT 1994 LTU     5 km
120. Viačeslav Guseinov VYR 1978 LTU Visaginas   Pusmaratonis
121. Povilas Michnovič VYR 1996 LTU Svencioneliai   5 km
122. Deividas Luneckas VYR 1992 LTU Dūkštas   10 km
123. Jekaterina Belova MOT 1985 LTU Visaginas   5 km
124. Evaldas Luneckas VYR 1997 LTU Dūkštas   10 km
125. Jovita Šakalinė MOT 1992 LTU Utena   5 km
126. Laurynas Matiukas VYR 1998 LTU Zarasai   Pusmaratonis
127. Jurgita Kazikaitytė MOT 1991 LTU Vilnius   10 km
128. Andrius Vaiciekauskas VYR 1990 LTU Vilnius   10 km
129. Justė Kinčinaitė MOT 1989 LTU Kaunas   Pusmaratonis
130. Aleksandras Isliamovas VYR 1977 LTU Visaginas   Pusmaratonis
131. Gintaras Beleckas VYR 1966 LTU Vilnius   Pusmaratonis
132. Agnija Obuchovičiūtė MOT 2014 LTU Visaginas   400 m
133. Amelija Obuchovič MOT 2008 LTU Visaginas   400 m
134. Edrian Obuchovič VYR 2013 LTU Vilnius   400 m
135. Estella Obuchovič MOT 2014 LTU Vilnius   400 m
136. Dovydas Padaiga MOT 2012 LTU Šiauliai   400 m
137. Artis Logins VYR 1993 LVA Rēzekne   Pusmaratonis
138. Edgaras Edvinas Zvicevičius VYR 2007 LTU Visaginas   400 m
139. Arūnas Mikulėnas VYR 1985 LTU Vilnius   10 km
140. Aleksandras Matuševas VYR 1985 LTU Dūkštas   10 km
141. Vitalijs Žuselis VYR 1979 LVA Daugavpils   Pusmaratonis
142. Marija Ryzikova MOT 1989 LTU Visaginas   10 km
143. Donatas Mačiulis VYR 2007 LTU Visaginas   400 m
144. Eimantas Mačiulis VYR 2009 LTU Visaginas   400 m
145. Robertas Baskov VYR 2007 LTU Visaginas   400 m
146. Gabrielė Baskova MOT 2009 LTU Visaginas   400 m
147. Žilvinas Macijauskas VYR 2009 LTU Visaginas   400 m
148. Vaida Mažeikaitė MOT 1987 LTU Vilnius   5 km
149. Paulius Domarkas VYR 1993 LTU Vilnius   Pusmaratonis
150. Ernestas Guogis VYR 2006 LTU Zarasai   1 km
151. Marius Bružas VYR 1979 LTU Vilnius   10 km
152. Modestas Cyninas VYR 2007 LTU Visaginas   400 m
153. Titas Paukštė VYR 2016 LTU Ignalina   400 m
154. Sofija Kizerova MOT 2006 LTU Visaginas   1 km
155. Polina Kizerova MOT 2009 LTU Visaginas   400 m
156. Vladislav Kizerov VYR 2011 LTU Visaginas   400 m
157. Adelija Kizerova MOT 2014 LTU Visaginas   400 m
158. Aleksandr Michailov VYR 2005 LTU Visaginas   1 km
159. Aleksej Michailov VYR 2009 LTU Visaginas   400 m
160. Maksim Golubkov VYR 2009 LTU Visaginas   400 m
161. Malvina Šakalinytė MOT 1994 LTU     5 km
162. Lena Busko MOT 1983 LTU Visaginas   10 km
163. Augustė Razmė MOT 1991 LTU Zarasai   Pusmaratonis
164. Arminas Lamėnas VYR 2012 LTU Vilnius   400 m
165. Andrius Andreikėnas VYR 1983 LTU Molėtai   10 km
166. Neringa Andreikenienė MOT 1986 LTU Molėtai   5 km
167. Artur Basiul VYR 1985 LTU     Pusmaratonis
168. Augintas Čižys VYR 1998 LTU Visaginas   10 km
169. Valerija Uljanova MOT 1988 LTU Visaginas   5 km
170. Aksinija Pazniak MOT 2007 LTU Visaginas   400 m
171. Modestas Zauka VYR 1992 LTU Obeliai   5 km
172. Arina Didkovskaja MOT 2009 LTU Visaginas   400 m
173. Michail Prochorov VYR 2011 LTU Visaginas   400 m
174. Ana Vilnis MOT 2006 LTU Visaginas   1 km
175. Povilas Bespalov VYR 1996 LTU Svencioneliai   5 km
176. Даниил Станкевич VYR 2007 LTU Висагинас   400 m
177. Erika Bratygina MOT 2007 LTU Visaginas   400 m
178. Artur Bratygin VYR 2010 LTU Visaginas   400 m
179. Emilija Čižiutė MOT 2008 LTU Visaginas   400 m
180. Olivija Čižiutė MOT 2011 LTU Visaginas   400 m
181. Veronika Piuke MOT 1985 LTU Visaginas   5 km
182. Kamilė Laurinėnaitė MOT 2010 LTU Visaginas   400 m
183. Jekaterina Ivanova MOT 1987 LTU Visaginas   5 km
184. Никита Иванов VYR 2013 LTU Висагинас   400 m
185. Aleksandr Darzniek VYR 1985 LTU Visaginas   Pusmaratonis
186. Gabriela Konderko MOT 2012 LTU Visaginas   400 m
187. Daniil Kucalov VYR 2005 LTU Visaginas   1 km
188. Kiril Kucalov VYR 2009 LTU Visaginas   400 m
189. Gintaras Savičenka VYR 1989 LTU Utena   10 km
190. Kamila Bazina MOT 2012 LTU Visaginas   400 m
191. Viktor Michajlov VYR 2009 LTU Visaginas   400 m
192. Marija Bondarenko MOT 2010 LTU Visaginas   400 m
193. Krzysztof Wojtkiewicz VYR 1980 LTU Vilnius   5 km
194. Erikas Brukstus VYR 2005 LTU Vilnius   1 km
195. Brigita Gramuntaite MOT 2011 LTU Visaginas   400 m
196. Laimius Savicius VYR 1986 LTU Kaunas   Pusmaratonis
197. Monika Dukštaitė MOT 1995 LTU Vilnius   5 km
198. Andrej Volkov VYR 2004 LTU Visaginas   1 km
