Rezultatai 2018

2018 metų REZULTATAI (II-asis Visagino pusmaratonis)

NUOTOLIS:

Vieta Nr. Vardas Pavardė Lytis Gimimo
metai
Miestas Klubas Grupė Rezultatas Vieta
grupėje
1 329 Aleksandr Sorokin V 1981 Vilnius Bėgimo klubas V-E 01:14:20 1
2 275 Vytautas Gražys V 1967 Paberžė RCN V-VET 01:17:03 1
3 246 Marijus Raliūga V 1980 Vilnius Volvere run V-E 01:18:08 2
4 266 Aloyzas Valančius V 1996 Kauno maratono klubas V-E 01:18:53 3
5 283 Andrius Slavickas V 1983 Kaunas Kauno maratono klubas V-E 01:19:38 4
6 357 Ernestas Vedeikis V 1970 Kelmė Kaščiukai V-E 01:20:13 5
7 265 Remigijus Zalumskis V 1980 Panevezys Atletai.lt V-E 01:20:35 6
8 288 Rolandas Silius V 1968 Vainutas Vainutas V-VET 01:21:06 2
9 262 Edvard Junda V 1973 Vilnius Sky10 V-E 01:21:14 7
10 237 Marius Dijokas V 1981 Vilnius No Limits. V-E 01:22:46 8
11 303 Darius Trečiokas V 1992 Vilnius Capital Runners Vilnius V-E 01:22:46 9
12 299 Julius Miliukas V 1986 Jonava Jonavos BK „Maratonas“ V-E 01:22:57 10
13 261 Grigas Petraitis V 1988 Vilnius Kauno BMK V-E 01:23:26 11
14 372 Aleksandras Portenkovas V 1986 Vilnius Volvere Run V-E 01:26:08 12
15 369 Donatas Kojala V 1983 Vilnius Peter Camenzind V-E 01:26:23 13
16 268 Domas Bagdonavičius V 1985 Vilnius Velonova – Bioracer V-E 01:26:51 14
17 203 Viktoras Chadyšas V 1981 Vilnius Inžinerija V-E 01:26:54 15
18 327 Jovita Poškutė M 1990 Vilnius M-E 01:27:04 1
19 282 Paulius Macijauskas V 1988 Vilnius V-E 01:27:13 16
20 223 Gintaras Meištininkas V 1974 Mažeikiai Bėgimo klubas V-E 01:27:24 17
21 373 Justinas Čekanauskas V 1991 Jonava Jonavos V-E 01:27:39 18
22 328 Rūta Šimkūnaitė M 1985 Žiežmariai Volvere Run M-E 01:27:54 2
23 232 Imantas Masiulis V 1983 Pagiriai VOLVERE RUN V-E 01:27:55 19
24 337 Vytautas Garla V 1960 Panevėžys BM Panevėžys V-VET 01:28:37 3
25 263 Gintaras Gruodis V 1981 Ignalina V-E 01:29:13 20
26 256 Martynas Judickas V 1994 Kaunas LSMU V-E 01:29:21 21
27 249 Valdas Šmaižys V 1974 Vilnius Inžinerija V-E 01:29:37 22
28 226 Andrius Ališauskas V 1988 Kaunas LSMU MA V-E 01:29:39 23
29 348 Gintautas Černiauskas V 1962 Vilnius Vilimeksas V-VET 01:30:10 4
30 230 Aleksej Kaminskij V 1983 Visaginas TRItonas V-E 01:30:38 24
31 370 Vadim Žuromski V 1983 Visaginas V-E 01:30:38 25
32 241 Simas Stasiukaitis V 1986 Panevėžys Bėgimo klubas V-E 01:31:20 26
33 323 Marius Gudzevičius V 1994 Ukmergė V-E 01:31:20 27
34 279 Antanas Steponavičius V 1978 Vilnius Neko Runners V-E 01:32:00 28
35 362 Tomas Janukonis V 1977 Vilnius V-E 01:32:41 29
36 339 Tautvydas Tamulevicius V 1987 Alytus V-E 01:32:47 30
37 312 Darius Grigorovičius V 1975 Vilnius V-E 01:33:08 31
38 353 Artūras Ševeliovas V 1984 Vilnius Broliai Baltai V-E 01:33:12 32
39 274 Jonas Juška V 1971 Kaunas Kauno BMK V-E 01:33:44 33
40 321 German Petuchov V 1969 Visaginas V-E 01:34:12 34
41 333 Mantas Masalskis V 1987 Vilnius V-E 01:34:21 35
42 340 Simonas Jončiulis V 1985 Vilnius V-E 01:34:29 36
43 330 Kęstutis Mikulėnas V 1976 Ukmergė V-E 01:34:33 37
44 399 Mantas Gradeckas V 1995 Alytus Dzūkija V-E 01:34:44 38
45 201 Ruslan Mešončukov V 1975 Vilnius Vilniaus bėgimo klubas V-E 01:36:12 39
