Rezultatai 2017

2017 metų REZULTATAI (I-asis Visagino pusmaratonis)

NUOTOLIS:

Vieta Nr. Vardas Pavardė Lytis Gimimo
metai
Miestas Klubas Grupė Rezultatas Vieta
grupėje
1 157 Andrej Jegorov V 1987 Vilnius VE 01:10:20 1
2 69 Domantas Balsys V 1989 Kaunas Kauno BMK VE 01:15:11 2
3 108 Aleksandr Sorokin V 1981 Vilnius VE 01:16:13 3
4 131 Lukas Tarasevičius V 1994 Alytus BK Dzūkija VE 01:17:49 4
5 128 Edvin Demenkov V 1981 Panevėžys Atletai.LT VE 01:20:15 5
6 40 Ričardas Kanišauskas V 1977 Šiauliai VE 01:22:06 6
7 160 Donatas Kojala V 1983 Vilnius Stepių Vilkas VE 01:22:22 7
8 165 Andrius Slavickas V 1983 Kaunas Kauno maratono klubas VE 01:22:29 8
9 110 Valdemaras Geležiūnas V 1992 Kaunas Kauno maratono klubas VE 01:22:30 9
10 152 Arūnas Vaišvila V 1983 Kaunas Kauno maratono klubas VE 01:23:05 10
11 23 Artis Logins V 1993 Rēzekne VE 01:23:10 11
12 52 Aloyzas Valančius V 1996 Rietavas Kauno maratono klubas VE 01:23:32 12
13 98 Edvard Junda V 1973 Vilnius Šviesos kariai VE 01:24:36 13
14 147 Viktoras Mažeika V 1984 Vilnius Kauno BMK VE 01:25:07 14
15 34 Andrius Jagminas V 1981 Vilnius Bėgimo Klubas VE 01:25:19 15
16 21 Simas Stasiukaitis V 1986 Panevėžys Bėgimo klubas VE 01:25:58 16
17 140 Nerijus Bielčius V 1978 Vilnius VE 01:26:27 17
18 2 Loreta Petkevičienė M 1975 Vilnius ME 01:26:35 1
19 90 Tadas Baranauskas V 1985 Panevezys Atletai.lt VE 01:26:51 18
20 99 Gitana Akmanavičiūtė M 1986 Kaunas Bėgimo klubas ME 01:27:35 2
21 20 Darius Kilbauskas V 1987 Zarasai OK Šiurpys VE 01:27:56 19
22 162 Irmantas Grubinskas V 1982 Panevėžys Panevėžio triatlono klubas VE 01:28:06 20
23 129 Donatas Jatužis V 1973 Panevėžys Atletai.LT VE 01:28:06 20
24 164 Rolandas Kriugžda V 1983 Kaišiadorys Kaišiadorys Bėga VE 01:28:11 22
25 76 Remigijus Zalumskis V 1980 Panevezys VE 01:28:47 23
26 116 Arūnas Sičiūnas V 1964 Panevėžys Medienos karalystė V-VET 01:28:49 1
27 64 Remigijus Dapkus V 1979 Jonava Jonavos BK „Maratonas“ VE 01:29:15 24
28 71 Darius Grigorovicius V 1975 Vilnius VE 01:29:30 25
29 88 Gintaras Gruodis V 1981 Ignalina LIETUVOS KARIUOMENĖ VE 01:29:31 26
30 16 Vadim Andronik V 1974 Vilnius Bėgimo klubas VE 01:29:38 27
31 150 Gražvydas Jusaitis V 1979 Alytus BK Dzūkija VE 01:29:41 28
32 130 Arūnas Klebaskauskas V 1962 Alytus BK Dzūkija V-VET 01:29:43 2
33 153 Darius Biržietis V 1969 Jonava Bėgimo klubas VE 01:30:16 29
34 37 Jonas Karalius V 1961 Vilnius Sostinės olimpas V-VET 01:30:20 3