199. Juliana Čepura MOT 2010 LTU Visaginas   400 m
200. Michejus Ivanovas VYR 1999 LTU Visaginas   1 km
201. Veronika Michailova MOT 2009 LTU Panevėžys   400 m
202. Anželika Michailova MOT 2011 LTU Panevėžys   400 m
203. Nikolė Gornostajeva MOT 2009 LTU Visaginas   400 m
204. Mikas Makušinas VYR 2005 LTU Panevėžys   1 km
205. Tomas Čičinskas VYR 2008 LTU Visaginas   400 m
206. Marius Norvilas VYR 1986 LTU Klaipeda   10 km
207. Evelina Stankevičiūtė MOT 1993 LTU Kaunas-biržai   5 km
208. Tadas Dainys VYR 2007 LTU Visaginas   400 m
209. Deividas Čiučiulka VYR 2006 LTU Visaginas   400 m
210. Jaroslav Girdvainis VYR 2003 LTU Visaginas   1 km
211. Инна Быкова MOT 1986 LTU     5 km
212. Елизавета Юркевич MOT 2011 LTU     400 m
213. Adelina Kolesnikova MOT 2011 LTU Visaginas   400 m
214. Макар Чемерт VYR 2006 LTU Висагинас   1 km
215. Диана Сафронова MOT 2004 LTU Висагинас   1 km
216. Edgaras Daukšas VYR 2007 LTU Visaginas   400 m
217. Laurynas Daukšas VYR 2009 LTU Visaginas   400 m
218. Justinas Daukšas VYR 2009 LTU Visaginas   400 m
219. Agnė Ralytė MOT 2009 LTU Vilnius   400 m
220. Ieva Ralytė MOT 2009 LTU Vilnius   400 m
221. Anastasija Zinkevičiute MOT 2011 LTU Visaginas   400 m
222. Feyisa Lilesa VYR 1990 ETH     Pusmaratonis
223. Dana Rimvide MOT 1988 LVA Daugavpils   5 km
224. Ana Melnik MOT 2004 LTU Visaginas   1 km
225. Andrius Raginis VYR 1999 LTU Švenčionėliai Švenčionėlių Mindaugo gimnazija 5 km
226. Aleksandra Andrejeva MOT 2002 LTU Švenčionėliai Švenčionėlių progimnazija 5 km
227. Erika Čaikinaitė MOT 2002 LTU Švenčionėliai Švenčionėlių progimnazija 5 km
228. Ieva Lisauskaitė MOT 2002 LTU Švenčionėliai Švenčionėlių progimnazija 5 km
229. Ugnė Palitaitė MOT 2002 LTU Švenčionėliai Švenčionėlių progimnazija 5 km
230. Saulius Gliaudelis VYR 1979 LTU Vilnius _ 5 km
231. Sandra Merkytė MOT 1985 LTU Vilnius Pusmaratonis
232. Vladimir Medevedev VYR 2000 LTU Visaginas Pusmaratonis
233. Živilė Kanapkienė MOT 1978 LTU Molėtai ,,OK Klajūnas" 10 km
234. Sigitas Baltruškevič VYR 1973 LTU Висагинас AKSA 5 km
235. Rusnė Šerpitytė MOT 2009 LTU Vilnius AKSA 1 km
236. Kotryna Baltruškevič MOT 2008 LTU Vilnius AKSA 1 km
237. Viktor Dichtiar VYR 1971 LTU   AKSA 5 km
238. Jevgenij Nosov VYR 1985 LTU   AKSA 5 km
239. Vladimir Korepanov VYR 1989 LTU   AKSA 5 km
240. Vitalij Nazarov VYR 1988 LTU   AKSA 5 km
241. Anton Terentjev VYR 1998 LTU   AKSA 5 km
242. Kira Myševa MOT 2010 LTU   AKSA 400 m
243. Erikas Garla VYR 2000 LTU Visaginas Atlantas Pusmaratonis
244. Tadas Baranauskas VYR 1985 LTU Panevezys Atletai.lt Pusmaratonis
245. Edvin Demenkov VYR 1981 LTU Panevėžys Atletai.LT Pusmaratonis
246. Donatas Jatužis VYR 1973 LTU Panevėžys Atletai.LT Pusmaratonis
247. Justas Lekavičius VYR 1998 LTU Garliava Bėgantis žmogus 10 km
248. Laura Lekavičiūtė MOT 2008 LTU Garliava Bėgantis žmogus 400 m
249. Jurgita Jonaitienė MOT 1978 LTU Vilnius Bėgimo klubas Pusmaratonis
250. Karina Dominauskienė MOT 1987 LTU Švenčionys Bėgimo klubas 5 km
251. Lina Buinauskienė MOT 1977 LTU Karmėlava Bėgimo klubas Pusmaratonis
252. Diana Rybak MOT 1977 LTU Karmėlava Bėgimo klubas Pusmaratonis
253. Neringa Paškauskienė MOT 1981 LTU Karmėlava Bėgimo klubas Pusmaratonis
254. Miglė Šimkūnė MOT 1989 LTU Ignalina Bėgimo klubas 10 km
255. Romas Šimkūnas VYR 1983 LTU Ignalina Bėgimo klubas 10 km
256. Augustas Šimkūnas VYR 2011 LTU Ignalina Bėgimo klubas 400 m
257. Valentas Uža VYR 1988 LTU Klaipėda Bėgimo klubas Pusmaratonis
258. Audrone Kauniene MOT 1963 LTU Jonava Bėgimo klubas 10 km
259. Jūratė Pšitulskienė MOT 1981 LTU Jonava Bėgimo klubas 10 km
260. Arminas Pšitulskis VYR 2007 LTU Jonava Bėgimo klubas 400 m
261. Simona Mikalauskaitė MOT 1987 LTU Klaipėda Bėgimo klubas 10 km
262. Laimutis Ruočkus VYR 2000 LTU Kazlų Rūda Bėgimo klubas Pusmaratonis
263. Mantas Gedrimas VYR 1998 LTU Plungė Bėgimo klubas Pusmaratonis
264. Vadim Andronik VYR 1974 LTU Vilnius Bėgimo klubas Pusmaratonis
265. Egidijus Janiška VYR 1967 LTU Trakai Bėgimo klubas Pusmaratonis
266. Gintautas Petkevičius VYR 1970 LTU Kaunas Bėgimo klubas Pusmaratonis
267. Dalia Padaigienė MOT 1986 LTU Šiauliai Bėgimo klubas 5 km
268. Austėja Padaigaitė MOT 2011 LTU Šiauliai Bėgimo klubas 400 m