46 366 Osmandas Daugėla V 1987 Vilnius V-E 01:36:21 40
47 287 Egidijus Pupelis V 1990 Vilnius Running Punks V-E 01:36:46 41
48 295 Irmantas Rakauskas V 1994 Alytus NoName V-E 01:37:09 42
49 253 Darius Biržietis V 1969 Jonava Bėgimo klubas V-E 01:37:21 43
50 318 Alexander Fedotenkov V 1959 Visaginas Rocinante V-VET 01:37:34 5
51 280 Gintaras Pupininkas V 1970 Vilnius Vilniaus bėgimo klubas VBK V-E 01:37:44 44
52 207 Dovydas Sankauskas V 1978 Vilnius ilginuotoliai.lt V-E 01:38:25 45
53 350 Albinas Markevičius V 1959 Kaunas Kauno BMK V-VET 01:38:38 6
54 289 Algirdas Striūka V 1960 Vilnius Inžinerija V-VET 01:38:55 7
55 134 Raimundas Zambacevičius V 1965 Kaunas V-VET 01:39:10 8
56 313 Gediminas Sakalauskas V 1981 Vilnius Laukiu kol nupirks V-E 01:39:29 46
57 345 Sonata Galvydienė M 1977 Jonava Jonavos BK „Maratonas“ M-E 01:39:43 3
58 355 Deimantas Mitka V 1972 Vilnius Na, pagauk! V-E 01:39:43 47
59 398 Egidijus Lesvenčiūnas V 1999 Alytus Dzūkija V-20 01:39:44 1
60 259 Artur Basiul V 1985 Mukaregonas V-E 01:40:13 48
61 306 Pavelas Kirilovas V 1980 Švenčionys Bėgimo klubas V-E 01:40:47 49
62 258 Arvydas Tverijonas V 1975 Švenčionys KASP 807 kuopa, Švenčionių r. PK V-E 01:40:48 50
63 347 Emilis Korsakas V 1966 Vilnius Na, pagauk! V-VET 01:41:03 9
64 300 Tadas Mulevičius V 1980 Panevėžys Bėgimo klubas V-E 01:41:15 51
65 296 Irmantas Janušauskas V 1969 Klaipeda V-E 01:41:20 52
66 305 Arunas Bilotas V 1980 V-E 01:41:30 53
67 215 Kęstutis Malinauskas V 1989 Vilnius V-E 01:41:38 54
68 229 Stanislav Pisockij V 1989 Visaginas V-E 01:42:03 55
69 365 Albert Veiksa V 1962 Visaginas V-VET 01:42:03 10
70 298 Jānis Kolužs V 1981 Daugavpils Daugavpils Runners V-E 01:42:04 56
71 209 Pavel Albridzio V 1981 V-E 01:42:54 57
72 292 Darius Packevičius V 1975 Pasvalys Vėtra V-E 01:43:14 58
73 322 Darius Rupšlaukis V 1972 Vilnius DerybosLT SEK V-E 01:43:21 59
74 255 Vytautas Maziliauskas V 1961 Vilnius Inžinerija V-VET 01:43:57 11
75 239 Ernestas Žentelis V 1980 Jonava Bėgimo klubas V-E 01:44:28 60
76 218 Gintautas Petkevičius V 1970 Kaunas Bėgimo klubas V-E 01:45:14 61
77 301 Donatas Savickas V 1969 Šiauliai Green Team V-E 01:45:57 62
78 331 Nerijus Zableckis V 1979 Varena V-E 01:46:06 63
79 363 Irena Džangirašvili M 1981 Vilnius BK Jonas Maratonas M-E 01:46:14 4
80 349 Gediminas Kinderis V 1963 Kaunas Kauno BMK V-VET 01:46:16 12
81 367 Kestas Krincius V 1986 Kelmes Kasčiukai V-E 01:46:21 64
82 336 Paulius Jurevičius V 1977 Kaunas Bėgimo klubas V-E 01:46:22 65
83 304 Ramūnas Lukaševičius V 1980 Vilnius NoriuBegti.Lt V-E 01:46:52 66
84 338 Šarūnas Bieliauskas V 1971 Vilnius V-E 01:47:00 67
85 332 Arūnas Žemrieta V 1968 Vilnius V50 V-VET 01:47:32 13
86 245 Arūnas Vyšniauskas V 1974 Vilkaviškis Bėgimo klubas V-E 01:47:33 68
87 356 Vytautas Gadliauskas V 1969 Rukla Jonavos BK „Maratonas“ V-E 01:47:36 69
88 344 Igor Efremov V 1989 Visaginas V-E 01:48:18 70
89 217 Lina Vičkačkienė M 1974 Vilnius Jonas Maratonas M-E 01:48:59 5
90 202 Kristina Globienė M 1975 Marijampolė Bėgimo klubas M-E 01:49:47 6
91 290 Birutė Striūkienė M 1962 Vilnius Inžinerija M-VET 01:49:53 1