35 1 Dainius Petkevicius V 1969 Vilnius VE 01:31:30 30
36 50 Donatas Košiuba V 1989 Kaunas Bėgimo klubas VE 01:31:55 31
37 154 Viačeslav Guseinov V 1978 Visaginas VE 01:32:02 32
38 155 Tomas Piliponis V 1988 Vilnius Šviesos kariai VE 01:32:14 33
39 137 Elena Makarevich M 1978 Vilnius Vilniaus BK „Jonas Maratonas“ ME 01:32:17 3
40 54 Kęstutis Grigėnas V 1993 Kaunas/Biržai Kauno maratono klubas VE 01:32:25 34
41 120 Valdas Šmaižys V 1974 Vilnius Vilniaus BK „Jonas Maratonas“ VE 01:32:27 35
42 168 Viktoras Juršys V 1965 Ignalina V-VET 01:32:29 4
43 77 Egidijus Janiška V 1967 Trakai Bėgimo klubas V-VET 01:32:40 5
44 36 Algirdas Strazdauskas V 1990 Kaunas Bėgimo klubas VE 01:33:08 36
45 143 Artūras Macickas V 1994 Visaginas VE 01:33:32 37
46 91 Arvydas Tverijonas V 1975 Švenčionys Lietuvos kariuomenė VE 01:33:33 38
47 163 Tomas Šimanskis V 1982 Kaunas Bėgimo klubas VE 01:33:39 39
48 134 Stasys Česnauskas V 1958 Pasvalys Vėtra V-VET 01:34:12 6
49 10 Valentas Uža V 1988 Klaipėda Bėgimo klubas VE 01:34:26 40
50 122 Mantas Gradeckas V 1995 Alytus BK Dzūkija VE 01:34:54 41
51 43 Alexander Fedotenkov V 1959 Visaginas Rocinante V-VET 01:35:03 7
52 161 Laurynas Matiukas V 1998 Zarasai V20 01:35:22 1
53 119 Virginijus Likpetris V 1963 Pakruojis BMK „Vėjas“ V-VET 01:35:31 8
54 138 Viačeslav Rumiancev V 1974 Visaginas SK Favoritas VE 01:35:38 42
55 146 Marius Tumavičius V 1981 Jonava Jonavos BK „Maratonas“ VE 01:35:41 43
56 44 Ernestas Žentelis V 1980 Jonava Bėgimo klubas VE 01:35:51 44
57 87 Gintaras Dicevičius V 1971 Švenčionys Lietuvos kariuomenė VE 01:36:06 45
58 63 Aleksej Kaminskij V 1983 Visaginas VE 01:36:14 46
59 104 Rytis Vaškelevičius V 1972 Vilnius VE 01:36:18 47
60 103 Evaldas Jurgeliūnas V 1984 Kaunas VE 01:36:22 48
61 106 Donatas Pauša V 1983 Anykščiai Kauno maratono klubas VE 01:36:35 49
62 86 Kęstutis Pilipavičius V 1992 Švenčionys VE 01:36:36 50
63 167 Žydrūnas Nenartavičius V 1978 Vilnius VE 01:36:50 51
64 149 Andrius Ašmanavičius V 1984 Panevėžys StrongPoint VE 01:36:57 52
65 60 Laura Dapkuviene M 1981 Jonava Jonavos BK „Maratonas“ ME 01:37:08 4
66 170 Rimvidas Vaitkevičius V 1976 Zarasai VE 01:37:26 53
67 148 Andrius Dzeminskas V 1991 Alytus BK Dzūkija VE 01:37:29 54
68 174 Gintaras Pupininkas V 1970 Vilnius Vilniaus bėgimo klubas VE 01:37:45 55
69 68 Aleksandr Michailov V 1983 Panevezys VE 01:37:53 56
70 14 Mantas Gedrimas V 1998 Plungė Bėgimo klubas V20 01:38:42 2
71 46 Agnė Katilevičiūtė M 1993 Kaunas Kauno maratono klubas ME 01:38:44 5