269. Egidijus Laskovas VYR 1973 LTU Kaunas Bėgimo klubas Pusmaratonis
270. Renata Pranaitytė-Mulevičienė MOT 1985 LTU Panevėžys Bėgimo klubas 10 km
271. Simas Stasiukaitis VYR 1986 LTU Panevėžys Bėgimo klubas Pusmaratonis
272. Lijana Valikonytė MOT 1986 LTU Panevėžys Bėgimo klubas 10 km
273. Regina Simkienė MOT 1976 LTU Kėdainiai Bėgimo klubas Pusmaratonis
274. Reda Šibailienė MOT 1979 LTU Panevėžys Bėgimo klubas 10 km
275. Kristina Vaidelinskienė MOT 1982 LTU Šiauliai Bėgimo klubas 10 km
276. Eugenijus Žvykas VYR 1988 LTU Panevėžys Bėgimo klubas Pusmaratonis
277. Audrius Liobikas VYR 1989 LTU Panevežys Bėgimo klubas 10 km
278. Jonas Aleliūnas VYR 1988 LTU Panevėžys Bėgimo klubas Pusmaratonis
279. Toma Jankauskiene MOT 1985 LTU Kaunas Begimo klubas 10 km
280. Gerda Žilionytė MOT 1996 LTU Alytus Bėgimo klubas 10 km
281. Sintija Antanaitytė MOT 2005 LTU Karmėlava Bėgimo klubas 1 km
282. Laura Butkutė MOT 1996 LTU Kaunas Bėgimo klubas 5 km
283. Darius Barinovas VYR 1978 LTU Babtai Bėgimo klubas Pusmaratonis
284. Lina Barinoviene MOT 1980 LTU Babtai Bėgimo klubas 5 km
285. Andrius Jagminas VYR 1981 LTU Vilnius Bėgimo Klubas Pusmaratonis
286. Sergej Šeršniov VYR 1983 LTU Vilnius Bėgimo klubas 10 km
287. Jovita Dilienė MOT 1983 LTU Panevėžys Bėgimo klubas 10 km
288. Igor Moskvitin VYR 1987 LTU Visaginas Bėgimo Klubas Pusmaratonis
289. Algirdas Strazdauskas VYR 1990 LTU Kaunas Bėgimo klubas Pusmaratonis
290. Evaldas Nausėda VYR 1992 LTU Švenčionys Bėgimo klubas Pusmaratonis
291. Ieva Viščinytė MOT 1989 LTU Vilnius Bėgimo klubas Pusmaratonis
292. Ieva Šuminaitė MOT 1993 LTU Ignalina Bėgimo klubas 5 km
293. Ernestas Žentelis VYR 1980 LTU Jonava Bėgimo klubas Pusmaratonis
294. Arvydas Jurgelevičius VYR 1973 LTU Visaginas Bėgimo klubas Pusmaratonis
295. Donatas Košiuba VYR 1989 LTU Kaunas Bėgimo klubas Pusmaratonis
296. Agnė Siaurytė VYR 1982 NLD Beverwijk Bėgimo klubas 10 km
297. Julija Černevičienė MOT 1985 LTU Kaunas Bėgimo klubas Pusmaratonis
298. Anhelina Zhovna MOT 1993 LTU Vilnius Bėgimo klubas 10 km
299. Gintarė Masionienė MOT 1986 LTU Garliava Bėgimo klubas 10 km
300. Darius Masionis VYR 1981 LTU Garliava Bėgimo klubas Pusmaratonis
301. Jurgita Baskova MOT 1986 LTU Visaginas Bėgimo klubas Pusmaratonis
302. Jolita Višinskienė MOT 1984 LTU Marijampolė Bėgimo klubas 10 km
303. Zita Bertašiūtė MOT 1972 LTU Utena Bėgimo klubas 10 km
304. Julija Meiluviene MOT 1988 LTU Vilnius Begimo klubas 10 km
305. Julija Dubickienė MOT 1981 LTU Vilnius Bėgimo Klubas 10 km
306. Lina Šivcova MOT 1983 LTU Vilnius Bėgimo klubas 10 km
307. Inesa Barysienė MOT 1982 LTU Vilnius Bėgimo klubas 5 km
308. Gediminas Barysas VYR 1982 LTU Vilnius Bėgimo klubas 10 km
309. Jurgita Jasiulionienė MOT 1976 LTU Rokiškis Bėgimo klubas Pusmaratonis
310. Sigutė Čaplikienė MOT 1977 LTU Varėna Bėgimo klubas 5 km
311. Ruslanas Prokopenko VYR 1975 LTU Žagarė Bėgimo klubas 10 km
312. Ana Andronik MOT 2001 LTU Vilnius Bėgimo klubas 5 km
313. Lina Vičkačkienė MOT 1974 LTU Vilnius Bėgimo klubas 10 km
314. Airinė Steponaitytė MOT 1986 LTU Panevėžys Bėgimo klubas 10 km
315. Viltė Prokopenko MOT 2000 LTU Žagarė Bėgimo klubas 5 km
316. Gintarė Misevičiūtė MOT 2002 LTU Žagarė Bėgimo klubas 5 km
317. Adrija Prokopenko MOT 2006 LTU Žagarė Bėgimo klubas 1 km
318. Airidas Mituzas VYR 2000 LTU Žagarė Bėgimo klubas 10 km
319. Laurynas Laukutis VYR 2000 LTU Žagarė Bėgimo klubas 10 km
320. Liudas Karpačiovas VYR 2000 LTU Žagarė Bėgimo klubas 5 km
321. Roberta Šilianskaitė MOT 2004 LTU Žagarė Bėgimo klubas 1 km
322. Žilvinas Balsys VYR 1998 LTU Žagarė Bėgimo klubas 10 km
323. Egidijus Balsys VYR 2001 LTU Žagarė Bėgimo klubas 10 km
324. Kamilė Rakštytė MOT 2007 LTU Žagarė Bėgimo klubas 400 m
325. Daniel Cerezuela VYR 2004 LTU Žagarė Bėgimo klubas 1 km
326. Joana Vipartaitė MOT 2006 LTU Žagarė Bėgimo klubas 1 km
327. Ligitas Kamarovas VYR 2004 LTU Žagarė Bėgimo klubas 1 km
328. Rusnė Prokopenko MOT 2003 LTU Žagarė Bėgimo klubas 5 km
329. Justas Simutis VYR 2004 LTU Žagarė Bėgimo klubas 1 km
330. Kamėja Kukšaitė MOT 2006 LTU Žagarė Bėgimo klubas 1 km
331. Aurimas Vipartas VYR 2009 LTU Žagarė Bėgimo klubas 400 m
332. Skaistė Tautkaitė MOT 2006 LTU Žagarė Bėgimo klubas 1 km