92 310 Nerijus Bieliauskas V 1979 V-E 01:50:28 71
93 359 Marija Miselytė M 1985 Vilnius Neko Trail Runners M-E 01:50:58 7
94 272 Paulius Čerkauskas V 1989 Šėta V-E 01:51:16 72
95 242 Vitalij Varygin V 1982 Vilnius V-E 01:51:48 73
96 354 Ramunė Parimskytė M 2000 Pasvalys Vėtra M-20 01:51:50 1
97 311 Jevgenij Kazanov V 1957 London Bromley Veterans AC V-VET 01:52:01 14
98 227 Egle Galimoviene M 1977 Jonava Bėgimo klubas M-E 01:52:15 8
99 228 Rimvydas Galimovas V 1974 Jonava Bėgimo klubas V-E 01:52:16 74
100 325 Marija Bulkyte M 1977 Visaginas M-E 01:53:00 9
101 316 Diana Platonova M 1991 Vilnius Capital Runners Vilnius M-E 01:53:14 10
102 247 Jurgita Raliūgienė M 1981 Vilnius Volvere run M-E 01:53:24 11
103 342 Alvidas Urniežius V 1960 V-VET 01:53:27 15
104 225 Artūras Bytautas V 1975 Vilnius V-E 01:53:31 75
105 264 Audrys Antončikas V 1964 Jonava Bėgimo klubas V-VET 01:53:56 16
106 343 Gintarė Litvinavičienė M 1973 Jonava Maratonas M-E 01:54:02 12
107 368 Mindaugas Mylė V 1982 V-E 01:54:07 76
108 216 Tomas Jankauskis V 2000 Pakruojis BMK: Vėjas V-20 01:54:48 2
109 326 Jānis Griķis V 1981 Daugavpils Daugavpils Runners V-E 01:55:03 77
110 210 Veronika Albridzio M 1982 M-E 01:55:04 13
111 371 Stanislovas Buchoveckas V 1951 Vilnius Šviesos kariai V-VET 01:55:12 17
112 243 Dana Ramanauskienė M 1960 Visaginas M-VET 01:55:36 2
113 346 Edgars Zaķis V 1988 Rīga VSK Noskrien V-E 01:55:59 78
114 291 Jurgita Packevičienė M 1975 Pasvalys Vėtra M-E 01:57:34 14
115 278 Ignas Skukauskas V 1987 Vilnius V-E 01:57:37 79
116 250 Lina Abromaitytė-Šmaižė M 1979 Vilnius Inžinerija M-E 01:57:56 15
117 309 Julius Bagdžiūnas V 1982 Vilnius Bėgimo klubas V-E 01:58:06 80
118 221 Marija Obuchovič M 1982 Vilnius Bėgimo klubas M-E 01:58:09 16
119 302 Ramūnas Mažukna V 1977 Panevėžys Bėgimo klubas V-E 01:58:34 81
120 281 Virgintas Stogevičius V 1964 Kaunas Bėgimo klubas V-VET 01:59:11 18
121 364 Egidijus Motiejūnas V 1968 Vilnius V50 V-VET 01:59:23 19
122 208 Vidmantas Šimašius V 1991 Kaunas Bėgimo klubas V-E 01:59:26 82
123 324 Danguolė Bičkūnienė M 1972 Vilnius M-E 01:59:48 17
124 315 Neringa Kriščiūnienė M 1993 Vilnius M-E 02:00:08 18
125 335 Arvydas Tamulynas V 1986 Vilnius V-E 02:00:14 83
126 334 Šarūnas Ragauskas V 1983 Vilnius V-E 02:01:39 84
127 276 Mindaugas Palubinskas V 1972 Utena V-E 02:04:12 85
128 238 Tomas Cironka V 1993 Vilnius Begimo klubas V-E 02:07:48 86
129 233 Airinė Steponaitytė M 1986 Panevėžys Bėgimo klubas M-E 02:08:10 19
130 314 Arūnas Jankauskas V 1972 Pasvalys Vėtra V-E 02:09:38 87
131 213 Jekaterina Kucalova M 1982 Visaginas Bodymaker M-E 02:09:55 20
132 244 Nijole Ona Jablonskiene M 1962 Vilnius M-VET 02:10:32 3
133 341 Vitalijs Jakovlevs V 1982 Cesis www.endo.lv V-E 02:10:47 88
134 214 Aidas Gabartas V 1966 Vilnius V-VET 02:11:44 20
135 308 Lina Bagdžiūnienė M 1984 Vilnius Bėgimo klubas M-E 02:12:16 21
136 360 Arūnas Žilinskas V 1985 Vilnius V-E 02:16:17 89
137 320 Tadas Korsakas V 1983 Šiauliai V-E 02:17:41 90
138 271 Mindaugas Janusaitis V 1944 Vilnius Inžinerija V-VET 02:18:39 21
139 219 Audrone Kauniene M 1963 Jonava Bėgimo klubas M-VET 02:41:07 4