72 74 Audrius Mečionis V 1989 Anykščiai VE 01:39:04 57
73 78 Algirdas Daukantas V 1988 Kaunas VE 01:39:10 58
74 107 Viktoras Chadyšas V 1981 Vilnius Inžinerija VE 01:39:51 59
75 32 Aidas Mackevičius V 1970 Vilnius HR factory VE 01:40:55 60
76 114 Algirdas Striūka V 1960 Vilnius Inžinerija V-VET 01:40:59 9
77 47 Albert Veikša V 1962 Visaginas V-VET 01:41:15 10
78 19 Egidijus Laskovas V 1973 Kaunas Bėgimo klubas VE 01:41:50 61
79 18 Gintautas Petkevičius V 1970 Kaunas Bėgimo klubas VE 01:41:58 62
80 641 Martynas Undraitis V 1979 Vilnius Stajeris VE 01:42:00 63
81 26 Jonas Aleliūnas V 1988 Panevėžys Bėgimo klubas VE 01:42:01 64
82 142 Linas Liaučius V 1983 Mažeikiai Penki kalnai VE 01:42:10 65
83 125 Gražvydas Sobolevskis V 1989 Panevezys Bėgimo klubas VE 01:42:17 66
84 139 Gintautas Jonaitis V 1972 Kaunas Kauno maratono klubas VE 01:42:18 67
85 11 Ovidijus Svitinis V 1977 Kaunas KAUNAS VE 01:42:24 68
86 111 Audra Bogužinskienė M 1978 Kaunas Kauno maratono klubas ME 01:42:32 6
87 173 Linas Samaška V 1978 Kaunas Robinzonada VE 01:43:12 69
88 109 Audrys Antončikas V 1964 Jonava Bėgimo klubas V-VET 01:43:22 11
89 117 Ignat Bobrovich V 1986 Minsk BIR VE 01:43:26 70
90 169 Martynas Puodžiūnas V 1987 Vilnius Inžinerija VE 01:43:38 71
91 4 Jurij Makarov V 1987 Visaginas VTVPMC VE 01:43:53 72
92 80 Patricija Mingėlaitė M 1998 Panevėžys Rambynas M20 01:43:57 1
93 28 Vytautas Gadliauskas V 1969 Jonava Jonavos BK „Maratonas“ VE 01:44:14 73
94 97 Aleksandras Sukovas V 1994 Ignalina Pasieniečiai Puškų užkarda VE 01:44:49 74
95 66 Gytis Luneckas V 1994 Dūkštas Pasieniečiai Puškų užkarda VE 01:44:49 74
96 85 Aivis Vaļulis V 1987 Daugavpils VE 01:45:57 76
97 112 Žilvinas Mackevičius V 1994 Ignalina Lietuvos Kariuomenė/Bėgimo klubas VE 01:46:00 77
98 127 Vadimas Makušinas V 1977 Panevėžys VE 01:46:06 78
99 9 Neringa Paškauskienė M 1981 Karmėlava Bėgimo klubas ME 01:46:11 7
100 136 Darius Packevičius V 1975 Pasvalys Vėtra VE 01:46:27 79
101 7 Lina Buinauskienė M 1977 Karmėlava Bėgimo klubas ME 01:46:33 8
102 65 Anton Jemeljanov V 1985 VE 01:46:51 80
103 141 Kristina Globienė M 1975 Marijampolė Bėgimo klubas ME 01:46:57 9
104 15 Sandra Merkytė M 1985 Vilnius ME 01:47:12 10
105 42 Olga Gražul M 1986 Vilnius ME 01:47:12 10
106 144 Mantas Marmakas V 1980 Panevezys VE 01:48:08 81
107 132 Romas Jasinskas V 1944 Panevėžys V-VET 01:48:09 12
108 94 Marija Bulkytė M 1977 Visaginas ME 01:49:13 12