333. Aleksandras Mirončuk VYR 1998 LTU Žagarė Bėgimo klubas 5 km
334. Kajus Sebežinkovas VYR 2009 LTU Žagarė Bėgimo klubas 400 m
335. Samanta Sebežinkovaitė MOT 2007 LTU Žagarė Bėgimo klubas 400 m
336. Gabrielė Valytė MOT 2007 LTU Žagarė Bėgimo klubas 400 m
337. Lukas Mazuronis VYR 1998 LTU Žagarė Bėgimo klubas 5 km
338. Saimonas Kurauskas VYR 2004 LTU Žagarė Bėgimo klubas 1 km
339. Sandra Patarakaitė MOT 2006 LTU Žagarė Bėgimo klubas 1 km
340. Mantas Patarakas VYR 2004 LTU Žagarė Bėgimo klubas 1 km
341. Ernestas Kavoliūnas VYR 2009 LTU Žagarė Bėgimo klubas 400 m
342. Mantas Martynaitis VYR 2005 LTU Žagarė Bėgimo klubas 1 km
343. Lukas Danilevičius VYR 2003 LTU Žagarė Bėgimo klubas 5 km
344. Jonas Radionovas VYR 2005 LTU Žagarė Bėgimo klubas 1 km
345. Faustė Steponaitytė MOT 2006 LTU Žagarė Bėgimo klubas 1 km
346. Vakarė Steponaitytė MOT 2004 LTU Žagarė Bėgimo klubas 1 km
347. Atlanta Venckutė MOT 2005 LTU Žagarė Bėgimo klubas 1 km
348. Rytis Kiškis VYR 2004 LTU Žagarė Bėgimo klubas 1 km
349. Remigijus Trapas VYR 2005 LTU Žagarė Bėgimo klubas 1 km
350. Mindaugas Činčys VYR 2000 LTU Žagarė Bėgimo klubas 5 km
351. Lukas Narušis VYR 2009 LTU Žagarė Bėgimo klubas 400 m
352. Mindaugas Liškauskas VYR 1988 LTU Marijampolė Bėgimo klubas Pusmaratonis
353. Laurynas Šidlauskas VYR 1989 LTU Panevėžys Bėgimo klubas 5 km
354. Andrius Statkus VYR 1986 LTU Vilnius Bėgimo klubas Pusmaratonis
355. Gitana Akmanavičiūtė MOT 1986 LTU Kaunas Bėgimo klubas Pusmaratonis
356. Povilas Janonis VYR 1981 LTU Kaunas Bėgimo klubas 10 km
357. Ernesta Čingienė MOT 1986 LTU Panevėžys Bėgimo klubas 10 km
358. Dominyka Andronik MOT 2002 LTU Vilnius Bėgimo klubas 5 km
359. Renata Gaigalienė MOT 1984 LTU Panevėžys Bėgimo klubas 10 km
360. Audrys Antončikas VYR 1964 LTU Jonava Bėgimo klubas Pusmaratonis
361. Rima Antončikienė MOT 1964 LTU Jonava Bėgimo klubas 5 km
362. Karolis Tamaševskis VYR 2009 LTU Molėtai Bėgimo klubas 400 m
363. Roberta Tamaševskytė MOT 2005 LTU Molėtai Bėgimo klubas 1 km
364. Egle Galimoviene MOT 1977 LTU Jonava Bėgimo klubas Pusmaratonis
365. Auksė Adomaitienė MOT 1973 LTU Kaunas Bėgimo klubas 5 km
366. Ramune Kriugždienė MOT 1981 LTU Kaunas Begimo klubas 5 km
367. Gražvydas Sobolevskis VYR 1989 LTU Panevezys Bėgimo klubas Pusmaratonis
368. Jolita Vasiljeva MOT 1981 LTU Jonava Bėgimo klubas 10 km
369. Oskaras Šivcovas VYR 2010 LTU Vilnius Begimo klubas 400 m
370. Patricija Šivcovaite MOT 2008 LTU Vilnius Begimo klubas 400 m
371. Virgintas Stogevičius VYR 1964 LTU Kaunas Bėgimo klubas Pusmaratonis
372. Renatas Kulevičius VYR 2005 LTU Žagarė Bėgimo klubas 1 km
373. Lukas Kamarovas VYR 2002 LTU Žagarė Bėgimo klubas 5 km
374. Paulius Varnas VYR 1988 LTU Rokiškis / Obeliai Bėgimo klubas 5 km
375. Regimantas Balsys VYR 2003 LTU Žagarė Bėgimo klubas 5 km
376. Kristina Globienė MOT 1975 LTU Marijampolė Bėgimo klubas Pusmaratonis
377. Saulius Globys VYR 1970 LTU Marijampolė Bėgimo klubas 10 km
378. Mindaugas Zabinas VYR 1989 LTU Vilnius Bėgimo klubas 10 km
379. Irena Kalabuckaitė MOT 1990 LTU Vilnius Bėgimo klubas 10 km
380. Benas Stasiukaitis VYR 2005 LTU Panevezys Bėgimo klubas 1 km
381. Danielius Stasiukaitis VYR 2004 LTU Panevezys Bėgimo klubas 1 km
382. Audrius Mingėla VYR 1988 LTU Klaipėda Bėgimo klubas 10 km
383. Darius Biržietis VYR 1969 LTU Jonava Bėgimo klubas Pusmaratonis
384. Diana Platonova MOT 1991 LTU Vilnius Bėgimo klubas Pusmaratonis
385. Ruslans Mamedovs VYR 1989 LVA Daugavpils Binitex Pusmaratonis
386. Dmitrijs Kižla VYR 1988 LVA Daugavpils Binitex 10 km
387. Svetlana Semeshchenko MOT 1985 LVA Daugavpils Binitex 10 km
388. Maksims Tretjakovs VYR 1989 LVA Daugavpils Binitex 10 km
389. Artūrs Greidāns VYR 1994 LVA   Binitex 5 km
390. Ignat Bobrovich VYR 1986 BLR Minsk BIR Pusmaratonis
391. Ekaterina Moroz MOT 1989 BLR Minsk BIR Pusmaratonis
392. Auksė Baciuškaitė MOT 1975 LTU Alytus BK Dzūkija Pusmaratonis
393. Vytautas Svirskas VYR 1989 LTU Alytus BK Dzūkija Pusmaratonis
394. Mantas Gradeckas VYR 1995 LTU Alytus BK Dzūkija Pusmaratonis
395. Arūnas Klebaskauskas VYR 1962 LTU Alytus BK Dzūkija Pusmaratonis
396. Evaldas Daunoravičius VYR 1999 LTU Alytus BK Dzūkija 10 km
397. Ugnė Bagdžiūtė MOT 1999 LTU Alytus BK Dzūkija 5 km
398. Lukas Tarasevičius VYR 1994 LTU Alytus BK Dzūkija Pusmaratonis
399. Vaiva Janonienė MOT 1975 LTU Alytus BK Dzūkija 10 km
400. Andrius Dzeminskas VYR 1991 LTU Alytus BK Dzūkija Pusmaratonis
401. Gražvydas Jusaitis VYR 1979 LTU Alytus BK Dzūkija Pusmaratonis
402. Kęstutis Abromaitis VYR 1956 LTU Pakruojis Bmk "Vėjas" 5 km
403. Ramunė Pociuvienė VYR 1974 LTU Pakruojis Bmk "Vėjas" 5 km
404. Tomas Jankauskis VYR 2000 LTU Pakruojis BMK Vėjas 10 km
405. Julius Poskus VYR 1945 LTU Pakruojis Bmk vejas 5 km
406. Raphael Herve VYR 1988 FRA Clermont L\’hérault CSC Baltic 10 km
407. Julija Vaščiūnaitė MOT 1991 LTU Vilnius Dryžuoti vienaragiai 10 km
408. Joana Staskevičiūtė MOT 1992 LTU Alytus Dzūkija Pusmaratonis
409. Dmitrij Melnik VYR 2012 LTU Visaginas Energetikų 70-13 400 m
410. Ayana Almaz MOT 1991 ETH Adis Abeba Ethopia Pusmaratonis
411. Kęstutis Gumbrys VYR 1976 LTU Vilnius Gestas 5 km
412. Aidas Mackevičius VYR 1970 LTU Vilnius HR factory Pusmaratonis
413. Dovydas Stašys VYR 1991 LTU Vilnius I RUN 5 km
414. Andrius Bondorovas VYR 1994 LTU Vilnius I RUN 10 km
415. Nerijus Pudžiuvelis VYR 1986 LTU   Inžinerija Pusmaratonis
416. Lindre Silenas – Pudžiūvelienė MOT 1987 LTU   Inžinerija Pusmaratonis
417. Viktoras Chadyšas VYR 1981 LTU Vilnius Inžinerija Pusmaratonis
418. Renata Chadyšienė MOT 1979 LTU Vilnius Inžinerija 5 km
419. Matas Chadyšas VYR 2005 LTU Vilnius Inžinerija 1 km
420. Joris Chadyšas VYR 2010 LTU Vilnius Inžinerija 400 m
421. Rojus Chadyšas VYR 2011 LTU Vilnius Inžinerija 400 m
422. Eduard Zniščinskij VYR 1968 LTU Vilnius Inžineriją 5 km
423. Miroslav Zniščinskij VYR 2000 LTU Vilnius Inžinerija 10 km
424. Martynas Puodžiūnas VYR 1987 LTU Vilnius Inžinerija Pusmaratonis
425. Algirdas Striūka VYR 1960 LTU Vilnius Inžinerija Pusmaratonis
426. Birutė Striūkienė MOT 1962 LTU Vilnius Inžinerija Pusmaratonis
427. Viktorija Stonytė-Striūkienė MOT 1988 LTU Vilnius Inžinerija 10 km
428. Martynas Striūkas VYR 1988 LTU Vilnius Inžinerija 10 km
429. Jurgita Kierė MOT 1982 LTU Vilnius Inžinerija 5 km
430. Marcelė Kieraitė MOT 2010 LTU Vilnius Inžinerija 400 m
431. Violeta Keršulienė MOT 1967 LTU Vilnius Inžinerija 10 km
432. Laimis Kasperavičius VYR 1994 LTU Vilnius Jaunųjų geografų klubas Pusmaratonis
433. Vytautas Gadliauskas VYR 1969 LTU Jonava Jonavos BK „Maratonas“ Pusmaratonis
434. Laura Dapkuviene MOT 1981 LTU Jonava Jonavos BK „Maratonas“ Pusmaratonis
435. Juliana Romoslavskaja MOT 1986 LTU Jonava Jonavos BK „Maratonas“ 5 km
436. Marius Tumavičius VYR 1981 LTU Jonava Jonavos BK „Maratonas“ Pusmaratonis
437. Remigijus Dapkus VYR 1979 LTU Jonava Jonavos BK "Maratonas" Pusmaratonis
438. Rolandas Kriugžda VYR 1983 LTU Kaišiadorys Kaišiadorys Bėga Pusmaratonis
439. Kamilė Dambrauskaitė MOT 2001 LTU Kaišiadorys Kaišiadorys Bėga 5 km
440. Dagnė Kinderevičiūtė MOT 2001 LTU Kaišiadorys Kaišiadorys Bėga 5 km
441. Martynas Ambrizas VYR 1990 LTU Kaišiadorys Kaišiadorys Bėga 5 km
442. Karolina Dominaitytė MOT 2005 LTU Kaišiadorys Kaišiadorys Bėga 1 km
443. Ovidijus Svitinis VYR 1977 LTU Kaunas KAUNAS Pusmaratonis
444. Domantas Balsys VYR 1989 LTU Kaunas Kauno BMK Pusmaratonis
445. Klemensas Zaranka VYR 1963 LTU Kaunas Kauno BMK 10 km
446. Gintarė Stanaitytė MOT 1993 LTU Kaunas Kauno BMK 10 km
447. Laimonas Gumbelevičius VYR 1984 LTU Kaunas Kauno BMK 10 km
448. Viktoras Mažeika VYR 1984 LTU Vilnius Kauno BMK Pusmaratonis
449. Matas Ankudavičius VYR 1932 LTU Kaunas Kauno JSK 5 km
450. Agnė Katilevičiūtė MOT 1993 LTU Kaunas Kauno maratono klubas Pusmaratonis
451. Aloyzas Valančius VYR 1996 LTU Rietavas Kauno maratono klubas Pusmaratonis
452. Kęstutis Grigėnas VYR 1993 LTU Kaunas/Biržai Kauno maratono klubas Pusmaratonis
453. Monika Dailidaitė MOT 1987 LTU Vilnius Kauno maratono klubas 10 km
454. Giedrius Žiogas VYR 1983 LTU Kaunas Kauno maratono klubas Pusmaratonis
455. Donatas Pauša VYR 1983 LTU Anykščiai Kauno maratono klubas Pusmaratonis
456. Valdemaras Geležiūnas VYR 1992 LTU Kaunas Kauno maratono klubas Pusmaratonis
457. Audra Bogužinskienė MOT 1978 LTU Kaunas Kauno maratono klubas Pusmaratonis
458. Aurelija Kisieliūtė MOT 1994 LTU Kaunas Kauno maratono klubas Pusmaratonis
459. Martyna Grigaitė MOT 1989 LTU Kaunas Kauno maratono klubas 10 km