109 115 Birutė Striūkienė M 1962 Vilnius Inžinerija M-VET 01:49:58 1
110 113 Aurelija Kisieliūtė M 1994 Kaunas Kauno maratono klubas ME 01:50:05 13
111 126 Virgintas Stogevičius V 1964 Kaunas Bėgimo klubas V-VET 01:50:16 13
112 145 Raimondas Drulė V 1979 Vilnius Vilniaus bėgimo klubas VE 01:50:33 82
113 61 Eduards Brokāns V 1985 Daugavpils VE 01:50:52 83
114 41 Ieva Viščinytė M 1989 Vilnius Bėgimo klubas ME 01:51:47 14
115 158 Joana Staskevičiūtė M 1992 Alytus BK Dzūkija ME 01:53:41 15
116 58 Auksė Baciuškaitė M 1975 Alytus BK Dzūkija ME 01:53:41 15
117 51 Andrius Šimelevičius V 1986 Vilnius VE 01:54:03 84
118 159 Ramūnas Gaučas V 1984 Vilnius Run For Science VE 01:54:17 85
119 135 Vilija Parimskytė M 1997 Pasvalys Vėtra M20 01:55:00 2
120 121 Lina Abromaitytė-Šmaižė M 1979 Vilnius Vilniaus BK „Jonas Maratonas“ ME 01:55:30 17
121 151 Onutė Bieliauskaitė M 1989 Vilnius ME 01:57:22 18
122 95 Vitalij Blazevic V 1990 VE 01:57:24 86
123 101 Ernestas Česonis V 1983 Vilnius VE 01:57:40 87
124 96 Mindaugas Liškauskas V 1988 Marijampolė Bėgimo klubas VE 01:57:40 87
125 123 Egle Galimoviene M 1977 Jonava Bėgimo klubas ME 01:57:47 19
126 8 Diana Rybak M 1977 Karmėlava Bėgimo klubas ME 01:57:57 20
127 81 Aleksandr Selivanov V 1962 Visaginas Visagino linija V-VET 01:58:18 14
128 118 Ekaterina Moroz M 1989 Minsk BIR ME 01:58:21 21
129 73 Jurgita Baskova M 1986 Visaginas Bėgimo klubas ME 02:01:39 22
130 72 Indra Chakimova M 1981 Vilnius ME 02:01:55 23
131 3 Ruslans Mamedovs V 1989 Daugavpils Binitex VE 02:02:33 89
132 6 Jurgita Jonaitienė M 1978 Vilnius Bėgimo klubas ME 02:03:33 24
133 100 Vygantas Žiaukas V 1989 Kaunas VE 02:03:53 90
134 89 Aleksejus Žaltkovski V 1984 Vilnius VE 02:04:08 91
135 33 Darius Barinovas V 1978 Babtai Bėgimo klubas VE 02:04:14 92
136 156 Diana Platonova M 1991 Vilnius Bėgimo klubas ME 02:04:24 25
137 29 Vitalijs Žuselis V 1979 Daugavpils VE 02:04:38 93
138 24 Aleksejs Titovičs V 1983 Daugavpils TK Sniegpulkstenite VE 02:04:39 94
139 172 Lindre Silenas – Pudžiūvelienė M 1987 Inžinerija ME 02:04:49 26
140 171 Nerijus Pudžiuvelis V 1986 Inžinerija VE 02:04:49 95
141 27 Deividas Banys V 1995 Panevežys VE 02:15:47 96
142 55 Algimantas Kartočius V 1950 Vilnius Šviesos Kariai V-VET 02:16:28 15
143 166 Romans Šroms V 1989 Rīga VSK Noskrien VE 02:17:02 97
144 124 Povilas Ramoška V 1957 Vilnius Šviesos kariai V-VET 02:19:25 16
145 82 Ana Skutkevič M 1989 Visaginas Visagino linija ME 02:19:25 27