460. Jonas Beleška VYR 1992 LTU Kaunas Kauno maratono klubas 5 km
461. Gintautas Jonaitis VYR 1972 LTU Kaunas Kauno maratono klubas Pusmaratonis
462. Giedrė Pacevičiūtė MOT 1989 LTU Kaunas Kauno maratono klubas 10 km
463. Arūnas Vaišvila VYR 1983 LTU Kaunas Kauno maratono klubas Pusmaratonis
464. Linas Šarkauskas VYR 1996 LTU Kaunas KTU 10 km
465. Gintaras Urbonas VYR 1985 LTU Utena Kupiskio gatves 5 km
466. Justina Urboniene MOT 1988 LTU Utena Kupiskio gatves 5 km
467. Matas Bozys VYR 1996 LTU Alytus LeagueOfLegends Pusmaratonis
468. Gintaras Gruodis VYR 1981 LTU Ignalina LIETUVOS KARIUOMENĖ Pusmaratonis
469. Gintaras Dicevičius VYR 1971 LTU Švenčionys Lietuvos kariuomenė Pusmaratonis
470. Arvydas Tverijonas VYR 1975 LTU Švenčionys Lietuvos kariuomenė Pusmaratonis
471. Žilvinas Mackevičius VYR 1994 LTU Ignalina Lietuvos Kariuomenė/Bėgimo klubas Pusmaratonis
472. Arūnas Sičiūnas VYR 1964 LTU Panevėžys Medienos karalystė Pusmaratonis
473. Kirils Makarevičs VYR 1986 LVA Medumi Medumi running club 10 km
474. Petras Pranckūnas VYR 1969 LTU Vilnius Na, pagauk! Pusmaratonis
475. Rolandas Kazlas VYR 1969 LTU Vilnius Na, pagauk! Pusmaratonis
476. Deimantas Mitka VYR 1972 LTU Vilnius Na, pagauk! Pusmaratonis
477. Teresė Bulkevičiūtė MOT 1956 LTU Vilnius Na, pagauk! Pusmaratonis
478. Valdemaras Milkus VYR 1987 LTU Vilnius Na, pagauk! Pusmaratonis
479. Indrė Anskaitytė MOT 1989 LTU Vilnius Neko Runners 5 km
480. Mantas Lukoševičius VYR 1980 LTU Krekenava OK Arboro 10 km
481. Lukas Gurklys VYR 1998 LTU Molėtai OK Klajūnas 10 km
482. Darius Kilbauskas VYR 1987 LTU Zarasai OK Šiurpys Pusmaratonis
483. Ina Kilbauskienė MOT 1990 LTU Zarasai OK Šiurpys 10 km
484. Kęstutis Tyla VYR 1991 LTU Vilnius OSK Fortūna Pusmaratonis
485. Irmantas Grubinskas VYR 1982 LTU Panevėžys Panevėžio triatlono klubas Pusmaratonis
486. Vytautas Garla VYR 1960 LTU Panevėžys Panevėžys Pusmaratonis
487. Danutė Savickienė MOT 1983 LTU Visaginas Pasieniečiai Puškų užkarda 5 km
488. Gytis Luneckas VYR 1994 LTU Dūkštas Pasieniečiai Puškų užkarda Pusmaratonis
489. Petras Gramuntas VYR 1979 LTU Visaginas Pasieniečiai Puškų užkarda 10 km
490. Aurelija Cvetkovienė MOT 1984 LTU Zarasai Pasieniečiai Puškų užkarda 10 km
491. Aleksandras Sukovas VYR 1994 LTU Ignalina Pasieniečiai Puškų užkarda Pusmaratonis
492. Valentina Pupelienė MOT 1972 LTU Zarasai Pasieniečiai Puškų užkarda 10 km
493. Rimas Bertašius VYR 1976 LTU Visaginas Pasieniečiai Puškų užkarda 5 km
494. Laurs Šaltienė MOT 1987 LTU Visaginas Pasieniečiai Puškų užkarda 5 km
495. Ravil Achmedšin VYR 1985 LTU Visaginas Pasieniečiai Puškų užkarda 5 km
496. Valdas Čičinskas VYR 1971 LTU Visaginas Pasieniečiai Puškų užkarda 5 km
497. Algirdas Zinkevičius VYR 1964 LTU Visaginas Pasieniečiai Puškų užkarda 5 km
498. Aldona Sirauskienė MOT 1965 LTU Zarasai Pasieniečiai Puškų užkarda 5 km
499. Žaneta Urbietienė MOT 1972 LTU Mažeikiai Penki kalnai 10 km
500. Linas Liaučius VYR 1983 LTU Mažeikiai Penki kalnai Pusmaratonis
501. Jolanta Reča-lāže MOT 1990 LTU Daugavpils PŠFK Hektors 5 km
502. Diāna Babjuka MOT 1992 LVA Daugavpils PŠFK Hektors 10 km
503. Rolands Lāže VYR 1985 LVA Daugavpils PŠFK Hektors 5 km
504. Nauris Mackevičs VYR 1987 LVA Daugavpils PŠFK Hektors 10 km
505. Brigita Cvetkovaite MOT 2011 LTU Zarasai Pusku uzkarda 400 m
506. Kristijanas Cvetkovas VYR 2009 LTU Zarasai Pusku uzkarda 400 m
507. Patricija Mingėlaitė MOT 1998 LTU Panevėžys Rambynas Pusmaratonis
508. Ugnius Paškauskas VYR 1998 LTU Panevėžys Rambynas 5 km
509. Alexander Fedotenkov VYR 1959 LTU Visaginas Rocinante Pusmaratonis
510. Vytautas Maziliauskas VYR 1961 LTU Vilnius Run for Science 10 km
511. Vladas Ulinskas VYR 1988 LTU Vilnius Run For Science 10 km
512. Ramūnas Gaučas VYR 1984 LTU Vilnius Run For Science Pusmaratonis
513. Viačeslav Rumiancev VYR 1974 LTU Visaginas SK Favoritas Pusmaratonis
514. Gabriele Curankova MOT 2006 LTU Visaginas SK Startas 1 km
515. Nikita Proskuriakov VYR 2005 LTU Visaginas SK Startas 1 km
516. Ieva Nekrošaitė MOT 2006 LTU Visaginas SK Startas 1 km
517. Egidijus Curankov VYR 2008 LTU Visaginas SK Startas 400 m
518. Gintaras Curankov VYR 2009 LTU Visaginas SK Startas 400 m
519. Vlad Kulajev VYR 2007 LTU Visaginas SK Startas 400 m
520. Oksana Kulajeva MOT 2009 LTU Visaginas SK Startas 400 m
521. Tichon Suvorov VYR 2007 LTU Visaginas SK Startas 400 m
522. Nikita Khrustalev VYR 2007 LTU Visaginas SK Startas 400 m
523. Konstantin Tretjakov VYR 2009 LTU Visaginas Sk Startas 400 m
524. Kęstutis Vaičius VYR 1972 LTU Klaipėda SK Vėtrungė Pusmaratonis
525. Jonas Karalius VYR 1961 LTU Vilnius Sostinės olimpas Pusmaratonis
526. Viktorija Sankauskaitė MOT 1979 LTU Vilnius Stajeris 10 km
527. Gubertas Trubila VYR 1964 LTU Vilnius Stajeris 5 km
528. Virginijus Valevičius VYR 1962 LTU Vilnius Stajeris 10 km
529. Rolandas Šmergelis VYR 1964 LTU Vilnius Stajeris 5 km
530. Donatas Kojala VYR 1983 LTU Vilnius Stepių Vilkas Pusmaratonis
531. Andrius Ašmanavičius VYR 1984 LTU Panevėžys StrongPoint Pusmaratonis
532. Jevgenij Šuklin VYR 1985 LTU Visaginas Šuklino olimpinis sporto klubas 10 km
533. Mindaugas Švereika VYR 1973 LTU Švenčionėliai Švenčionėlių Mindaugo gimnazija 5 km
534. Vytautė Rukšėnaitė MOT 2000 LTU Švenčionėliai Švenčionėlių Mindaugo gimnazija 5 km
535. Edvinas Mikštas VYR 2000 LTU Švenčionėliai Švenčionėlių Mindaugo gimnazija 5 km
536. Andrius Mečala VYR 1999 LTU Švenčionėliai Švenčionėlių Mindaugo gimnazija 5 km
537. Haroldas Štrimaitis VYR 2002 LTU Švenčionėliai Švenčionėlių progimnazija 5 km
538. Algimantas Kartočius VYR 1950 LTU Vilnius Šviesos Kariai Pusmaratonis
539. Edvard Junda VYR 1973 LTU Vilnius Šviesos kariai Pusmaratonis
540. Povilas Ramoška VYR 1957 LTU Vilnius Šviesos kariai Pusmaratonis
541. Tomas Piliponis VYR 1988 LTU Vilnius Šviesos kariai Pusmaratonis
542. Aleksejs Titovičs VYR 1983 LVA Daugavpils TK Sniegpulkstenite Pusmaratonis
543. Vidas Totilas VYR 1971 LTU Kaunas Totilo Pusmaratonis
544. Rasa Bakienė MOT 1979 LTU Kaunas Totilo 10 km
545. Rolandas Silius VYR 1968 LTU Vainutas Vainutas 10 km
546. Virginijus Likpetris VYR 1963 LTU Pakruojis Vejas Pusmaratonis
547. Gintautas Dulevičius VYR 1973 LTU Pasvalys Vėtra 5 km
548. Majus PackeviČius VYR 2011 LTU Pasvalys Vėtra 400 m
549. Zenonas Balčiauskas VYR 1954 LTU Pasvalys Vėtra Pusmaratonis
550. Stasys Česnauskas VYR 1958 LTU Pasvalys Vėtra Pusmaratonis
551. Vilija Parimskytė MOT 1997 LTU Pasvalys Vėtra Pusmaratonis
552. Darius Packevičius VYR 1975 LTU Pasvalys Vėtra Pusmaratonis
553. Rima Česnauskienė MOT 1980 LTU Pasvalys Vėtra 10 km
554. Kazimieras Petruškevičius VYR 1959 LTU Pasvalys Vėtra 10 km
555. Saulius Lapienė VYR 1971 LTU Pasvalys Vėtra 10 km
556. Kazimieras Stankevičius VYR 1942 LTU Pasvalys Vėtra 10 km
557. Drąsius Valunta VYR 1973 LTU Pasvalys Vėtra 10 km
558. Zigmantas Rimkus VYR 1959 LTU Pasvalys Vėtra 10 km
559. Augustinas Giedraitis VYR 1999 LTU Pasvalys Vėtra 5 km
560. Ramunė Parimskytė MOT 2000 LTU Pasvalys Vėtra 5 km
561. Alfonsas Sutkus VYR 1944 LTU Pasvalys Vėtra 5 km
562. Juozas Baliūnas VYR 1967 LTU Pasvalys Vėtra 5 km
563. Paulius Katkevičius VYR 2001 LTU Pasvalys Vėtra 5 km
564. Kotryna Giedraitytė MOT 2002 LTU Pasvalys Vėtra 1 km
565. Lukas Bičkūnas VYR 2000 LTU Pasvalys Vėtra 1 km
566. Benas Balčiauskas VYR 2008 LTU Pasvalys Vėtra 400 m
567. Gintaras Pupininkas VYR 1970 LTU Vilnius Vilniaus bėgimo klubas Pusmaratonis
568. Raimondas Drulė VYR 1979 LTU Vilnius Vilniaus bėgimo klubas Pusmaratonis
569. Gediminas Juodėnas VYR 1978 LTU Vilnius Vilniaus Bėgimo Klubas, Linoksa 10 km
570. Laima Juodėnienė MOT 1979V LTU Vilnius Vilniaus Bėgimo Klubas, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija Pusmaratonis
571. Asta Ralienė MOT 1979 LTU Vilnius Vilniaus BK "Jonasmaratonas" 10 km
572. Valdas Šmaižys VYR 1974 LTU Vilnius Vilniaus BK "Jonasmaratonas" Pusmaratonis
573. Lina Abromaitytė-Šmaižė MOT 1979 LTU Vilnius Vilniaus BK "Jonasmaratonas" Pusmaratonis
574. Elena Makarevich MOT 1978 LTU Vilnius Vilniaus BK "Jonasmaratonas" Pusmaratonis
575. Jonas Vilčinskas VYR 1939 LTU Vilnius Vilniaus BK "Jonasmaratonas" 5 km
576. Edita Šimkutė MOT 1979 LTU Kaunas Vip Pusmaratonis
577. Jekaterina Kucalova MOT 1982 LTU Visaginas Visagino klubas 10 km
578. Viktoras Martinkus VYR 1973 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
579. Dmitry Bazin VYR 1982 LTU Visaginas Visagino linija 10 km
580. Aleksandr Selivanov VYR 1962 LTU Visaginas Visagino linija Pusmaratonis
581. Ana Skutkevič MOT 1989 LTU Visaginas Visagino linija Pusmaratonis
582. Aurimas Groba VYR 2008 LTU Visaginas Visagino linija 400 m
583. Vladislav Devinčukov VYR 2006 LTU Visaginas Visagino linija 1 km
584. Ugnė Makūnaitė MOT 2009 LTU Visaginas Visagino linija 400 m
585. Audrius Lingė VYR 1981 LTU Zarasai Visagino linija 10 km
586. Aistė Lingienė MOT 1984 LTU Zarasai Visagino linija 10 km
587. Žydrūnas Karla VYR 1968 LTU Zarasai Visagino linija Pusmaratonis
588. Aleksandr Valiuženič VYR 1985 LTU Visaginas Visagino linija 10 km
589. Agis Makūnas VYR 1970 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
590. Aliona Aleksandrova MOT 1987 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
591. Piotras Filipovas VYR 1986 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
592. Taras Novikov VYR 1983 LTU Visaginas Visagino linija 10 km
593. Vitalij Beinoras VYR 1987 LTU Visaginas Visagino linija 10 km
594. Inga Šileikienė MOT 1988 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
595. Dmitrij Kuklin VYR 1975 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
596. Elena Prasolova MOT 1983 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
597. Virgilijus Remeika VYR 1985 LTU Visaginas Visagino linija Pusmaratonis
598. Rimvydas Narauskas VYR 1990 LTU Visaginas Visagino linija 10 km
599. Kristina Karlienė MOT 1980 LTU Zarasai Visagino linija 10 km
600. Renaldas Kupstys VYR 1979 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
601. Monika Kupstienė MOT 1981 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
602. Marius Utkus VYR 1981 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
603. Raminta Mickevičiutė MOT 2003 LTU Visaginas Visagino linija 5 km
604. Danielė Kupstytė MOT 2008 LTU Visaginas Visagino linija 400 m
605. Ignas Šileikis VYR 2014 LTU Visaginas Visagino linija 400 m
606. Deividas Plučas VYR 1996 LTU Visaginas Visagino Sporto Centras 10 km
607. Jelena Lopinienė MOT 1981 LTU Visaginas VSAT 5 km
608. Monika Gurklytė MOT 1993 LTU Utena VSAT 5 km
609. Jonas Lopinys VYR 1974 LTU Visaginas VSAT 5 km
610. Jurijus Bogomolnikovas VYR 1972 LTU Zarasai VSAT 5 km
611. Paulius Kokanka VYR 1993 LTU Zarasai VSAT IR 5 km
612. Marius Bursovas VYR 2006 LTU Visaginas VSC Lengvoji 1 km
613. Viesturs Pimenovs VYR 1992 LVA Riga VSK Noskrien 10 km
614. Romans Šroms VYR 1989 LVA Rīga VSK Noskrien Pusmaratonis
615. Jurij Makarov VYR 1987 LTU Visaginas VTVPMC Pusmaratonis
616. Egidijus Zovė VYR 1970 LTU Zarasai Z-sport Pusmaratonis
617. Eglė Zovytė MOT 2006 LTU Zarasai Z-sport 1 km
618. Airidas Bagdonas VYR 2003 LTU Antazave ZSC 5 km
619. Gintarė Kvietkauskaitė MOT 2003 LTU Antazave ZSC 5 km
620. Domantas Dijokas VYR 2003 LTU Antazave ZSC 5 km
621. Valerijus Semionovas VYR 1962 LTU Dusetos ZSC 10 km
622. Elinga Merkytė MOT 2004 LTU Antazave ZSC 1 km
623. Gitana Bagdonaitė MOT 2004 LTU Antazave ZSC 1 km
624. Martynas Dainys VYR 2000 LTU Antazave ZSC 5 km
625. Katrina Kvietkauskaitė MOT 2006 LTU Antazave ZSC 1 km
626. Matas Janušauskas VYR 2005 LTU Antazave ZSC 1 km
627. Matas Janušauskas VYR 2005 LTU Antazave ZSC 1 km
628. Jonas Pieviškis VYR 2005 LTU Antazave ZSC 1 km
629. Oskaras Busevičius VYR 2005 LTU Antazave ZSC 1 km
630. Vakarė Dijokaitė MOT 2005 LTU Antazave ZSC 1 km
631. Rimgaudas Dijokas VYR 2004 LTU Antazave ZSC 1 km
632. Kajus Babkovas VYR 2004 LTU Antazave ZSC 1 km
633. Gabija Trainytė MOT 2004 LTU Antazave ZSC 1 km
634. Viktorija Orlova MOT 2003 LTU Antazave ZSC 1 km
635. Vita Baradulina MOT 2003 LTU Antazave ZSC 1 km
636. Vaiva Paurytė MOT 2002 LTU Antazave ZSC 1 km
637. Игорь Балицкий VYR 1968. LTU Висагинас Новел Pusmaratonis

1 komentaras

  1. Arūnas K sakė:

    ŽAIDIMAS baigtas – LAIMĖTOJAS išaiškintas!
    Ačiū visiems, aktyviai besidalinusiems savo ketinimais bėgti Visagino pusmaratonyje. Atominis bėgimas lauks Jūsų balandžio 1-ąją ir čia tikrai ne Melagių dienos pokštas, o tikra tiesa. 🙂
    Nemokamą registraciją 2 bėgikams laimėjo Olga Grazul, pakvietusi drauge bėgti Ieva Viščinytė. Merginos, pirmyn!
    Visagino Pusmaratonis || http://www.visaginopusmaratonis.lt/lt/
    P. S. Laimėtoją burtų keliu nustatė virtuali nepriklausoma sistema:
    http://burtutraukimas.lt/index.php?drawing_id=10671

Parašykite komentarą